Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa wielkopolska

Uwaga. W przerwie zimowej Tur Koszalin połączył się z Victorią Sianów tworząc klub o nazwie Victoria/Tur Sianów

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Kotwica/ERGE Kórnik 34 54 78 29 24 6 4
2 Gwardia Koszalin 34 53 78 30 23 7 4
3 Polonia Chodzież 34 49 69 33 19 11 4
4 Flota Świnoujście 34 41 45 47 17 7 10
5 Unia Swarzędz 34 39 60 41 15 9 10
6 Pogoń Barlinek 34 38 54 47 14 10 10
7 Dąb Dębno 34 36 50 47 13 10 11
8 Lech II Poznań 34 35 55 54 15 5 14
9 Energetyk Gryfino 34 34 47 40 12 10 12
10 Błękitni Stargard Szczeciński 34 33 56 42 12 9 13
11 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 34 33 44 37 12 9 13
12 Orzeł Biały Wałcz 34 33 41 48 12 9 13
13 Lubuszanin Drezdenko 34 31 40 35 12 7 15
14 Darłovia Darłowo 34 27 36 59 12 3 19
15 Hutnik Szczecin 34 23 33 56 6 11 17
16 Lubuszanin Trzcianka 34 21 35 72 7 7 20
Polonia Piła 34 16 34 86 5 6 23
Victoria/Tur Sianów 34 16 26 78 5 6 23

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Gwardia Koszalin 17 31 46 10 14 3 0
2 Kotwica/ERGE Kórnik 17 30 44 8 14 2 1
3 Polonia Chodzież 17 29 42 10 12 5 0
4 Dąb Dębno 17 26 35 16 11 4 2
5 Energetyk Gryfino 17 25 28 13 9 7 1
6 Pogoń Barlinek 17 24 36 18 10 4 3
7 Flota Świnoujście 17 23 26 16 9 5 3
8 Unia Swarzędz 17 23 33 17 10 3 4
9 Błękitni Stargard Szczeciński 17 23 38 14 10 3 4
10 Lubuszanin Drezdenko 17 23 26 8 10 3 4
11 Lech II Poznań 17 22 42 24 10 2 5
12 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 17 21 31 11 7 7 3
13 Orzeł Biały Wałcz 17 21 25 17 8 5 4
14 Darłovia Darłowo 17 20 23 21 9 2 6
15 Hutnik Szczecin 17 15 24 24 5 5 7
16 Lubuszanin Trzcianka 17 13 17 25 5 3 9
Polonia Piła 17 13 25 35 5 3 9
Victoria/Tur Sianów 17 11 17 36 3 5 9

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Kotwica/ERGE Kórnik 17 24 34 21 10 4 3
2 Gwardia Koszalin 17 22 32 20 9 4 4
3 Polonia Chodzież 17 20 27 23 7 6 4
4 Flota Świnoujście 17 18 19 31 8 2 7
5 Unia Swarzędz 17 16 27 24 5 6 6
6 Pogoń Barlinek 17 14 18 29 4 6 7
7 Lech II Poznań 17 13 13 30 5 3 9
8 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 17 12 13 26 5 2 10
9 Orzeł Biały Wałcz 17 12 16 31 4 4 9
10 Dąb Dębno 17 10 15 31 2 6 9
11 Błękitni Stargard Szczeciński 17 10 18 28 2 6 9
12 Energetyk Gryfino 17 9 19 27 3 3 11
13 Lubuszanin Drezdenko 17 8 14 27 2 4 11
14 Hutnik Szczecin 17 8 9 32 1 6 10
15 Lubuszanin Trzcianka 17 8 18 47 2 4 11
16 Darłovia Darłowo 17 7 13 38 3 1 13
Victoria/Tur Sianów 17 5 9 42 2 1 14
Polonia Piła 17 3 9 51 0 3 14

Tabela krzyżowa

KLUB Kotwice/ERGE Gwardia Polonia Chodzież Flota Unia Pogoń Dąb Lech II Energetyk Błękitni Celuloza Orzeł Lubuszanin Drezdenko Darłovia Hutnik Lubuszanin Trzcianka Polonia Piła Victoria/Tur
Kotwica/ERGE Kórnik XXX 3:1 4:0 1:0 0:0 3:2 6:0 0:1 2:0 2:0 2:0 6:0 0:0 3:2 3:1 5:0 2:1 2:0
Gwardia Koszalin 4:0 XXX 1:1 9:0 1:0 1:1 3:0 3:0 1:0 2:1 2:1 3:0 3:2 2:1 3:0 2:2 3:0 3:1
Polonia Chodzież 3:1 4:0 XXX 3:1 2:2 3:0 4:4 1:0 0:0 1:0 3:0 1:1 3:1 2:0 0:0 3:0 4:0 5:0
Flota Świnoujście 0:1 0:3 2:2 XXX 2:2 1:1 1:1 0:0 2:0 2:1 3:0 2:1 1:0 4:0 1:0 2:0 3:2 0:2
Unia Swarzędz 1:0 1:2 2:0 1:2 XXX 1:3 2:0 1:0 3:1 2:2 3:0 0:0 3:1 3:2 2:2 3:1 5:0 0:1
Pogoń Barlinek 1:4 2:2 1:3 0:0 1:0 XXX 4:1 1:2 1:0 5:1 2:0 3:0 wo 3:1 3:1 0:0 2:2 3:1 4:0
Dąb Dębno 2:2 2:1 0:2 4:0 3:1 1:0 XXX 1:2 3:2 2:0 0:0 5:1 1:0 0:0 5:2 2:2 3:1 1:0
Lech II Poznań 3:4 4:2 2:2 0:2 4:2 6:1 0:2 XXX 3:3 2:1 0:1 2:0 2:0 0:2 4:1 2:0 3:0 5:1
Energetyk Gryfino 1:1 0:0 1:1 0:1 1:0 4:1 3:2 2:1 XXX 2:2 1:1 1:1 1:0 3:0 1:0 4:1 1:1 2:0
Błękitni Stargard Szczeciński 1:2 1:1 0:2 5:1 0:2 1:0 0:0 5:1 1:0 XXX 0:2 1:1 4:0 4:1 3:0 5:1 4:0 3:0
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0 0:2 1:0 1:2 1:1 0:0 0:0 0:0 3:0 1:1 XXX 0:3 0:0 3:1 4:0 8:1 5:0 4:0
Orzeł Biały Wałcz 0:1 1:1 1:3 2:0 1:1 2:2 2:1 4:1 1:2 1:0 1:0 XXX 2:1 2:0 0:1 1:1 1:1 3:1
Lubuszanin Drezdenko 0:1 0:1 1:1 1:2 2:0 3:0 2:0 1:1 3:0 1:0 2:0 1:0 XXX 0:1 0:0 3:1 3:0 3:0
Darłovia Darłowo 3:3 1:4 2:0 0:2 1:3 1:1 2:0 0:2 1:0 0:1 3:2 3:1 0:1 XXX 1:0 2:0 1:0 2:1
Hutnik Szczecin 2:4 0:1 2:3 0:2 2:2 1:1 0:0 6:1 1:0 1:1 2:0 0:1 0:4 3:0 XXX 0:3 wo 4:1 0:0
Lubuszanin Trzcianka 0:2 0:1 2:2 0:2 1:2 0:1 0:0 0:1 0:4 1:4 2:3 2:1 2:1 1:0 3:0 XXX 0:0 3:1
Polonia Piła 0:5 1:4 0:1 3:1 2:3 0:1 0:3 4:0 1:6 2:2 0:1 1:3 2:2 4:0 1:1 2:1 XXX 2:1
Victoria/Tur Sianów 0:3 0:6 1:4 1:1 0:6 1:3 2:1 1:0 1:1 1:1 0:2 0:2 0:0 1:2 1:1 1:2 6:1 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 01-02.08.92 Polonia Chodzież Lech II Poznań 1:0 1:0
1 01-02.08.92 Hutnik Szczecin Flota Świnoujście 0:2 0:1
1 01-02.08.92 Tur Koszalin Lubuszanin Drezdenko 0:0 0:0
1 01-02.08.92 Unia Swarzędz Energetyk Gryfino 3:1 1:0
1 01-02.08.92 Polonia Piła Kotwica ERGE Kórnik 0:5 0:3
1 01-02.08.92 Lubuszanin Trzcianka Pogoń Barlinek 0:1 0:0
1 12.08.92 Dąb Dębno Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony
1 04.08.92 Gwardia Koszalin Darłovia Darłowo 2:1 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu meczu Gwardii w Pucharze Polski
1 04.08.92 Błękitni Stargard Szczeciński Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu meczu Błękitnych w Pucharze Polski
2 08-09.08.92 Polonia Chodzież Orzeł Biały Wałcz 1:1 0:1
2 08-09.08.92 Błękitni Stargard Szczeciński Lubuszanin Trzcianka 5:1 1:0
2 08-09.08.92 Pogoń Barlinek Gwardia Koszalin 2:2 1:2
2 08-09.08.92 Darłovia Darłowo Polonia Piła 1:0 0:0
2 08-09.08.92 Kotwica ERGE Kórnik Unia Swarzędz 0:0 0:0
2 08-09.08.92 Energetyk Gryfino Tur Koszalin 2:0 0:0
2 08-09.08.92 Lubuszanin Drezdenko Dąb Dębno 2:0 1:0
2 08-09.08.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Hutnik Szczecin 4:0 2:0
2 08-09.08.92 Flota Świnoujście Lech II Poznań 0:0 0:0
3 15-16.08.92 Polonia Chodzież Flota Świnoujście 3:1 1:0
3 15-16.08.92 Lech II Poznań Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:1
3 15-16.08.92 Hutnik Szczecin Lubuszanin Drezdenko 0:4 0:3
3 15-16.08.92 Dąb Dębno Energetyk Gryfino 3:2 2:0
3 15-16.08.92 Tur Koszalin Kotwica ERGE Kórnik 0:3 0:1
3 15-16.08.92 Unia Swarzędz Darłovia Darłowo 3:2 1:0
3 15-16.08.92 Polonia Piła Pogoń Barlinek 0:1 0:1
3 15-16.08.92 Gwardia Koszalin Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 0:1
3 15-16.08.92 Lubuszanin Trzcianka Orzeł Biały Wałcz 2:1 2:0
4 22-23.08.92 Lubuszanin Trzcianka Polonia Chodzież 2:2 1:1
4 22-23.08.92 Orzeł Biały Wałcz Gwardia Koszalin 1:1 0:0
4 22-23.08.92 Pogoń Barlinek Unia Swarzędz 1:0 0:0
4 22-23.08.92 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Piła 4:0 4:0
4 22-23.08.92 Darłovia Darłowo Tur Koszalin 2:1 0:1
4 22-23.08.92 Kotwica ERGE Kórnik Dąb Dębno 6:0 3:0
4 22-23.08.92 Energetyk Gryfino Hutnik Szczecin 1:0 0:0
4 22-23.08.92 Lubuszanin Drezdenko Lech II Poznań 1:1 1:0
4 22-23.08.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Flota Świnoujście 1:2 1:1
5 29-30.08.92 Polonia Chodzież Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 1:0
5 29-30.08.92 Flota Świnoujście Lubuszanin Drezdenko 1:0 0:0
5 29-30.08.92 Lech II Poznań Energetyk Gryfino 3:3 3:0
5 29-30.08.92 Hutnik Szczecin Kotwica ERGE Kórnik 2:4 1:2
5 29-30.08.92 Dąb Dębno Darłovia Darłowo 0:0 0:0
5 29-30.08.92 Tur Koszalin Pogoń Barlinek 1:3 0:3
5 29-30.08.92 Unia Swarzędz Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 1:1
5 29-30.08.92 Polonia Piła Orzeł Biały Wałcz 1:3 1:2
5 29-30.08.92 Gwardia Koszalin Lubuszanin Trzcianka 2:2 1:0
6 05-06.09.92 Kotwica ERGE Kórnik Lech II Poznań 0:1 0:1
6 05-06.09.92 Orzeł Biały Wałcz Unia Swarzędz 1:1 1:1
6 05-06.09.92 Lubuszanin Trzcianka Polonia Piła 0:0 0:0
6 05-06.09.92 Gwardia Koszalin Polonia Chodzież 1:1 0:0
6 05-06.09.92 Energetyk Gryfino Flota Świnoujście 0:1 0:1
6 05-06.09.92 Błękitni Stargard Szczeciński Tur Koszalin 3:0 1:0
6 05-06.09.92 Pogoń Barlinek Dąb Dębno 4:1 2:0
6 05-06.09.92 Darłovia Darłowo Hutnik Szczecin 1:0 0:0
6 05-06.09.92 Lubuszanin Drezdenko Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 1:0
7 12-13.09.92 Polonia Chodzież Lubuszanin Drezdenko 3:1 2:0
7 12-13.09.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Energetyk Gryfino 3:0 2:0
7 12-13.09.92 Flota Świnoujście Kotwica ERGE Kórnik 0:1 0:1
7 12-13.09.92 Lech II Poznań Darłovia Darłowo 0:2 0:2
7 12-13.09.92 Hutnik Szczecin Pogoń Barlinek 1:1 1:1
7 12-13.09.92 Dąb Dębno Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 0:0
7 12-13.09.92 Tur Koszalin Orzeł Biały Wałcz 0:2 0:1
7 12-13.09.92 Unia Swarzędz Lubuszanin Trzcianka 3:1 2:1
7 12-13.09.92 Polonia Piła Gwardia Koszalin 1:4 0:1
8 19-20.09.92 Polonia Piła Polonia Chodzież 0:1 0:1
8 19-20.09.92 Gwardia Koszalin Unia Swarzędz 1:0 1:0
8 19-20.09.92 Lubuszanin Trzcianka Tur Koszalin 3:1 2:0
8 19-20.09.92 Orzeł Biały Wałcz Dąb Dębno 2:1 2:1
8 19-20.09.92 Błękitni Stargard Szczeciński Hutnik Szczecin 3:0 3:0
8 19-20.09.92 Pogoń Barlinek Lech II Poznań 1:2 0:1
8 19-20.09.92 Darłovia Darłowo Flota Świnoujście 0:2 0:1
8 19-20.09.92 Kotwica ERGE Kórnik Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 1:0
8 19-20.09.92 Energetyk Gryfino Lubuszanin Drezdenko 1:0 1:0
9 26-27.09.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Darłovia Darłowo 3:1 2:1
9 26-27.09.92 Flota Świnoujście Pogoń Barlinek 1:1 1:0
9 26-27.09.92 Dąb Dębno Lubuszanin Trzcianka 2:2 1:1
9 26-27.09.92 Tur Koszalin Gwardia Koszalin 0:6 0:2
9 26-27.09.92 Unia Swarzędz Polonia Piła 5:0 1:0
9 26-27.09.92 Lubuszanin Drezdenko Kotwica ERGE Kórnik 0:1 0:0
9 26-27.09.92 Polonia Chodzież Energetyk Gryfino 0:0 0:0
9 26-27.09.92 Lech II Poznań Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 1:1
9 26-27.09.92 Hutnik Szczecin Orzeł Biały Wałcz 0:1 0:0
10 03-04.10.92 Kotwica ERGE Kórnik Energetyk Gryfino 2:0 1:0
10 03-04.10.92 Unia Swarzędz Polonia Chodzież 2:0 1:0
10 03-04.10.92 Polonia Piła Tur Koszalin 2:1 0:1
10 03-04.10.92 Gwardia Koszalin Dąb Dębno 3:0 1:0
10 03-04.10.92 Lubuszanin Trzcianka Hutnik Szczecin 3:0 0:0
10 03-04.10.92 Orzeł Biały Wałcz Lech II Poznań 4:1 0:1
10 03-04.10.92 Błękitni Stargard Szczeciński Flota Świnoujście 5:1 2:1
10 03-04.10.92 Pogoń Barlinek Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 1:0
10 03-04.10.92 Darłovia Darłowo Lubuszanin Drezdenko 0:1 0:1
11 10-11.10.92 Polonia Chodzież Kotwica ERGE Kórnik 3:1 1:0
11 10-11.10.92 Energetyk Gryfino Darłovia Darłowo 3:0 2:0
11 10-11.10.92 Lubuszanin Drezdenko Pogoń Barlinek 3:0 0:0
11 10-11.10.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 1:1
11 10-11.10.92 Flota Świnoujście Orzeł Biały Wałcz 2:1 1:0
11 10-11.10.92 Lech II Poznań Lubuszanin Trzcianka 2:0 2:0
11 10-11.10.92 Hutnik Szczecin Gwardia Koszalin 0:1 0:1
11 10-11.10.92 Dąb Dębno Polonia Piła 3:1 2:0
11 10-11.10.92 Tur Koszalin Unia Swarzędz 0:6 0:5
12 17-18.10.92 Unia Swarzędz Dąb Dębno 2:0 1:0
12 17-18.10.92 Tur Koszalin Polonia Chodzież 1:4 0:3
12 17-18.10.92 Lubuszanin Trzcianka Flota Świnoujście 0:2 0:1
12 17-18.10.92 Orzeł Biały Wałcz Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:0 0:0
12 17-18.10.92 Polonia Piła Hutnik Szczecin 1:1 0:0
12 17-18.10.92 Błękitni Stargard Szczeciński Lubuszanin Drezdenko 4:0 1:0
12 17-18.10.92 Pogoń Barlinek Energetyk Gryfino 1:0 0:0
12 17-18.10.92 Gwardia Koszalin Lech II Poznań 3:0 2:0
12 17-18.10.92 Darłovia Darłowo Kotwica ERGE Kórnik 3:3 1:1
13 24-25.10.92 Polonia Chodzież Darłovia Darłowo 2:0 1:0
13 24-25.10.92 Kotwica ERGE Kórnik Pogoń Barlinek 3:2 1:0
13 24-25.10.92 Energetyk Gryfino Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 1:1
13 24-25.10.92 Lubuszanin Drezdenko Orzeł Biały Wałcz 1:0 0:0
13 24-25.10.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lubuszanin Trzcianka 8:1 4:0
13 24-25.10.92 Flota Świnoujście Gwardia Koszalin 0:3 0:1
13 24-25.10.92 Lech II Poznań Polonia Piła 3:0 0:0
13 24-25.10.92 Hutnik Szczecin Unia Swarzędz 2:2 1:2
13 24-25.10.92 Dąb Dębno Tur Koszalin 1:0 1:0
14 31.10.92 Dąb Dębno Polonia Chodzież 0:2 0:1
14 31.10.92 Tur Koszalin Hutnik Szczecin 1:1 0:0
14 31.10.92 Unia Swarzędz Lech II Poznań 1:0 1:0
14 31.10.92 Polonia Piła Flota Świnoujście 3:1 2:1
14 31.10.92 Gwardia Koszalin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:1 1:0
14 31.10.92 Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin Drezdenko 2:1 0:1
14 31.10.92 Orzeł Biały Wałcz Energetyk Gryfino 1:2 0:0
14 31.10.92 Pogoń Barlinek Darłovia Darłowo 3:1 2:1
14 31.10.92 Błękitni Stargard Szczeciński Kotwica ERGE Kórnik 1:2 0:0
15 07-08.11.92 Polonia Chodzież Pogoń Barlinek 3:0 2:0
15 07-08.11.92 Energetyk Gryfino Lubuszanin Trzcianka 4:1 1:1
15 07-08.11.92 Lubuszanin Drezdenko Gwardia Koszalin 0:1 0:0
15 07-08.11.92 Flota Świnoujście Unia Swarzędz 2:2 0:1
15 07-08.11.92 Hutnik Szczecin Dąb Dębno 0:0 0:0
15 07-08.11.92 Kotwica ERGE Kórnik Orzeł Biały Wałcz 6:0 2:0
15 07-08.11.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia Piła 5:0 2:0
15 07-08.11.92 Lech II Poznań Tur Koszalin 5:1 4:0
15 07-08.11.92 Darłovia Darłowo Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 0:0
16 14-15.11.92 Gwardia Koszalin Energetyk Gryfino 1:0 1:0
16 14-15.11.92 Lubuszanin Trzcianka Kotwica ERGE Kórnik 0:2 0:1
16 14-15.11.92 Orzeł Biały Wałcz Darłovia Darłowo 2:0 1:0
16 14-15.11.92 Unia Swarzędz Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 1:0
16 14-15.11.92 Hutnik Szczecin Polonia Chodzież 2:3 1:2
16 14-15.11.92 Tur Koszalin Flota Świnoujście 1:1 0:1
16 14-15.11.92 Polonia Piła Lubuszanin Drezdenko 2:2 0:1
16 14-15.11.92 Dąb Dębno Lech II Poznań 1:2 0:1
16 14-15.11.92 Błękitni Stargard Szczeciński Pogoń Barlinek 1:0 0:0
17 21-22.11.92 Kotwica ERGE Kórnik Gwardia Koszalin 3:1 1:1
17 21-22.11.92 Lech II Poznań Hutnik Szczecin 4:1 1:0
17 21-22.11.92 Energetyk Gryfino Polonia Piła 1:1 0:1
17 21-22.11.92 Pogoń Barlinek Orzeł Biały Wałcz 3:0 walkower walkower, na boisku 2:0 (0:0)
17 21-22.11.92 Darłovia Darłowo Lubuszanin Trzcianka 2:0 1:0
17 21-22.11.92 Lubuszanin Drezdenko Unia Swarzędz 2:0 1:0
17 21-22.11.92 Polonia Chodzież Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 1:0
17 21-22.11.92 Flota Świnoujście Dąb Dębno 1:1 1:0
17 21-22.11.92 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Tur Koszalin 4:0 0:0
18 13-14.03.93 Lech II Poznań Polonia Chodzież 2:2 0:1
18 13-14.03.93 Flota Świnoujście Hutnik Szczecin 1:0 0:0
18 13-14.03.93 Lubuszanin Drezdenko Victoria/Tur Sianów 3:0 1:0
18 13-14.03.93 Energetyk Gryfino Unia Swarzędz 1:0 0:0
18 13-14.03.93 Kotwica ERGE Kórnik Polonia Piła 2:1 1:1
18 13-14.03.93 Pogoń Barlinek Lubuszanin Trzcianka 2:2 1:1
18 13-14.03.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Dąb Dębno 0:0 0:0
18 13-14.03.93 Darłovia Darłowo Gwardia Koszalin 1:4 0:3
18 13-14.03.93 Orzeł Biały Wałcz Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 1:0
19 20-21.03.93 Orzeł Biały Wałcz Polonia Chodzież 1:3 1:2
19 20-21.03.93 Lubuszanin Trzcianka Błękitni Stargard Szczeciński 1:4 1:1
19 20-21.03.93 Gwardia Koszalin Pogoń Barlinek 1:1 1:1
19 20-21.03.93 Polonia Piła Darłovia Darłowo 4:0 1:0
19 20-21.03.93 Unia Swarzędz Kotwica ERGE Kórnik 1:0 1:0
19 20-21.03.93 Victoria/Tur Sianów Energetyk Gryfino 1:1 1:0
19 20-21.03.93 Dąb Dębno Lubuszanin Drezdenko 1:0 1:0
19 20-21.03.93 Hutnik Szczecin Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:0 1:0
19 20-21.03.93 Lech II Poznań Flota Świnoujście 0:2 0:1
20 27-28.03.93 Flota Świnoujście Polonia Chodzież 2:2 0:1
20 27-28.03.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lech II Poznań 0:0 0:0
20 27-28.03.93 Lubuszanin Drezdenko Hutnik Szczecin 0:0 0:0
20 27-28.03.93 Energetyk Gryfino Dąb Dębno 3:2 2:1
20 27-28.03.93 Kotwica ERGE Kórnik Victoria/Tur Sianów 2:0 0:0
20 27-28.03.93 Darłovia Darłowo Unia Swarzędz 1:3 0:0
20 27-28.03.93 Pogoń Barlinek Polonia Piła 3:1 0:0
20 27-28.03.93 Błękitni Stargard Szczeciński Gwardia Koszalin 1:1 0:1
20 27-28.03.93 Orzeł Biały Wałcz Lubuszanin Trzcianka 1:1 0:0
21 03-04.04.93 Polonia Chodzież Lubuszanin Trzcianka 3:0 0:0
21 03-04.04.93 Gwardia Koszalin Orzeł Biały Wałcz 3:0 0:0
21 03-04.04.93 Unia Swarzędz Pogoń Barlinek 1:3 1:1
21 03-04.04.93 Polonia Piła Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 1:0
21 03-04.04.93 Victoria/Tur Sianów Darłovia Darłowo 1:2 1:1
21 03-04.04.93 Dąb Dębno Kotwica ERGE Kórnik 2:2 1:1
21 03-04.04.93 Hutnik Szczecin Energetyk Gryfino 1:0 1:0
21 03-04.04.93 Lech II Poznań Lubuszanin Drezdenko 2:0 1:0
21 03-04.04.93 Flota Świnoujście Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 1:0
22 10-11.04.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Polonia Chodzież 1:0 0:0
22 10-11.04.93 Lubuszanin Drezdenko Flota Świnoujście 1:2 0:1
22 10-11.04.93 Energetyk Gryfino Lech II Poznań 2:1 0:0
22 10-11.04.93 Kotwica ERGE Kórnik Hutnik Szczecin 3:1 1:0
22 10-11.04.93 Darłovia Darłowo Dąb Dębno 2:0 1:0
22 10-11.04.93 Pogoń Barlinek Victoria/Tur Sianów 4:0 2:0
22 10-11.04.93 Błękitni Stargard Szczeciński Unia Swarzędz 0:2 0:1
22 10-11.04.93 Orzeł Biały Wałcz Polonia Piła 1:1 0:0
22 10-11.04.93 Lubuszanin Trzcianka Gwardia Koszalin 0:1 0:1
23 17-18.04.93 Lech II Poznań Kotwica ERGE Kórnik 3:4 2:1
23 17-18.04.93 Unia Swarzędz Orzeł Biały Wałcz 0:0 0:0
23 17-18.04.93 Polonia Piła Lubuszanin Trzcianka 2:1 1:1
23 17-18.04.93 Polonia Chodzież Gwardia Koszalin 4:0 2:0
23 17-18.04.93 Flota Świnoujście Energetyk Gryfino 2:0 1:0
23 17-18.04.93 Victoria/Tur Sianów Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 1:1
23 17-18.04.93 Dąb Dębno Pogoń Barlinek 1:0 0:0
23 17-18.04.93 Hutnik Szczecin Darłovia Darłowo 3:0 0:0
23 17-18.04.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Lubuszanin Drezdenko 0:0 0:0
24 24-25.04.93 Lubuszanin Drezdenko Polonia Chodzież 1:1 1:1
24 24-25.04.93 Energetyk Gryfino Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1:1 1:0
24 24-25.04.93 Kotwica ERGE Kórnik Flota Świnoujście 1:0 0:0
24 24-25.04.93 Darłovia Darłowo Lech II Poznań 0:2 0:0
24 24-25.04.93 Pogoń Barlinek Hutnik Szczecin 0:0 0:0
24 24-25.04.93 Błękitni Stargard Szczeciński Dąb Dębno 0:0 0:0
24 24-25.04.93 Orzeł Biały Wałcz Victoria/Tur Sianów 3:1 1:0
24 24-25.04.93 Lubuszanin Trzcianka Unia Swarzędz 1:2 0:1
24 24-25.04.93 Gwardia Koszalin Polonia Piła 3:0 2:0
25 01-02.05.93 Polonia Chodzież Polonia Piła 4:0 0:0
25 01-02.05.93 Unia Swarzędz Gwardia Koszalin 1:2 1:0
25 01-02.05.93 Victoria/Tur Sianów Lubuszanin Trzcianka 1:2 0:0
25 01-02.05.93 Dąb Dębno Orzeł Biały Wałcz 5:1 3:0
25 01-02.05.93 Hutnik Szczecin Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 0:0
25 01-02.05.93 Lech II Poznań Pogoń Barlinek 6:1 4:0
25 01-02.05.93 Flota Świnoujście Darłovia Darłowo 4:0 2:0
25 01-02.05.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Kotwica ERGE Kórnik 0:0 0:0
25 01-02.05.93 Lubuszanin Drezdenko Energetyk Gryfino 3:0 1:0
26 08-09.05.93 Darłovia Darłowo Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:2 0:1
26 08-09.05.93 Pogoń Barlinek Flota Świnoujście 0:0 0:0
26 08-09.05.93 Lubuszanin Trzcianka Dąb Dębno 0:0 0:0
26 08-09.05.93 Gwardia Koszalin Victoria/Tur Sianów 3:1 1:0
26 08-09.05.93 Polonia Piła Unia Swarzędz 2:3 1:3
26 08-09.05.93 Kotwica ERGE Kórnik Lubuszanin Drezdenko 0:0 0:0
26 08-09.05.93 Energetyk Gryfino Polonia Chodzież 1:1 0:1
26 08-09.05.93 Błękitni Stargard Szczeciński Lech II Poznań 5:1 2:0
26 08-09.05.93 Orzeł Biały Wałcz Hutnik Szczecin 0:1 0:1
27 15-16.05.93 Energetyk Gryfino Kotwica ERGE Kórnik 1:1 0:1
27 15-16.05.93 Polonia Chodzież Unia Swarzędz 2:2 1:1
27 15-16.05.93 Victoria/Tur Sianów Polonia Piła 6:1 3:0
27 15-16.05.93 Dąb Dębno Gwardia Koszalin 2:1 1:1
27 15-16.05.93 Hutnik Szczecin Lubuszanin Trzcianka 0:3 walkower walkower, na boisku 2:0 (1:0)
27 15-16.05.93 Lech II Poznań Orzeł Biały Wałcz 2:0 1:0
27 15-16.05.93 Flota Świnoujście Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 2:1
27 15-16.05.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Pogoń Barlinek 0:0 0:0
27 15-16.05.93 Lubuszanin Drezdenko Darłovia Darłowo 0:1 0:1
28 22-23.05.93 Kotwica ERGE Kórnik Polonia Chodzież 4:0 3:0
28 22-23.05.93 Darłovia Darłowo Energetyk Gryfino 1:0 0:0
28 22-23.05.93 Pogoń Barlinek Lubuszanin Drezdenko 3:1 2:0
28 22-23.05.93 Błękitni Stargard Szczeciński Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:1
28 22-23.05.93 Orzeł Biały Wałcz Flota Świnoujście 2:0 1:0
28 22-23.05.93 Lubuszanin Trzcianka Lech II Poznań 0:1 0:1
28 22-23.05.93 Gwardia Koszalin Hutnik Szczecin 3:0 2:0
28 22-23.05.93 Polonia Piła Dąb Dębno 0:3 0:1
28 22-23.05.93 Unia Swarzędz Victoria/Tur Sianów 0:1 0:0
29 29-30.05.93 Dąb Dębno Unia Swarzędz 3:1 1:0
29 29-30.05.93 Polonia Chodzież Victoria/Tur Sianów 5:0 4:0
29 29-30.05.93 Flota Świnoujście Lubuszanin Trzcianka 2:0 0:0
29 29-30.05.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Orzeł Biały Wałcz 0:3 0:1
29 29-30.05.93 Hutnik Szczecin Polonia Piła 4:1 1:0
29 29-30.05.93 Lubuszanin Drezdenko Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 1:0
29 29-30.05.93 Energetyk Gryfino Pogoń Barlinek 4:1 0:0
29 29-30.05.93 Lech II Poznań Gwardia Koszalin 4:2 4:0
29 29-30.05.93 Kotwica ERGE Kórnik Darłovia Darłowo 3:2 1:1
30 05-06.06.93 Darłovia Darłowo Polonia Chodzież 2:0 1:0
30 05-06.06.93 Pogoń Barlinek Kotwica ERGE Kórnik 1:4 0:1
30 05-06.06.93 Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk Gryfino 1:0 0:0
30 05-06.06.93 Orzeł Biały Wałcz Lubuszanin Drezdenko 2:1 2:0
30 05-06.06.93 Lubuszanin Trzcianka Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2:3 1:2
30 05-06.06.93 Gwardia Koszalin Flota Świnoujście 9:0 5:0
30 05-06.06.93 Polonia Piła Lech II Poznań 4:0 2:0
30 05-06.06.93 Unia Swarzędz Hutnik Szczecin 2:2 1:1
30 05-06.06.93 Victoria/Tur Sianów Dąb Dębno 2:1 1:0
31 09.06.93 Polonia Chodzież Dąb Dębno 4:4 4:2
31 09.06.93 Hutnik Szczecin Victoria/Tur Sianów 0:0 0:0
31 09.06.93 Lech II Poznań Unia Swarzędz 4:2 2:1
31 09.06.93 Flota Świnoujście Polonia Piła 3:2 2:0
31 09.06.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Gwardia Koszalin 0:2 0:2
31 09.06.93 Lubuszanin Drezdenko Lubuszanin Trzcianka 3:1 1:0
31 09.06.93 Energetyk Gryfino Orzeł Biały Wałcz 1:1 1:0
31 09.06.93 Darłovia Darłowo Pogoń Barlinek 1:1 1:1
31 09.06.93 Kotwica ERGE Kórnik Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 2:0
32 12-13.06.93 Pogoń Barlinek Polonia Chodzież 1:3 0:2
32 12-13.06.93 Lubuszanin Trzcianka Energetyk Gryfino 0:4 0:1
32 12-13.06.93 Gwardia Koszalin Lubuszanin Drezdenko 3:2 1:1
32 12-13.06.93 Unia Swarzędz Flota Świnoujście 1:2 0:1
32 12-13.06.93 Dąb Dębno Hutnik Szczecin 5:2 2:1
32 12-13.06.93 Orzeł Biały Wałcz Kotwica ERGE Kórnik 0:1 0:0
32 12-13.06.93 Polonia Piła Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1 0:0
32 12-13.06.93 Victoria/Tur Sianów Lech II Poznań 1:0 1:0
32 12-13.06.93 Błękitni Stargard Szczeciński Darłovia Darłowo 4:1 2:1
33 19-20.06.93 Energetyk Gryfino Gwardia Koszalin 0:0 0:0
33 19-20.06.93 Kotwica ERGE Kórnik Lubuszanin Trzcianka 5:0 2:0
33 19-20.06.93 Darłovia Darłowo Orzeł Biały Wałcz 3:1 3:0
33 19-20.06.93 Celuloza Kostrzyn nad Odrą Unia Swarzędz 1:1 0:1
33 19-20.06.93 Polonia Chodzież Hutnik Szczecin 0:0 0:0
33 19-20.06.93 Flota Świnoujście Victoria/Tur Sianów 0:2 0:1
33 19-20.06.93 Lubuszanin Drezdenko Polonia Piła 3:0 1:0
33 19-20.06.93 Lech II Poznań Dąb Dębno 0:2 0:1
33 19-20.06.93 Pogoń Barlinek Błękitni Stargard Szczeciński 5:1 2:0
34 26-27.06.93 Gwardia Koszalin Kotwica ERGE Kórnik 4:0 3:0
34 26-27.06.93 Hutnik Szczecin Lech II Poznań 6:1 2:1
34 26-27.06.93 Polonia Piła Energetyk Gryfino 1:6 0:3
34 26-27.06.93 Orzeł Biały Wałcz Pogoń Barlinek 2:2 2:0
34 26-27.06.93 Lubuszanin Trzcianka Darłovia Darłowo 1:0 0:0
34 26-27.06.93 Unia Swarzędz Lubuszanin Drezdenko 3:1 2:0
34 26-27.06.93 Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Chodzież 0:2 0:1
34 26-27.06.93 Dąb Dębno Flota Świnoujście 4:0 3:0
34 26-27.06.93 Victoria/Tur Sianów Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:2 0:1

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU