Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa małopolska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Okocimski Brzesko 34 51 55 28 21 9 4
2 Cracovia 34 48 56 27 20 8 6
3 Unia Tarnów 34 45 63 33 19 7 8
4 Wawel Kraków 34 43 46 33 17 9 8
5 Kamax Kańczuga 34 40 46 35 16 8 10
6 Zelmer Rzeszów 34 36 48 30 13 10 11
7 Tarnovia Tarnów 34 36 42 38 12 12 10
8 Sandecja Nowy Sącz 34 35 36 38 14 7 13
9 Czuwaj Przemyśl 34 33 40 34 14 5 15
10 Kabel Kraków 34 33 32 31 10 13 11
11 Garbarnia Kraków 34 32 42 39 12 8 14
12 Czarni Jasło 34 32 37 42 11 10 13
13 Pogoń Leżajsk 34 31 27 40 9 13 12
14 JKS Jarosław 34 27 27 37 7 13 14
15 Izolator Boguchwała 34 24 30 58 9 6 19
16 Stal Sanok 34 23 27 42 7 9 18
Stal II Mielec 34 23 36 70 10 3 21
Glinik Gorlice 34 20 33 68 5 10 19

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Cracovia 17 31 36 8 15 1 1
2 Okocimski Brzesko 17 29 35 14 13 3 1
3 Kamax Kańczuga 17 28 26 10 12 4 1
4 Czuwaj Przemyśl 17 27 33 10 13 1 3
5 Unia Tarnów 17 26 38 11 11 4 2
6 Wawel Kraków 17 26 28 13 11 4 2
7 Tarnovia Tarnów 17 24 23 12 9 6 2
8 Sandecja Nowy Sącz 17 23 18 10 10 3 4
9 Czarni Jasło 17 23 24 14 8 7 2
10 Zelmer Rzeszów 17 22 28 13 8 6 3
11 Pogoń Leżajsk 17 21 21 20 7 7 3
12 Garbarnia Kraków 17 20 23 17 8 4 5
13 Kabel Kraków 17 19 18 14 7 5 5
14 JKS Jarosław 17 19 17 12 6 7 4
15 Stal II Mielec 17 18 25 26 8 2 7
16 Izolator Boguchwała 17 16 14 22 6 4 7
Stal Sanok 17 14 13 19 4 6 7
Glinik Gorlice 17 14 25 33 4 6 7

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Okocimski Brzesko 17 22 20 14 8 6 3
2 Unia Tarnów 17 19 25 22 8 3 6
3 Cracovia 17 17 20 19 5 7 5
4 Wawel Kraków 17 17 18 20 6 5 5
5 Zelmer Rzeszów 17 14 20 17 5 4 8
6 Kabel Kraków 17 14 14 17 3 8 6
7 Kamax Kańczuga 17 12 20 25 4 4 9
8 Tarnovia Tarnów 17 12 19 26 3 6 8
9 Sandecja Nowy Sącz 17 12 18 28 4 4 9
10 Garbarnia Kraków 17 12 19 22 4 4 9
11 Pogoń Leżajsk 17 10 6 20 2 6 9
12 Czarni Jasło 17 9 13 28 3 3 11
13 Stal Sanok 17 9 14 23 3 3 11
14 JKS Jarosław 17 8 10 25 1 6 10
15 Izolator Boguchwała 17 8 16 36 3 2 12
16 Czuwaj Przemyśl 17 6 7 24 1 4 12
Glinik Gorlice 17 6 8 35 1 4 12
Stal II Mielec 17 5 11 44 2 1 14

Tabela krzyżowa

KLUB Okocimski Cracovia Unia Wawel Kamax Zelmer Tarnovia Sandecja Czuwaj Kabel Garbarnia Czarni Pogoń JKS Jarosław Izolator Stal Sanok Stal II Mielec Glinik
Okocimski Brzesko XXX 2:1 1:2 3:3 2:1 1:0 2:1 0:0 3:2 1:1 4:2 2:0 1:0 1:0 2:0 2:0 4:1 4:0
Cracovia 1:0 XXX 1:0 3:1 3:0 3:0 2:2 2:0 1:0 0:1 2:1 3:0 2:0 2:1 3:1 1:0 5:1 2:0
Unia Tarnów 0:1 2:2 XXX 3:1 1:0 2:0 2:1 1:0 4:0 0:0 2:1 0:0 1:2 1:1 3:1 2:1 7:0 7:0
Wawel Kraków 1:1 1:3 2:1 XXX 1:1 1:0 2:1 4:2 3:1 2:0 1:2 3:0 0:0 2:1 3:0 1:0 1:0 0:0
Kamax Kańczuga 1:0 1:0 1:3 0:0 XXX 0:0 2:0 3:1 1:0 1:0 2:1 1:0 2:1 0:0 1:1 3:0 3:1 4:2
Zelmer Rzeszów 0:0 1:3 3:0 0:0 2:1 XXX 1:1 2:2 2:0 4:1 3:0 3:0 3:1 0:1 1:2 0:0 1:1 2:0
Tarnovia Tarnów 0:1 0:0 2:3 2:2 2:1 0:0 XXX 3:0 2:1 2:2 1:0 0:0 1:0 0:0 3:1 1:0 2:0 2:1
Sandecja Nowy Sącz 1:2 2:1 0:1 0:1 1:0 2:1 3:1 XXX 1:0 0:0 0:1 1:0 0:0 1:0 2:0 1:1 2:1 1:0
Czuwaj Przemyśl 0:1 3:0 2:1 2:0 4:2 2:1 1:1 3:0 XXX 1:0 2:0 2:1 0:1 3:0 4:0 1:2 2:0 1:0
Kabel Kraków 0:0 0:1 0:0 0:1 0:3 0:0 3:1 0:2 1:0 XXX 1:0 2:2 0:0 3:1 2:1 3:1 0:1 3:0
Garbarnia Kraków 1:2 2:2 1:1 2:0 0:0 0:2 1:0 0:3 wo 3:1 0:2 XXX 1:0 0:0 4:2 2:0 0:2 4:0 2:0
Czarni Jasło 2:1 0:0 3:2 1:0 0:0 2:2 0:0 2:1 0:0 1:1 1:1 XXX 5:1 1:0 0:2 3:1 3:1 0:1
Pogoń Leżajsk 1:1 0:0 1:0 0:1 3:3 1:0 0:0 1:1 2:1 1:0 1:6 2:5 XXX 2:0 1:1 0:0 2:0 3:1
JKS Jarosław 3:3 0:1 0:1 1:1 3:1 2:1 1:2 0:2 0:0 0:0 0:0 2:0 0:0 XXX 2:0 1:0 2:0 0:0
Izolator Boguchwała 0:2 0:3 1:1 0:3 1:0 1:3 0:2 2:0 0:0 0:0 1:0 0:1 1:0 3:1 XXX 2:1 1:4 1:1
Stal Sanok 3:3 1:1 1:2 0:2 0:1 0:2 1:2 1:2 1:0 0:0 0:0 0:2 0:0 0:0 2:1 XXX 1:0 2:1
Stal II Mielec 0:1 2:0 1:2 3:1 0:2 0:3 wo 3:2 3:1 0:1 0:3 1:4 2:1 3:0 1:1 3:2 2:1 XXX 1:1
Glinik Gorlice 0:1 2:2 2:5 0:1 2:4 0:5 2:2 1:1 0:0 4:3 0:0 4:1 1:0 1:1 2:3 0:4 4:0 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 01-02.08.92 Kabel Kraków Stal Sanok 3:1 3:0
1 01-02.08.92 Unia Tarnów Czuwaj Przemyśl 4:0 4:0
1 01-02.08.92 Wawel Kraków Sandecja Nowy Sącz 4:2 2:1
1 01-02.08.92 Pogoń Leżajsk Cracovia 0:0 0:0
1 01-02.08.92 Kamax Kańczuga Tarnovia Tarnów 2:0 1:0
1 01-02.08.92 Glinik Gorlice Zelmer Rzeszów 0:5 0:1
1 01-02.08.92 JKS Jarosław Okocimski Brzesko 3:3 1:2
1 05.08.92 Czarni Jasło Garbarnia Kraków 1:1 1:1 w pierwotnym terminie przełożony
1 05.08.92 Izolator Boguchwała Stal II Mielec 1:4 0:2 w pierwotnym terminie przełożony
2 08-09.08.92 Cracovia Sandecja Nowy Sącz 2:0 1:0
2 08-09.08.92 Stal Sanok JKS Jarosław 0:0 0:0
2 08-09.08.92 Czuwaj Przemyśl Izolator Boguchwała 4:0 2:0
2 08-09.08.92 Garbarnia Kraków Glinik Gorlice 2:0 1:0
2 08-09.08.92 Tarnovia Tarnów Czarni Jasło 0:0 0:0
2 08-09.08.92 Okocimski Brzesko Wawel Kraków 3:3 0:1
2 08-09.08.92 Stal II Mielec Kabel Kraków 0:3 0:1
2 08-09.08.92 Zelmer Rzeszów Unia Tarnów 3:0 0:0
2 08-09.08.92 Pogoń Leżajsk Kamax Kańczuga 3:3 2:2
3 15-16.08.92 Wawel Kraków Stal Sanok 1:0 0:0
3 15-16.08.92 JKS Jarosław Stal II Mielec 2:0 1:0
3 15-16.08.92 Kamax Kańczuga Cracovia 1:0 0:0
3 15-16.08.92 Unia Tarnów Garbarnia Kraków 2:1 0:1
3 15-16.08.92 Kabel Kraków Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0
3 15-16.08.92 Czarni Jasło Pogoń Leżajsk 5:1 1:0
3 15-16.08.92 Izolator Boguchwała Zelmer Rzeszów 1:3 0:2
3 15-16.08.92 Sandecja Nowy Sącz Okocimski Brzesko 1:2 1:0
3 15-16.08.92 Glinik Gorlice Tarnovia Tarnów 2:2 1:2
4 19.08.92 Garbarnia Kraków Izolator Boguchwała 2:0 0:0
4 19.08.92 Stal Sanok Sandecja Nowy Sącz 1:2 1:0
4 19.08.92 Zelmer Rzeszów Kabel Kraków 4:1 2:0
4 19.08.92 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 2:3 1:1
4 19.08.92 Stal II Mielec Wawel Kraków 3:1 2:0
4 19.08.92 Pogoń Leżajsk Glinik Gorlice 3:1 1:0
4 19.08.92 Kamax Kańczuga Czarni Jasło 1:0 1:0
4 19.08.92 Czuwaj Przemyśl JKS Jarosław 3:0 2:0
4 19.08.92 Cracovia Okocimski Brzesko 1:0 0:0
5 22-23.08.92 Kabel Kraków Garbarnia Kraków 1:0 0:0
5 22-23.08.92 Unia Tarnów Pogoń Leżajsk 1:2 1:0
5 22-23.08.92 Wawel Kraków Czuwaj Przemyśl 3:1 2:0
5 22-23.08.92 Czarni Jasło Cracovia 0:0 0:0
5 22-23.08.92 Glinik Gorlice Kamax Kańczuga 2:4 0:3
5 22-23.08.92 Izolator Boguchwała Tarnovia Tarnów 0:2 0:1
5 22-23.08.92 Okocimski Brzesko Stal Sanok 2:0 1:0
5 22-23.08.92 JKS Jarosław Zelmer Rzeszów 2:1 1:0
5 22-23.08.92 Sandecja Nowy Sącz Stal II Mielec 2:1 1:1
6 29-30.08.92 Garbarnia Kraków JKS Jarosław 4:2 3:0
6 29-30.08.92 Czuwaj Przemyśl Sandecja Nowy Sącz 3:0 2:0
6 29-30.08.92 Tarnovia Tarnów Kabel Kraków 2:2 1:1
6 29-30.08.92 Zelmer Rzeszów Wawel Kraków 0:0 0:0
6 29-30.08.92 Czarni Jasło Glinik Gorlice 0:1 0:0
6 29-30.08.92 Kamax Kańczuga Unia Tarnów 1:3 1:1
6 29-30.08.92 Pogoń Leżajsk Izolator Boguchwała 1:1 1:0
6 29-30.08.92 Cracovia Stal Sanok 1:0 1:0
6 09.09.92 Stal II Mielec Okocimski Brzesko 0:1 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
7 02.09.92 Kabel Kraków Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
7 02.09.92 Okocimski Brzesko Czuwaj Przemyśl 3:2 2:1
7 02.09.92 Glinik Gorlice Cracovia 2:2 0:1
7 02.09.92 Wawel Kraków Garbarnia Kraków 1:2 0:0
7 02.09.92 Unia Tarnów Czarni Jasło 0:0 0:0
7 02.09.92 Sandecja Nowy Sącz Zelmer Rzeszów 2:1 1:1
7 02.09.92 Stal Sanok Stal II Mielec 1:0 0:0
7 02.09.92 JKS Jarosław Tarnovia Tarnów 1:2 0:2
7 02.09.92 Izolator Boguchwała Kamax Kańczuga 1:0 1:0
8 05-06.09.92 Cracovia Stal II Mielec 5:1 3:0
8 05-06.09.92 Tarnovia Tarnów Wawel Kraków 2:2 2:1
8 05-06.09.92 Garbarnia Kraków Sandecja Nowy Sącz 0:3 walkower walkower z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w Garbarni, na boisku 2:3 (1:2)
8 05-06.09.92 Zelmer Rzeszów Okocimski Brzesko 0:0 0:0
8 05-06.09.92 Czarni Jasło Izolator Boguchwała 0:2 0:1
8 05-06.09.92 Kamax Kańczuga Kabel Kraków 1:0 0:0
8 05-06.09.92 Glinik Gorlice Unia Tarnów 2:5 2:2
8 05-06.09.92 Pogoń Leżajsk JKS Jarosław 2:0 0:0
8 05-06.09.92 Czuwaj Przemyśl Stal Sanok 1:2 0:0
9 12-13.09.92 Kabel Kraków Czarni Jasło 2:2 0:1
9 12-13.09.92 Unia Tarnów Cracovia 2:2 1:0
9 12-13.09.92 Stal Sanok Zelmer Rzeszów 0:2 0:0
9 12-13.09.92 Wawel Kraków Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
9 12-13.09.92 Izolator Boguchwała Glinik Gorlice 1:1 0:1
9 12-13.09.92 Stal II Mielec Czuwaj Przemyśl 0:1 0:1
9 12-13.09.92 Okocimski Brzesko Garbarnia Kraków 4:2 1:0
9 12-13.09.92 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia Tarnów 3:1 0:1
9 12-13.09.92 JKS Jarosław Kamax Kańczuga 3:1 2:1
10 19-20.09.92 Unia Tarnów Izolator Boguchwała 3:1 2:0
10 19-20.09.92 Garbarnia Kraków Stal Sanok 0:2 0:1 walkower z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w Stali, na boisku 0:2 (0:1) PZPN anulował walkower i pozostawił wynik z boiska
10 19-20.09.92 Zelmer Rzeszów Stal II Mielec 1:1 0:1
10 19-20.09.92 Tarnovia Tarnów Okocimski Brzesko 0:1 0:0
10 19-20.09.92 Czarni Jasło JKS Jarosław 1:0 1:0
10 19-20.09.92 Glinik Gorlice Kabel Kraków 4:3 2:1
10 19-20.09.92 Kamax Kańczuga Wawel Kraków 0:0 0:0
10 19-20.09.92 Pogoń Leżajsk Sandecja Nowy Sącz 1:1 0:1
10 19-20.09.92 Cracovia Czuwaj Przemyśl 1:0 1:0
11 26-27.09.92 Kabel Kraków Unia Tarnów 0:0 0:0
11 26-27.09.92 Wawel Kraków Czarni Jasło 3:0 2:0
11 26-27.09.92 Izolator Boguchwała Cracovia 0:3 0:2
11 26-27.09.92 Stal II Mielec Garbarnia Kraków 1:4 1:2
11 26-27.09.92 JKS Jarosław Glinik Gorlice 0:0 0:0
11 26-27.09.92 Stal Sanok Tarnovia Tarnów 1:2 1:1
11 26-27.09.92 Sandecja Nowy Sącz Kamax Kańczuga 1:0 1:0
11 26-27.09.92 Okocimski Brzesko Pogoń Leżajsk 1:0 0:0
11 26-27.09.92 Czuwaj Przemyśl Zelmer Rzeszów 2:1 1:0
12 03-04.10.92 Garbarnia Kraków Czuwaj Przemyśl 3:1 1:0
12 03-04.10.92 Unia Tarnów JKS Jarosław 1:1 0:1
12 03-04.10.92 Izolator Boguchwała Kabel Kraków 0:0 0:0
12 03-04.10.92 Czarni Jasło Sandecja Nowy Sącz 2:1 1:1
12 03-04.10.92 Tarnovia Tarnów Stal II Mielec 2:0 1:0
12 03-04.10.92 Kamax Kańczuga Okocimski Brzesko 1:0 0:0
12 03-04.10.92 Cracovia Zelmer Rzeszów 3:0 2:0
12 03-04.10.92 Pogoń Leżajsk Stal Sanok 0:0 0:0
12 03-04.10.92 Glinik Gorlice Wawel Kraków 0:1 0:0
13 10-11.10.92 Wawel Kraków Unia Tarnów 2:1 1:0
13 10-11.10.92 Stal Sanok Kamax Kańczuga 0:1 0:1
13 10-11.10.92 Kabel Kraków Cracovia 0:1 0:0
13 10-11.10.92 Sandecja Nowy Sącz Glinik Gorlice 1:0 0:0
13 10-11.10.92 JKS Jarosław Izolator Boguchwała 2:0 1:0
13 10-11.10.92 Stal II Mielec Pogoń Leżajsk 3:0 3:0
13 10-11.10.92 Zelmer Rzeszów Garbarnia Kraków 3:0 1:0
13 10-11.10.92 Okocimski Brzesko Czarni Jasło 2:0 1:0
13 10-11.10.92 Czuwaj Przemyśl Tarnovia Tarnów 1:1 0:1
14 17-18.10.92 Kabel Kraków JKS Jarosław 3:1 1:0
14 17-18.10.92 Kamax Kańczuga Stal II Mielec 3:1 3:0
14 17-18.10.92 Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 1:0 1:0
14 17-18.10.92 Tarnovia Tarnów Zelmer Rzeszów 0:0 0:0
14 17-18.10.92 Czarni Jasło Stal Sanok 3:1 2:1
14 17-18.10.92 Izolator Boguchwała Wawel Kraków 0:3 0:1
14 17-18.10.92 Pogoń Leżajsk Czuwaj Przemyśl 2:1 2:1
14 17-18.10.92 Glinik Gorlice Okocimski Brzesko 0:1 0:1
14 11.11.92 Cracovia Garbarnia Kraków 2:1 2:1 w pierwotnym terminie przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
15 24-25.10.92 Garbarnia Kraków Tarnovia Tarnów 1:0 0:0
15 24-25.10.92 Czuwaj Przemyśl Kamax Kańczuga 4:2 3:0
15 24-25.10.92 Wawel Kraków Kabel Kraków 2:0 2:0
15 24-25.10.92 Stal Sanok Glinik Gorlice 2:1 1:0
15 24-25.10.92 Sandecja Nowy Sącz Izolator Boguchwała 2:0 2:0
15 24-25.10.92 Okocimski Brzesko Unia Tarnów 1:2 0:0
15 24-25.10.92 JKS Jarosław Cracovia 0:1 0:1
15 24-25.10.92 Stal II Mielec Czarni Jasło 2:1 1:1
15 24-25.10.92 Zelmer Rzeszów Pogoń Leżajsk 3:1 0:0
16 31.10.92 Cracovia Tarnovia Tarnów 2:2 0:1
16 31.10.92 Izolator Boguchwała Okocimski Brzesko 0:2 0:1
16 31.10.92 Czarni Jasło Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
16 31.10.92 Unia Tarnów Stal Sanok 2:1 1:1
16 31.10.92 Kamax Kańczuga Zelmer Rzeszów 0:0 0:0
16 31.10.92 Kabel Kraków Sandecja Nowy Sącz 0:2 0:0
16 31.10.92 Glinik Gorlice Stal II Mielec 4:0 3:0
16 31.10.92 JKS Jarosław Wawel Kraków 1:1 0:0
16 31.10.92 Pogoń Leżajsk Garbarnia Kraków 1:6 1:4
17 07-08.11.92 Stal Sanok Izolator Boguchwała 2:1 2:1
17 07-08.11.92 Garbarnia Kraków Kamax Kańczuga 0:0 0:0
17 07-08.11.92 Czuwaj Przemyśl Glinik Gorlice 1:0 0:0
17 07-08.11.92 Tarnovia Tarnów Pogoń Leżajsk 1:0 0:0
17 07-08.11.92 Okocimski Brzesko Kabel Kraków 1:1 0:1
17 07-08.11.92 Zelmer Rzeszów Czarni Jasło 3:0 0:0
17 07-08.11.92 Stal II Mielec Unia Tarnów 1:2 1:0
17 07-08.11.92 Sandecja Nowy Sącz JKS Jarosław 1:0 0:0
17 07-08.11.92 Wawel Kraków Cracovia 1:3 0:2
18 21.04.93 Stal Sanok Kabel Kraków 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
18 20-21.03.93 Czuwaj Przemyśl Unia Tarnów 2:1 0:0
18 20-21.03.93 Sandecja Nowy Sącz Wawel Kraków 0:1 0:1
18 20-21.03.93 Cracovia Pogoń Leżajsk 2:0 0:0
18 20-21.03.93 Tarnovia Tarnów Kamax Kańczuga 2:1 2:0
18 20-21.03.93 Zelmer Rzeszów Glinik Gorlice 2:0 1:0
18 20-21.03.93 Okocimski Brzesko JKS Jarosław 1:0 1:0
18 20-21.03.93 Garbarnia Kraków Czarni Jasło 1:0 1:0
18 20-21.03.93 Stal II Mielec Izolator Boguchwała 3:2 1:1
19 21.04.93 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 2:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 27-28.03.93 JKS Jarosław Stal Sanok 1:0 1:0
19 21.04.93 Izolator Boguchwała Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 21.04.93 Glinik Gorlice Garbarnia Kraków 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 21.04.93 Czarni Jasło Tarnovia Tarnów 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 27-28.03.93 Wawel Kraków Okocimski Brzesko 1:1 1:1
19 27-28.03.93 Kabel Kraków Stal II Mielec 0:1 0:1
19 14.04.93 Unia Tarnów Zelmer Rzeszów 2:0 2:0 w pierwotnym terminie przełożony
19 28.04.93 Kamax Kańczuga Pogoń Leżajsk 2:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
20 03-04.04.93 Stal Sanok Wawel Kraków 0:2 0:2
20 03-04.04.93 Stal II Mielec JKS Jarosław 1:1 1:1
20 03-04.04.93 Cracovia Kamax Kańczuga 3:0 2:0
20 03-04.04.93 Garbarnia Kraków Unia Tarnów 1:1 1:1
20 03-04.04.93 Czuwaj Przemyśl Kabel Kraków 1:0 1:0
20 03-04.04.93 Pogoń Leżajsk Czarni Jasło 2:5 1:2
20 28.04.93 Zelmer Rzeszów Izolator Boguchwała 1:2 0:1 w pierwotnym terminie przełożony
20 14.04.93 Okocimski Brzesko Sandecja Nowy Sącz 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
20 03-04.04.93 Tarnovia Tarnów Glinik Gorlice 2:1 0:0
21 10-11.04.93 Izolator Boguchwała Garbarnia Kraków 1:0 1:0
21 10-11.04.93 Sandecja Nowy Sącz Stal Sanok 1:1 0:0
21 10-11.04.93 Kabel Kraków Zelmer Rzeszów 0:0 0:0
21 10-11.04.93 Unia Tarnów Tarnovia Tarnów 2:1 2:0
21 10-11.04.93 Wawel Kraków Stal II Mielec 1:0 0:0
21 10-11.04.93 Glinik Gorlice Pogoń Leżajsk 1:0 0:0
21 10-11.04.93 Czarni Jasło Kamax Kańczuga 0:0 0:0
21 10-11.04.93 JKS Jarosław Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
21 10-11.04.93 Okocimski Brzesko Cracovia 2:1 1:0
22 17-18.04.93 Garbarnia Kraków Kabel Kraków 0:2 0:1
22 17-18.04.93 Pogoń Leżajsk Unia Tarnów 1:0 0:0
22 17-18.04.93 Czuwaj Przemyśl Wawel Kraków 2:0 1:0
22 17-18.04.93 Cracovia Czarni Jasło 3:0 0:0
22 17-18.04.93 Kamax Kańczuga Glinik Gorlice 4:2 2:0
22 17-18.04.93 Tarnovia Tarnów Izolator Boguchwała 3:1 1:0
22 17-18.04.93 Stal Sanok Okocimski Brzesko 3:3 2:0
22 17-18.04.93 Zelmer Rzeszów JKS Jarosław 0:1 0:0
22 17-18.04.93 Stal II Mielec Sandecja Nowy Sącz 3:1 2:1
23 24-25.04.93 JKS Jarosław Garbarnia Kraków 0:0 0:0
23 24-25.04.93 Sandecja Nowy Sącz Czuwaj Przemyśl 1:0 1:0
23 24-25.04.93 Kabel Kraków Tarnovia Tarnów 3:1 1:1
23 24-25.04.93 Wawel Kraków Zelmer Rzeszów 1:0 0:0
23 24-25.04.93 Glinik Gorlice Czarni Jasło 4:1 1:1
23 24-25.04.93 Unia Tarnów Kamax Kańczuga 1:0 0:0
23 24-25.04.93 Izolator Boguchwała Pogoń Leżajsk 1:0 0:0
23 24-25.04.93 Stal Sanok Cracovia 1:1 0:0
23 24-25.04.93 Okocimski Brzesko Stal II Mielec 4:1 2:0
24 01-02.05.93 Pogoń Leżajsk Kabel Kraków 1:0 0:0
24 01-02.05.93 Czuwaj Przemyśl Okocimski Brzesko 0:1 0:0
24 01-02.05.93 Cracovia Glinik Gorlice 2:0 1:0
24 01-02.05.93 Garbarnia Kraków Wawel Kraków 2:0 1:0
24 01-02.05.93 Czarni Jasło Unia Tarnów 3:2 0:1
24 01-02.05.93 Zelmer Rzeszów Sandecja Nowy Sącz 2:2 1:1
24 01-02.05.93 Stal II Mielec Stal Sanok 2:1 1:0
24 01-02.05.93 Tarnovia Tarnów JKS Jarosław 0:0 0:0
24 01-02.05.93 Kamax Kańczuga Izolator Boguchwała 1:1 1:0
25 08-09.05.93 Stal II Mielec Cracovia 2:0 2:0
25 08-09.05.93 Wawel Kraków Tarnovia Tarnów 2:1 1:0
25 08-09.05.93 Sandecja Nowy Sącz Garbarnia Kraków 0:1 0:1
25 08-09.05.93 Okocimski Brzesko Zelmer Rzeszów 1:0 0:0
25 08-09.05.93 Izolator Boguchwała Czarni Jasło 0:1 0:0
25 08-09.05.93 Kabel Kraków Kamax Kańczuga 0:3 0:2
25 08-09.05.93 Unia Tarnów Glinik Gorlice 7:0 5:0
25 08-09.05.93 JKS Jarosław Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
25 08-09.05.93 Stal Sanok Czuwaj Przemyśl 1:0 1:0
26 15-16.05.93 Czarni Jasło Kabel Kraków 1:1 1:1
26 15-16.05.93 Cracovia Unia Tarnów 1:0 0:0
26 15-16.05.93 Zelmer Rzeszów Stal Sanok 0:0 0:0
26 15-16.05.93 Pogoń Leżajsk Wawel Kraków 0:1 0:1
26 15-16.05.93 Glinik Gorlice Izolator Boguchwała 2:3 1:0
26 15-16.05.93 Czuwaj Przemyśl Stal II Mielec 2:0 1:0
26 15-16.05.93 Garbarnia Kraków Okocimski Brzesko 1:2 1:1
26 15-16.05.93 Tarnovia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 3:0 0:0
26 15-16.05.93 Kamax Kańczuga JKS Jarosław 0:0 0:0
27 19.05.93 Izolator Boguchwała Unia Tarnów 1:1 0:0
27 19.05.93 Stal Sanok Garbarnia Kraków 0:0 0:0
27 19.05.93 Stal II Mielec Zelmer Rzeszów 0:3 walkower walkower, na boisku 1:0 (1:0)
27 19.05.93 Okocimski Brzesko Tarnovia Tarnów 2:1 1:0
27 19.05.93 JKS Jarosław Czarni Jasło 2:0 0:0
27 19.05.93 Kabel Kraków Glinik Gorlice 3:0 0:0
27 19.05.93 Wawel Kraków Kamax Kańczuga 1:1 0:1
27 19.05.93 Sandecja Nowy Sącz Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
27 19.05.93 Czuwaj Przemyśl Cracovia 3:0 1:0
28 22-23.05.93 Unia Tarnów Kabel Kraków 0:0 0:0
28 22-23.05.93 Czarni Jasło Wawel Kraków 1:0 1:0
28 22-23.05.93 Cracovia Izolator Boguchwała 3:1 0:1
28 22-23.05.93 Garbarnia Kraków Stal II Mielec 4:0 3:0
28 22-23.05.93 Glinik Gorlice JKS Jarosław 1:1 0:0 SPORT (1:0)
28 22-23.05.93 Tarnovia Tarnów Stal Sanok 1:0 0:0
28 22-23.05.93 Kamax Kańczuga Sandecja Nowy Sącz 3:1 1:0
28 22-23.05.93 Pogoń Leżajsk Okocimski Brzesko 1:1 0:1
28 22-23.05.93 Zelmer Rzeszów Czuwaj Przemyśl 2:0 1:0
29 29-30.05.93 Czuwaj Przemyśl Garbarnia Kraków 2:0 2:0 SPORT (0:0)
29 29-30.05.93 JKS Jarosław Unia Tarnów 0:1 0:0
29 29-30.05.93 Kabel Kraków Izolator Boguchwała 2:1 1:1
29 29-30.05.93 Sandecja Nowy Sącz Czarni Jasło 1:0 0:0
29 29-30.05.93 Stal II Mielec Tarnovia Tarnów 3:2 2:0
29 29-30.05.93 Okocimski Brzesko Kamax Kańczuga 2:1 1:1
29 29-30.05.93 Zelmer Rzeszów Cracovia 1:3 1:0
29 29-30.05.93 Stal Sanok Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
29 29-30.05.93 Wawel Kraków Glinik Gorlice 0:0 0:0
30 05-06.06.93 Unia Tarnów Wawel Kraków 3:1 1:0
30 05-06.06.93 Kamax Kańczuga Stal Sanok 3:0 2:0
30 05-06.06.93 Cracovia Kabel Kraków 0:1 0:1
30 05-06.06.93 Glinik Gorlice Sandecja Nowy Sącz 1:1 0:1
30 05-06.06.93 Izolator Boguchwała JKS Jarosław 3:1 1:1
30 05-06.06.93 Pogoń Leżajsk Stal II Mielec 2:0 2:0
30 05-06.06.93 Garbarnia Kraków Zelmer Rzeszów 0:2 0:2
30 05-06.06.93 Czarni Jasło Okocimski Brzesko 2:1 1:0
30 05-06.06.93 Tarnovia Tarnów Czuwaj Przemyśl 2:1 1:0
31 09.06.93 JKS Jarosław Kabel Kraków 0:0 0:0
31 09.06.93 Stal II Mielec Kamax Kańczuga 0:2 0:0
31 09.06.93 Sandecja Nowy Sącz Unia Tarnów 0:1 0:1
31 09.06.93 Zelmer Rzeszów Tarnovia Tarnów 1:1 0:1
31 09.06.93 Stal Sanok Czarni Jasło 0:2 0:1
31 09.06.93 Wawel Kraków Izolator Boguchwała 3:0 0:0
31 09.06.93 Czuwaj Przemyśl Pogoń Leżajsk 0:1 0:0
31 09.06.93 Okocimski Brzesko Glinik Gorlice 4:0 1:0
31 09.06.93 Garbarnia Kraków Cracovia 2:2 2:0
32 12-13.06.93 Tarnovia Tarnów Garbarnia Kraków 1:0 0:0
32 12-13.06.93 Kamax Kańczuga Czuwaj Przemyśl 1:0 0:0
32 12-13.06.93 Kabel Kraków Wawel Kraków 0:1 0:1
32 12-13.06.93 Glinik Gorlice Stal Sanok 0:4 0:1
32 12-13.06.93 Izolator Boguchwała Sandecja Nowy Sącz 2:0 1:0
32 12-13.06.93 Unia Tarnów Okocimski Brzesko 0:1 0:1
32 12-13.06.93 Cracovia JKS Jarosław 2:1 2:0
32 12-13.06.93 Czarni Jasło Stal II Mielec 3:1 0:0
32 12-13.06.93 Pogoń Leżajsk Zelmer Rzeszów 1:0 1:0
33 19-20.06.93 Tarnovia Tarnów Cracovia 0:0 0:0
33 19-20.06.93 Okocimski Brzesko Izolator Boguchwała 2:0 1:0
33 19-20.06.93 Czuwaj Przemyśl Czarni Jasło 2:1 2:1
33 19-20.06.93 Stal Sanok Unia Tarnów 1:2 0:2
33 19-20.06.93 Zelmer Rzeszów Kamax Kańczuga 2:1 1:0
33 19-20.06.93 Sandecja Nowy Sącz Kabel Kraków 0:0 0:0
33 19-20.06.93 Stal II Mielec Glinik Gorlice 1:1 0:0
33 19-20.06.93 Wawel Kraków JKS Jarosław 2:1 1:1
33 19-20.06.93 Garbarnia Kraków Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
34 26-27.06.93 Izolator Boguchwała Stal Sanok 2:1 2:1
34 26-27.06.93 Kamax Kańczuga Garbarnia Kraków 2:1 1:0
34 26-27.06.93 Glinik Gorlice Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
34 26-27.06.93 Pogoń Leżajsk Tarnovia Tarnów 0:0 0:0
34 26-27.06.93 Kabel Kraków Okocimski Brzesko 0:0 0:0
34 26-27.06.93 Czarni Jasło Zelmer Rzeszów 2:2 0:1
34 26-27.06.93 Unia Tarnów Stal II Mielec 7:0 3:0
34 26-27.06.93 JKS Jarosław Sandecja Nowy Sącz 0:2 0:1
34 26-27.06.93 Cracovia Wawel Kraków 3:1 1:0

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU