Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa śląska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Odra Wodzisław Śląski 34 48 75 36 20 8 6
2 Odra Opole 34 44 53 25 16 12 6
3 Rymer Niedobczyce 34 43 57 31 18 7 9
4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 34 38 39 35 12 14 8
5 CKS Czeladź 34 37 33 29 12 13 9
6 Góral Żywiec 34 37 43 44 13 11 10
7 Concordia Knurów 34 36 49 43 13 10 11
8 Metal Kluczbork 34 35 48 43 11 13 10
9 MK Górnik Katowice 34 35 46 42 13 9 12
10 Unia Oświęcim 34 35 45 42 10 15 9
11 GKS Jastrzębie 34 35 39 46 12 11 11
12 Górnik Siersza 34 34 43 35 11 12 11
13 Ruch Radzionków 34 34 47 46 11 12 11
14 Górnik II Zabrze 34 34 39 39 12 10 12
15 Andaluzja Brzozowice 34 32 30 42 11 10 13
16 Unia Krapkowice 34 26 37 51 6 14 14
17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 34 18 26 71 4 10 20
18 Hejnał Kęty 34 11 25 74 4 3 27

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Rymer Niedobczyce 17 30 42 8 15 0 2
2 Odra Wodzisław Śląski 17 29 48 11 14 1 2
3 Odra Opole 17 27 40 10 10 7 0
4 CKS Czeladź 17 25 19 7 9 7 1
5 Góral Żywiec 17 25 28 15 10 5 2
6 Concordia Knurów 17 24 31 15 11 2 4
7 Andaluzja Brzozowice 17 24 19 10 9 6 2
8 Górnik II Zabrze 17 23 25 12 9 5 3
9 MK Górnik Katowice 17 22 30 14 9 4 4
10 Unia Oświęcim 17 22 24 11 7 8 2
11 GKS Jastrzębie 17 22 29 20 7 8 2
12 Ruch Radzionków 17 21 29 20 8 5 4
13 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 17 20 23 17 6 8 3
14 Metal Kluczbork 17 20 31 22 7 6 4
15 Górnik Siersza 17 20 24 13 6 8 3
16 Unia Krapkowice 17 14 17 21 3 8 6
17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 17 13 15 21 3 7 7
18 Hejnał Kęty 17 6 14 39 2 2 13

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Odra Wodzisław Śląski 17 19 27 25 6 7 4
2 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 17 18 16 18 6 6 5
3 Odra Opole 17 17 13 15 6 5 6
4 Metal Kluczbork 17 15 17 21 4 7 6
5 Górnik Siersza 17 14 19 22 5 4 8
6 Rymer Niedobczyce 17 13 15 23 3 7 7
7 MK Górnik Katowice 17 13 16 28 4 5 8
8 Unia Oświęcim 17 13 21 31 3 7 7
9 GKS Jastrzębie 17 13 10 26 5 3 9
10 Ruch Radzionków 17 13 18 26 3 7 7
11 CKS Czeladź 17 12 14 22 3 6 8
12 Góral Żywiec 17 12 15 29 3 6 8
13 Concordia Knurów 17 12 18 28 2 8 7
14 Unia Krapkowice 17 12 20 30 3 6 8
15 Górnik II Zabrze 17 11 14 27 3 5 9
16 Andaluzja Brzozowice 17 8 11 32 2 4 11
17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 17 5 11 50 1 3 13
18 Hejnał Kęty 17 5 11 35 2 1 14

Tabela krzyżowa

KLUB Odra Wodzisław Śl. Odra Opole Rymer AKS Górnik Niwka CKS Czeladź Góral Concordia Metal MK Górnik Unia Oświęcim GKS Jastrzębie Górnik Siersza Ruch Górnik II Andaluzja Unia Krapkowice BBTS Włókniarz Hejnał
Odra Wodzisław Śląski XXX 2:1 3:0 2:0 3:0 2:0 6:0 2:3 0:0 2:0 6:0 1:0 4:3 0:2 5:0 1:0 2:0 7:2
Odra Opole 3:1 XXX 3:1 0:0 3:0 2:0 1:1 1:1 4:0 3:0 2:0 3:3 4:0 0:0 1:1 2:2 5:0 3:0
Rymer Niedobczyce 5:0 0:1 XXX 4:2 1:0 2:0 1:0 2:0 2:0 4:1 0:2 4:0 2:0 3:2 5:0 4:0 2:0 1:0
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:3 2:1 0:0 XXX 1:1 2:2 1:1 1:1 3:0 3:2 0:2 1:0 0:1 3:0 0:0 1:1 4:1 1:1
CKS Czeladź 0:0 0:0 0:0 0:0 XXX 3:1 1:0 0:0 1:0 1:2 2:0 1:0 1:1 1:1 2:0 2:1 2:1 2:0
Góral Żywiec 0:0 2:0 0:2 1:2 1:1 XXX 2:1 2:1 3:1 2:2 2:0 2:1 2:1 4:0 1:1 2:1 1:1 1:0
Concordia Knurów 2:0 1:2 1:0 4:0 1:0 4:0 XXX 3:2 1:2 1:2 0:2 0:0 1:1 2:0 3:0 3:2 2:1 2:1
Metal Kluczbork 2:2 0:2 1:1 3:1 0:0 2:1 0:1 XXX 3:1 3:3 2:0 2:4 3:1 1:3 4:0 1:1 0:0 4:1
MK Górnik Katowice 1:3 4:0 3:0 0:1 1:0 1:1 2:2 0:1 XXX 1:1 0:0 0:2 2:1 2:0 1:0 3:2 7:0 2:0
Unia Oświęcim 3:3 0:0 0:0 2:0 2:0 0:0 2:1 0:0 1:0 XXX 0:1 3:0 2:2 1:1 3:1 1:1 4:0 0:1
GKS Jastrzębie 3:3 0:0 1:1 1:1 2:1 2:1 1:3 1:0 4:2 1:1 XXX 1:1 1:1 0:0 1:3 3:1 6:1 1:0
Górnik Siersza 1:3 0:0 1:0 1:1 0:2 0:1 1:1 1:1 1:1 3:0 3:0 wo XXX 1:1 2:1 0:0 1:1 5:0 3:0
Ruch Radzionków 0:1 0:1 4:4 0:0 1:1 4:1 3:3 1:1 1:2 1:0 3:0 1:0 XXX 1:0 2:0 2:3 2:1 3:2
Górnik II Zabrze 0:1 1:0 2:1 0:0 1:1 1:2 1:0 3:0 1:1 0:0 4:1 0:1 1:1 XXX 1:0 4:2 4:1 1:0
Andaluzja Brzozowice 3:2 1:1 1:0 0:2 1:0 1:1 3:1 2:0 0:0 0:0 1:0 1:0 0:0 1:1 XXX 0:1 2:0 2:1
Unia Krapkowice 2:2 0:2 0:0 0:2 1:1 1:1 0:0 1:4 0:0 4:2 1:1 1:2 1:2 3:0 1:0 XXX 1:1 0:1
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0 0:2 1:2 0:1 2:4 1:1 1:1 1:2 1:2 1:1 0:0 1:1 1:0 1:2 2:1 0:0 XXX 2:1
Hejnał Kęty 0:3 2:0 2:3 0:3 1:2 1:2 2:2 0:0 2:4 1:4 0:1 0:4 0:2 2:1 0:4 0:1 1:3 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 08-09.08.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Odra Wodzisław Śląski 0:0 0:0
1 08-09.08.92 Ruch Radzionków CKS Czeladź 1:1 1:1
1 08-09.08.92 Unia Oświęcim Andaluzja Brzozowice 3:1 2:0
1 08-09.08.92 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1:1 1:1
1 08-09.08.92 Unia Krapkowice Metal Kluczbork 1:4 1:1
1 08-09.08.92 Góral Żywiec Górnik Siersza 2:1 1:0
1 08-09.08.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Concordia Knurów 1:1 1:0
1 08-09.08.92 Górnik II Zabrze MK Górnik Katowice 1:1 1:0
1 08-09.08.92 Hejnał Kęty Odra Opole 2:0 2:0
2 15-16.08.92 MK Górnik Katowice AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 0:1
2 15-16.08.92 Rymer Niedobczyce Górnik II Zabrze 3:2 2:1
2 15-16.08.92 Andaluzja Brzozowice Unia Krapkowice 0:1 0:1
2 15-16.08.92 CKS Czeladź Unia Oświęcim 1:2 1:2
2 15-16.08.92 Hejnał Kęty BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 0:2
2 15-16.08.92 Metal Kluczbork Góral Żywiec 2:1 2:0
2 15-16.08.92 Odra Opole Concordia Knurów 1:1 1:1
2 15-16.08.92 Odra Wodzisław Śląski Ruch Radzionków 4:3 2:2
2 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 3:0 walkower Goście nie dotarli na mecz z powodu braku sprawnego autobusu.
3 22-23.08.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Odra Opole 0:2 0:1
3 22-23.08.92 Ruch Radzionków Hejnał Kęty 3:2 1:2
3 22-23.08.92 Unia Oświęcim Odra Wodzisław Śląski 3:3 0:1
3 22-23.08.92 Unia Krapkowice CKS Czeladź 1:1 1:0
3 22-23.08.92 Góral Żywiec Andaluzja Brzozowice 1:1 0:0
3 22-23.08.92 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 1:0 0:0
3 22-23.08.92 Górnik II Zabrze Górnik Siersza 0:1 0:1
3 22-23.08.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
3 22-23.08.92 Concordia Knurów MK Górnik Katowice 1:2 1:1
4 26.08.92 CKS Czeladź Góral Żywiec 3:1 2:0
4 26.08.92 Hejnał Kęty Unia Oświęcim 1:4 0:1
4 26.08.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Ruch Radzionków 1:0 1:0
4 26.08.92 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1:0 0:0
4 26.08.92 Górnik Siersza AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 1:0
4 26.08.92 Andaluzja Brzozowice GKS Jastrzębie 1:0 0:0
4 26.08.92 Metal Kluczbork Górnik II Zabrze 1:3 0:0
4 26.08.92 Odra Opole MK Górnik Katowice 4:0 0:0
4 26.08.92 Odra Wodzisław Śląski Unia Krapkowice 1:0 1:0
5 29-30.08.92 MK Górnik Katowice Rymer Niedobczyce 3:0 1:0
5 29-30.08.92 Górnik II Zabrze Andaluzja Brzozowice 1:0 0:0
5 29-30.08.92 Ruch Radzionków Odra Opole 0:1 0:0
5 29-30.08.92 Unia Oświęcim BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4:0 1:0
5 29-30.08.92 Unia Krapkowice Hejnał Kęty 0:1 0:0
5 29-30.08.92 Góral Żywiec Odra Wodzisław Śląski 0:0 0:0
5 29-30.08.92 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 2:1 1:0
5 29-30.08.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Metal Kluczbork 1:1 0:0
5 29-30.08.92 Concordia Knurów Górnik Siersza 0:0 0:0
6 05-06.09.92 Ruch Radzionków Unia Oświęcim 1:0 0:0
6 05-06.09.92 Hejnał Kęty Góral Żywiec 1:2 0:0
6 05-06.09.92 Górnik Siersza MK Górnik Katowice 1:1 0:1
6 05-06.09.92 Andaluzja Brzozowice AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 0:2
6 05-06.09.92 CKS Czeladź Górnik II Zabrze 1:1 0:0
6 05-06.09.92 Odra Wodzisław Śląski GKS Jastrzębie 6:0 2:0
6 05-06.09.92 Metal Kluczbork Concordia Knurów 0:1 0:0
6 05-06.09.92 Odra Opole Rymer Niedobczyce 3:1 0:1
6 05-06.09.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Unia Krapkowice 0:0 0:0
7 12-13.09.92 Unia Oświęcim Odra Opole 0:0 0:0
7 12-13.09.92 Góral Żywiec BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:1 0:0
7 12-13.09.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec CKS Czeladź 1:1 1:0
7 12-13.09.92 Concordia Knurów Andaluzja Brzozowice 3:0 1:0
7 12-13.09.92 MK Górnik Katowice Metal Kluczbork 0:1 0:0
7 12-13.09.92 Unia Krapkowice Ruch Radzionków 1:2 1:1
7 12-13.09.92 GKS Jastrzębie Hejnał Kęty 1:0 1:0
7 12-13.09.92 Górnik II Zabrze Odra Wodzisław Śląski 0:1 0:1
7 16.09.92 Rymer Niedobczyce Górnik Siersza 4:0 2:0 w pierwotnym terminie przełożony
8 19-20.09.92 Odra Wodzisław Śląski AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:0 1:0
8 19-20.09.92 Hejnał Kęty Górnik II Zabrze 2:1 1:0
8 19-20.09.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała GKS Jastrzębie 0:0 0:0
8 19-20.09.92 Ruch Radzionków Góral Żywiec 4:1 4:1
8 19-20.09.92 Unia Oświęcim Unia Krapkowice 1:1 0:1
8 19-20.09.92 Andaluzja Brzozowice MK Górnik Katowice 0:0 0:0
8 19-20.09.92 CKS Czeladź Concordia Knurów 1:0 0:0
8 19-20.09.92 Odra Opole Górnik Siersza 3:3 2:1
8 19-20.09.92 Metal Kluczbork Rymer Niedobczyce 1:1 1:0
9 26-27.09.92 Górnik II Zabrze BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4:1 1:0
9 26-27.09.92 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 1:1 0:0
9 26-27.09.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Hejnał Kęty 1:1 0:0
9 26-27.09.92 Concordia Knurów Odra Wodzisław Śląski 2:0 1:0
9 26-27.09.92 Góral Żywiec Unia Oświęcim 2:2 1:2
9 26-27.09.92 MK Górnik Katowice CKS Czeladź 1:0 0:0
9 26-27.09.92 Rymer Niedobczyce Andaluzja Brzozowice 5:0 2:0
9 26-27.09.92 Górnik Siersza Metal Kluczbork 1:1 0:1
9 26-27.09.92 Unia Krapkowice Odra Opole 0:2 0:0
10 03-04.10.92 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
10 03-04.10.92 Odra Wodzisław Śląski MK Górnik Katowice 0:0 0:0
10 03-04.10.92 Andaluzja Brzozowice Górnik Siersza 1:0 0:0
10 03-04.10.92 Ruch Radzionków Górnik II Zabrze 1:0 0:0
10 03-04.10.92 Unia Krapkowice Góral Żywiec 1:1 0:1
10 03-04.10.92 Unia Oświęcim GKS Jastrzębie 0:1 0:1
10 03-04.10.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 0:1
10 03-04.10.92 Hejnał Kęty Concordia Knurów 2:2 2:1
10 03-04.10.92 Odra Opole Metal Kluczbork 1:1 1:1
11 10-11.10.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Ruch Radzionków 0:1 0:1
11 10-11.10.92 Góral Żywiec Odra Opole 2:0 1:0
11 10-11.10.92 Rymer Niedobczyce Odra Wodzisław Śląski 5:0 2:0
11 10-11.10.92 GKS Jastrzębie Unia Krapkowice 3:1 1:1
11 10-11.10.92 MK Górnik Katowice Hejnał Kęty 2:0 2:0
11 10-11.10.92 Concordia Knurów BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 1:0
11 10-11.10.92 Górnik II Zabrze Unia Oświęcim 0:0 0:0
11 10-11.10.92 Górnik Siersza CKS Czeladź 0:2 0:0
11 10-11.10.92 Metal Kluczbork Andaluzja Brzozowice 4:0 1:0
12 17-18.10.92 Hejnał Kęty Rymer Niedobczyce 2:3 2:2
12 17-18.10.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała MK Górnik Katowice 1:2 1:0
12 17-18.10.92 Ruch Radzionków Concordia Knurów 3:3 2:2
12 17-18.10.92 Unia Oświęcim AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:0 0:0
12 17-18.10.92 Unia Krapkowice Górnik II Zabrze 3:0 1:0
12 17-18.10.92 Góral Żywiec GKS Jastrzębie 2:0 0:0
12 17-18.10.92 CKS Czeladź Metal Kluczbork 0:0 0:0
12 17-18.10.92 Odra Wodzisław Śląski Górnik Siersza 1:0 0:0
12 17-18.10.92 Odra Opole Andaluzja Brzozowice 1:1 0:0
13 24-25.10.92 Concordia Knurów Unia Oświęcim 1:2 0:1
13 24-25.10.92 GKS Jastrzębie Odra Opole 0:0 0:0
13 24-25.10.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Unia Krapkowice 1:1 0:0
13 24-25.10.92 MK Górnik Katowice Ruch Radzionków 2:1 0:0
13 24-25.10.92 Rymer Niedobczyce BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 1:0
13 24-25.10.92 Górnik Siersza Hejnał Kęty 3:0 1:0
13 24-25.10.92 Metal Kluczbork Odra Wodzisław Śląski 2:2 1:1
13 24-25.10.92 Andaluzja Brzozowice CKS Czeladź 1:0 0:0
13 24-25.10.92 Górnik II Zabrze Góral Żywiec 1:2 1:1
14 31.10.92 Ruch Radzionków Rymer Niedobczyce 4:4 4:2
14 31.10.92 Unia Oświęcim MK Górnik Katowice 1:0 1:0
14 31.10.92 Odra Wodzisław Śląski Andaluzja Brzozowice 5:0 1:0
14 31.10.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Górnik Siersza 1:1 0:1
14 31.10.92 Odra Opole CKS Czeladź 3:0 1:0
14 31.10.92 GKS Jastrzębie Górnik II Zabrze 0:0 0:0
14 31.10.92 Hejnał Kęty Metal Kluczbork 0:0 0:0
14 31.10.92 Unia Krapkowice Concordia Knurów 0:0 0:0
14 31.10.92 Góral Żywiec AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:2 0:1
15 07-08.11.92 CKS Czeladź Odra Wodzisław Śląski 0:0 0:0
15 07-08.11.92 Concordia Knurów Góral Żywiec 4:0 2:0
15 07-08.11.92 Górnik Siersza Ruch Radzionków 1:1 1:1
15 07-08.11.92 Rymer Niedobczyce Unia Oświęcim 4:1 2:1
15 07-08.11.92 Metal Kluczbork BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0 0:0
15 07-08.11.92 Andaluzja Brzozowice Hejnał Kęty 2:1 1:0
15 07-08.11.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec GKS Jastrzębie 0:2 0:1
15 07-08.11.92 MK Górnik Katowice Unia Krapkowice 3:2 2:0
15 07-08.11.92 Górnik II Zabrze Odra Opole 1:0 0:0
16 11.11.92 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 1:1 1:0
16 11.11.92 Hejnał Kęty CKS Czeladź 1:2 1:0
16 11.11.92 Unia Oświęcim Górnik Siersza 3:0 1:0
16 11.11.92 Unia Krapkowice Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
16 11.11.92 Góral Żywiec MK Górnik Katowice 3:1 1:1
16 11.11.92 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 1:3 0:2
16 11.11.92 Górnik II Zabrze AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 0:0
16 11.11.92 Odra Opole Odra Wodzisław Śląski 3:1 1:1
16 11.11.92 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Andaluzja Brzozowice 2:1 1:1
17 14-15.11.92 MK Górnik Katowice GKS Jastrzębie 0:0 0:0
17 14-15.11.92 Odra Wodzisław Śląski Hejnał Kęty 7:2 2:1
17 14-15.11.92 CKS Czeladź BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 0:0
17 14-15.11.92 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Odra Opole 2:1 1:1
17 14-15.11.92 Concordia Knurów Górnik II Zabrze 2:0 1:0
17 14-15.11.92 Górnik Siersza Unia Krapkowice 1:1 0:0
17 14-15.11.92 Rymer Niedobczyce Góral Żywiec 2:0 1:0
17 14-15.11.92 Andaluzja Brzozowice Ruch Radzionków 0:0 0:0
17 14-15.11.92 Metal Kluczbork Unia Oświęcim 3:3 1:1
18 20-21.03.93 Odra Wodzisław Śląski BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 0:0
18 20-21.03.93 CKS Czeladź Ruch Radzionków 1:1 1:0
18 20-21.03.93 Andaluzja Brzozowice Unia Oświęcim 0:0 0:0
18 20-21.03.93 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 0:2 0:0
18 20-21.03.93 Metal Kluczbork Unia Krapkowice 1:1 0:1
18 20-21.03.93 Górnik Siersza Góral Żywiec 0:1 0:1
18 20-21.03.93 Concordia Knurów AKS Górnik Niwka Sosnowiec 4:0 3:0
18 20-21.03.93 MK Górnik Katowice Górnik II Zabrze 2:0 2:0
18 20-21.03.93 Odra Opole Hejnał Kęty 3:0 1:0
19 27-28.03.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec MK Górnik Katowice 3:0 3:0
19 27-28.03.93 Górnik II Zabrze Rymer Niedobczyce 2:1 2:1
19 27-28.03.93 Unia Krapkowice Andaluzja Brzozowice 1:0 1:0
19 27-28.03.93 Unia Oświęcim CKS Czeladź 2:0 1:0
19 27-28.03.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Hejnał Kęty 2:1 1:0
19 27-28.03.93 Góral Żywiec Metal Kluczbork 2:1 1:0
19 27-28.03.93 Concordia Knurów Odra Opole 1:2 1:2
19 27-28.03.93 Ruch Radzionków Odra Wodzisław Śląski 0:1 0:0
19 27-28.03.93 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 1:1 0:0 SPORT (1:1)
20 21.04.93 Odra Opole BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 5:0 1:0 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Hejnał Kęty Ruch Radzionków 0:2 0:1 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Odra Wodzisław Śląski Unia Oświęcim 2:0 1:0 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 CKS Czeladź Unia Krapkowice 2:1 0:1 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Andaluzja Brzozowice Góral Żywiec 1:1 1:1 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 2:0 1:0 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Górnik Siersza Górnik II Zabrze 2:1 1:0 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 Rymer Niedobczyce AKS Górnik Niwka Sosnowiec 4:2 2:1 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
20 21.04.93 MK Górnik Katowice Concordia Knurów 2:2 1:1 w pierwotnym terminie (03-04.04.93) przełożony
21 12.05.93 Góral Żywiec CKS Czeladź 1:1 1:1 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 Unia Oświęcim Hejnał Kęty 0:1 0:1 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 Ruch Radzionków BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 1:1 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 1:0 1:0 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Górnik Siersza 1:0 0:0 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 GKS Jastrzębie Andaluzja Brzozowice 1:3 1:2 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 Górnik II Zabrze Metal Kluczbork 3:0 1:0 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 MK Górnik Katowice Odra Opole 4:0 1:0 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
21 12.05.93 Unia Krapkowice Odra Wodzisław Śląski 2:2 0:1 w pierwotnym terminie (06.04.93) przełożony
22 10-11.04.93 Rymer Niedobczyce MK Górnik Katowice 2:0 1:0
22 10-11.04.93 Andaluzja Brzozowice Górnik II Zabrze 1:1 1:1
22 10-11.04.93 Odra Opole Ruch Radzionków 4:0 2:0
22 10-11.04.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Unia Oświęcim 1:1 0:0
22 10-11.04.93 Hejnał Kęty Unia Krapkowice 0:1 0:1
22 10-11.04.93 Odra Wodzisław Śląski Góral Żywiec 2:0 1:0
22 10-11.04.93 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 2:0 1:0
22 10-11.04.93 Metal Kluczbork AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:1 0:0
22 10-11.04.93 Górnik Siersza Concordia Knurów 1:1 1:0
23 17-18.04.93 Unia Oświęcim Ruch Radzionków 2:2 0:1
23 17-18.04.93 Góral Żywiec Hejnał Kęty 1:0 1:0
23 17-18.04.93 MK Górnik Katowice Górnik Siersza 0:2 0:0
23 17-18.04.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Andaluzja Brzozowice 0:0 0:0
23 17-18.04.93 Górnik II Zabrze CKS Czeladź 1:1 1:1
23 17-18.04.93 GKS Jastrzębie Odra Wodzisław Śląski 3:3 3:2
23 17-18.04.93 Concordia Knurów Metal Kluczbork 3:2 2:1
23 17-18.04.93 Rymer Niedobczyce Odra Opole 0:1 0:0
23 17-18.04.93 Unia Krapkowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:1 1:0
24 24-25.04.93 Odra Opole Unia Oświęcim 3:0 1:0
24 24-25.04.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Góral Żywiec 1:1 0:0
24 24-25.04.93 CKS Czeladź AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 0:0
24 24-25.04.93 Andaluzja Brzozowice Concordia Knurów 3:1 1:1
24 24-25.04.93 Metal Kluczbork MK Górnik Katowice 3:1 2:0
24 24-25.04.93 Ruch Radzionków Unia Krapkowice 2:3 2:1
24 24-25.04.93 Hejnał Kęty GKS Jastrzębie 0:1 0:0
24 24-25.04.93 Odra Wodzisław Śląski Górnik II Zabrze 0:2 0:1
24 24-25.04.93 Górnik Siersza Rymer Niedobczyce 1:0 1:0
25 28.04.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Odra Wodzisław Śląski 0:3 0:2
25 28.04.93 Górnik II Zabrze Hejnał Kęty 1:0 0:0 SPORT (1:0)
25 28.04.93 GKS Jastrzębie BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 6:1 3:0
25 28.04.93 Góral Żywiec Ruch Radzionków 2:1 1:0
25 28.04.93 Unia Krapkowice Unia Oświęcim 4:2 1:2
25 28.04.93 MK Górnik Katowice Andaluzja Brzozowice 1:0 0:0
25 28.04.93 Concordia Knurów CKS Czeladź 1:0 1:0
25 28.04.93 Górnik Siersza Odra Opole 0:0 0:0
25 28.04.93 Rymer Niedobczyce Metal Kluczbork 2:0 2:0
26 01-02.05.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Górnik II Zabrze 1:2 0:1
26 01-02.05.93 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 3:0 2:0
26 01-02.05.93 Hejnał Kęty AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:3 0:1
26 01-02.05.93 Odra Wodzisław Śląski Concordia Knurów 6:0 3:0
26 01-02.05.93 Unia Oświęcim Góral Żywiec 0:0 0:0
26 01-02.05.93 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 1:0 0:0
26 01-02.05.93 Andaluzja Brzozowice Rymer Niedobczyce 1:0 0:0
26 01-02.05.93 Metal Kluczbork Górnik Siersza 2:4 1:2
26 01-02.05.93 Odra Opole Unia Krapkowice 2:2 2:0
27 08-09.05.93 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1:0 0:0
27 08-09.05.93 MK Górnik Katowice Odra Wodzisław Śląski 1:3 0:1
27 08-09.05.93 Górnik Siersza Andaluzja Brzozowice 0:0 0:0
27 08-09.05.93 Górnik II Zabrze Ruch Radzionków 1:1 0:1 SPORT (1:0)
27 08-09.05.93 Góral Żywiec Unia Krapkowice 2:1 1:0
27 08-09.05.93 GKS Jastrzębie Unia Oświęcim 1:1 1:1
27 08-09.05.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4:1 1:0
27 08-09.05.93 Concordia Knurów Hejnał Kęty 2:1 2:1
27 08-09.05.93 Metal Kluczbork Odra Opole 0:2 0:2
28 15-16.05.93 Ruch Radzionków AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 0:0
28 15-16.05.93 Odra Opole Góral Żywiec 2:0 1:0
28 15-16.05.93 Odra Wodzisław Śląski Rymer Niedobczyce 3:0 2:0
28 15-16.05.93 Unia Krapkowice GKS Jastrzębie 1:1 0:0 SPORT (0:1)
28 15-16.05.93 Hejnał Kęty MK Górnik Katowice 2:4 1:3
28 15-16.05.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Concordia Knurów 1:1 1:0
28 15-16.05.93 Unia Oświęcim Górnik II Zabrze 1:1 0:1
28 15-16.05.93 CKS Czeladź Górnik Siersza 1:0 1:0
28 02.06.93 Andaluzja Brzozowice Metal Kluczbork 2:0 0:0 przerwany po I połowie przy stanie 0:0 z powodu silnego deszczu i powtórzony
29 22-23.05.93 Rymer Niedobczyce Hejnał Kęty 1:0 0:0
29 22-23.05.93 MK Górnik Katowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 7:0 0:0
29 22-23.05.93 Concordia Knurów Ruch Radzionków 1:1 0:1
29 22-23.05.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Unia Oświęcim 3:2 2:1
29 22-23.05.93 Górnik II Zabrze Unia Krapkowice 4:2 1:0 SPORT (1:1)
29 22-23.05.93 GKS Jastrzębie Góral Żywiec 2:1 1:0
29 22-23.05.93 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0:0 0:0
29 22-23.05.93 Górnik Siersza Odra Wodzisław Śląski 1:3 1:2
29 22-23.05.93 Andaluzja Brzozowice Odra Opole 1:1 1:1
30 29-30.05.93 Unia Oświęcim Concordia Knurów 2:1 1:0
30 02.06.93 Odra Opole GKS Jastrzębie 2:0 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
30 29-30.05.93 Unia Krapkowice AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 0:0
30 29-30.05.93 Ruch Radzionków MK Górnik Katowice 1:2 0:1
30 29-30.05.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Rymer Niedobczyce 1:2 1:0
30 29-30.05.93 Hejnał Kęty Górnik Siersza 0:4 0:2
30 29-30.05.93 Odra Wodzisław Śląski Metal Kluczbork 2:3 1:1 SPORT (2:0)
30 29-30.05.93 CKS Czeladź Andaluzja Brzozowice 2:0 1:0
30 29-30.05.93 Góral Żywiec Górnik II Zabrze 4:0 2:0
31 05-06.06.93 Rymer Niedobczyce Ruch Radzionków 2:0 2:0
31 05-06.06.93 MK Górnik Katowice Unia Oświęcim 1:1 1:1
31 05-06.06.93 Andaluzja Brzozowice Odra Wodzisław Śląski 3:2 2:0
31 05-06.06.93 Górnik Siersza BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 5:0 1:0
31 05-06.06.93 CKS Czeladź Odra Opole 0:0 0:0
31 05-06.06.93 Górnik II Zabrze GKS Jastrzębie 4:1 0:0
31 05-06.06.93 Metal Kluczbork Hejnał Kęty 4:1 2:0
31 05-06.06.93 Concordia Knurów Unia Krapkowice 3:2 2:0
31 05-06.06.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Góral Żywiec 2:2 1:1
32 09.06.93 Odra Wodzisław Śląski CKS Czeladź 3:0 2:0
32 09.06.93 Góral Żywiec Concordia Knurów 2:1 0:0
32 09.06.93 Ruch Radzionków Górnik Siersza 1:0 1:0
32 09.06.93 Unia Oświęcim Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
32 09.06.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Metal Kluczbork 1:2 1:1
32 09.06.93 Hejnał Kęty Andaluzja Brzozowice 0:4 0:0
32 09.06.93 GKS Jastrzębie AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:1 0:0
32 09.06.93 Unia Krapkowice MK Górnik Katowice 0:0 0:0
32 09.06.93 Odra Opole Górnik II Zabrze 0:0 0:0
33 12-13.06.93 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 3:1 2:1
33 12-13.06.93 CKS Czeladź Hejnał Kęty 2:0 2:0
33 12-13.06.93 Górnik Siersza Unia Oświęcim 3:0 1:0
33 12-13.06.93 Rymer Niedobczyce Unia Krapkowice 4:0 1:0
33 12-13.06.93 MK Górnik Katowice Góral Żywiec 1:1 1:1
33 12-13.06.93 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 0:2 0:1
33 12-13.06.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Górnik II Zabrze 3:0 1:0
33 12-13.06.93 Odra Wodzisław Śląski Odra Opole 2:1 1:0
33 12-13.06.93 Andaluzja Brzozowice BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 0:0
34 19-20.06.93 GKS Jastrzębie MK Górnik Katowice 4:2 3:1
34 19-20.06.93 Hejnał Kęty Odra Wodzisław Śląski 0:3 0:0
34 19-20.06.93 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała CKS Czeladź 2:4 0:2
34 19-20.06.93 Odra Opole AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 0:0
34 19-20.06.93 Górnik II Zabrze Concordia Knurów 1:0 1:0
34 19-20.06.93 Unia Krapkowice Górnik Siersza 1:2 0:1
34 19-20.06.93 Góral Żywiec Rymer Niedobczyce 0:2 0:1
34 19-20.06.93 Ruch Radzionków Andaluzja Brzozowice 2:0 1:0
34 19-20.06.93 Unia Oświęcim Metal Kluczbork 0:0 0:0

Strzelcy

KLUB GOLE PIŁKARZ
Odra Wodzisław Śląski 14 Witold Wawrzyczek
Odra Wodzisław Śląski 13 Jan Woś
Odra Wodzisław Śląski 11 Ryszard Wieczorek
Odra Wodzisław Śląski 9 Sławomir Paluch
Odra Wodzisław Śląski 8 Tomasz Sosna
Odra Wodzisław Śląski 6 Jarosław Wolny
Odra Wodzisław Śląski 3 Piotr Sowisz
Odra Wodzisław Śląski 3 Tomasz Gajewski
Odra Wodzisław Śląski 2 Grzegorz Wisełka
Odra Wodzisław Śląski 2 Dariusz Pawłowski
Odra Opole 19 Andrzej Gadżała
Odra Opole 9 Mirosław Wójcik
Odra Opole 5 Jan Podolski
Odra Opole 4 Marian Kucharski
Odra Opole 3 Grzegorz Urbaniak
Odra Opole 2 Krzysztof Chełpa
Odra Opole 2 Piotr Nawrot
Odra Opole 2 Tomasz Ciastko
Odra Opole 2 Tomasz Reterski
Odra Opole 1 Grzegorz Bryłka
Odra Opole 1 Krzysztof Job
Odra Opole 1 Dariusz Kaniuka
Odra Opole 1 Robert Łukaszewski
Odra Opole 1 Stanisław Mioduszewski
Rymer Niedobczyce 14 Tomasz Szczepan
Rymer Niedobczyce 12 Robert Żyradzki
Rymer Niedobczyce 7 Krzysztof Maślanka
Rymer Niedobczyce 6 Wiesław Herda
Rymer Niedobczyce 5 Grzegorz Podeszwa
Rymer Niedobczyce 4 Leonard Jurkiewicz
Rymer Niedobczyce 2 Andrzej Kopidoł
Rymer Niedobczyce 2 Giennadij Fiedotow
Rymer Niedobczyce 1 Wiesław Bugdoł
Rymer Niedobczyce 1 Robert Derleta
Rymer Niedobczyce 1 Dariusz Długosz
Rymer Niedobczyce 1 Józef Kwiek
Rymer Niedobczyce 1 Dariusz Smółka
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 9 Jerzy Grabara
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 6 Robert Chudy
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 6 Artur Szymkowski
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 5 Roman Kuta
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 4 Paweł Chudy
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 3 Janusz Szmyd
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 3 Marek Hepo
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 2 Tomasz Wrocławek
Aks Górnik Niwka Sosnowiec 1 Andrzej Milczanowski
Cks Czeladź 10 Mariusz Mizgała
Cks Czeladź 7 Jarosław Skrzypiec
Cks Czeladź 4 Andrzej Nikodem
Cks Czeladź 3 Dariusz Bugajski
Cks Czeladź 2 Arkadiusz Stys
Cks Czeladź 2 Robert Szopa
Cks Czeladź 2 Paweł Chmiel
Cks Czeladź 1 Paweł Skrzypek
Cks Czeladź 1 Klaudiusz Kubeczko
Cks Czeladź 1 samobójcza
Góral Żywiec 12 Lucjan Niewiarowski
Góral Żywiec 9 Marek Zajda
Góral Żywiec 6 Marek Juraszek
Góral Żywiec 5 Krzysztof Barcik
Góral Żywiec 4 Grzegorz Macura
Góral Żywiec 2 Zbigniew Pawela
Góral Żywiec 2 Robert Sołtysek
Góral Żywiec 1 Piotr Tymiński
Góral Żywiec 1 Piotr Kalinowski
Góral Żywiec 1 samobójcza
Concordia Knurów 12 Jacek Polak
Concordia Knurów 7 Roman Skorupa
Concordia Knurów 6 Jarosław Fliśnik
Concordia Knurów 5 Waldemar Pindur
Concordia Knurów 5 Wojciech Kluska
Concordia Knurów 3 Piotr Kwitek
Concordia Knurów 3 Marek Kołtko
Concordia Knurów 2 Piotr Weniger
Concordia Knurów 2 Ryszard Wosiak
Concordia Knurów 2 Józef Dankowski
Concordia Knurów 1 Korneliusz Tomiczek
Concordia Knurów 1 Marcin Brosz
Metal Kluczbork 13 Krzysztof Piatecki
Metal Kluczbork 8 Jarosław Pacholak
Metal Kluczbork 6 Ryszard Okaj
Metal Kluczbork 5 Sławomir Maciuszek
Metal Kluczbork 5 Mariusz Kowalczykowski
Metal Kluczbork 3 Siarhej Jaromka
Metal Kluczbork 3 Adam Szczubiał
Metal Kluczbork 2 Robert Płaczkowski
Metal Kluczbork 2 Adam Grabowiecki
Metal Kluczbork 1 Marek Bogusz
Mk Górnik Katowice 13 Robert Piekarski
Mk Górnik Katowice 9 Leszek Młocek
Mk Górnik Katowice 6 Tomasz Sobczak
Mk Górnik Katowice 6 Dariusz Boguszewski
Mk Górnik Katowice 3 Marek Krasiński
Mk Górnik Katowice 3 Maciej Nowak
Mk Górnik Katowice 2 Waldemar Pikuła
Mk Górnik Katowice 1 Grzegorz Kania
Mk Górnik Katowice 1 Bogdan Tworuszka
Mk Górnik Katowice 1 Adam Jurkowski
Mk Górnik Katowice 1 samobójcza
Unia Oświęcim 15 Adam Szlachta
Unia Oświęcim 5 Stanisław Kaczmarczyk
Unia Oświęcim 5 Leszek Rycek
Unia Oświęcim 5 Stanisław Bochenek
Unia Oświęcim 3 Jerzy Matysik
Unia Oświęcim 3 Sławomir Kapciński
Unia Oświęcim 3 Tadeusz Janik
Unia Oświęcim 2 Krzysztof Janicki
Unia Oświęcim 2 Gienadij Kaminskij
Unia Oświęcim 1 Sławomir Frączek
Unia Oświęcim 1 Jarosław Chowaniec
Gks Jastrzębie 10 Roman Płaza
Gks Jastrzębie 9 Andrzej Myśliwiec
Gks Jastrzębie 5 Zenon Swędera
Gks Jastrzębie 4 Roman Gładkij
Gks Jastrzębie 3 Dariusz Owczarczyk
Gks Jastrzębie 2 Dariusz Perzak
Gks Jastrzębie 2 Jacek Kosiba
Gks Jastrzębie 1 Tomasz Dudek
Gks Jastrzębie 1 Marek Jaromin
Gks Jastrzębie 1 Marek Tekiela
Gks Jastrzębie 1 Andrzej Adamek
Górnik Siersza 16 Robert Moskal
Górnik Siersza 13 Zdzisław Gacek
Górnik Siersza 3 Artur Paciorek
Górnik Siersza 2 Jacek Kijak
Górnik Siersza 1 Maciej Wdowik
Górnik Siersza 1 Marcin Madej
Górnik Siersza 1 Marcin Kasprzyk
Górnik Siersza 1 Mieczysław Starniowski
Górnik Siersza 1 Bogdan Ficek
Górnik Siersza 1 Marek Kowalik
Górnik Siersza 3 walkower
Ruch Radzionków 12 Marian Janoszka
Ruch Radzionków 9 Jerzy Klukowski
Ruch Radzionków 5 Dariusz Dwojak
Ruch Radzionków 4 Damian Dramski
Ruch Radzionków 4 Adam Maj
Ruch Radzionków 4 Dariusz Rzeźniczek
Ruch Radzionków 3 Jan Pietryga
Ruch Radzionków 2 Andrzej Potempa
Ruch Radzionków 1 Janusz Bujoczek
Ruch Radzionków 1 Dariusz Najgebauer
Ruch Radzionków 1 Mirosław Rak
Ruch Radzionków 1 Rafał Witkowski
Górnik II Zabrze 8 Sławomir Samiec
Górnik II Zabrze 5 Mariusz Nosal
Górnik II Zabrze 5 Remigiusz Golda
Górnik II Zabrze 4 Artur Płatek
Górnik II Zabrze 4 Ryszard Kraus
Górnik II Zabrze 2 Marek Piotrowicz
Górnik II Zabrze 2 Roman Cegiełka
Górnik II Zabrze 2 Adam Kompała
Górnik II Zabrze 1 Dariusz Jackiewicz
Górnik II Zabrze 1 Grzegorz Lekki
Górnik II Zabrze 1 Wojciech Ozimek
Górnik II Zabrze 1 Dariusz Bromblik
Górnik II Zabrze 1 Bogdan Pikuta
Górnik II Zabrze 1 Henryk Bałuszyński
Górnik II Zabrze 1 Czesław Wrześniewski
Andaluzja Brzozowice 5 Edward Lonka
Andaluzja Brzozowice 5 Dariusz Kurek
Andaluzja Brzozowice 4 Piotr Cichoń
Andaluzja Brzozowice 3 Wojciech Baron
Andaluzja Brzozowice 3 Adam Gniozdorz
Andaluzja Brzozowice 3 Jacek Skuta
Andaluzja Brzozowice 3 Adam Smutek
Andaluzja Brzozowice 2 Tadeusz Zabiegała
Andaluzja Brzozowice 1 Dariusz Dyszy
Andaluzja Brzozowice 1 Krzysztof Wiśniowski
Unia Krapkowice 9 Józef Żymańczyk
Unia Krapkowice 7 Zbigniew Maczuga
Unia Krapkowice 5 Maciej Lisicki
Unia Krapkowice 5 Robert Zakrawacz
Unia Krapkowice 4 Artur Tuliński
Unia Krapkowice 2 Grzegorz Wysocki
Unia Krapkowice 2 Jan Grześkowiak
Unia Krapkowice 1 Bogusz
Unia Krapkowice 1 Andrzej Kukuś
Unia Krapkowice 1 Józef Włoszczyński
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 5 Maciej Nikiel
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 5 Dariusz Halama
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 3 Jacek Mikołajek
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 3 Piotr Kuś
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 3 Tomasz Pruski
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 3 Mirosław Foryś
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 2 Grzegorz Foltyn
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 1 Krzysztof Czyżewski
Bbts Włókniarz Bielsko-Biała 1 Józef Niemczyk
Hejnał Kęty 7 Bogdan Prusek
Hejnał Kęty 4 Leszek Rycek
Hejnał Kęty 3 Jarosław Krystian
Hejnał Kęty 2 Andrzej Jurczak
Hejnał Kęty 2 Wiesław Bogacz
Hejnał Kęty 1 Mariusz Borys
Hejnał Kęty 1 Sławomir Płonka
Hejnał Kęty 1 Mirosław Kubisiak
Hejnał Kęty 1 Jerzy Kasolik
Hejnał Kęty 1 Robert Młocek
Hejnał Kęty 1 Jerzy Sordyl
Hejnał Kęty 1 Piotr Różański

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…ZNACZNIK NOWEJ STRONY