Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa kielecko-lubelska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Radomiak Radom 30 47 58 18 21 5 4
2 Granat Skarżysko-Kamienna 30 40 61 33 18 4 8
3 Pogoń Siedlce 30 38 36 25 15 8 7
4 Lublinianka Lublin 30 31 46 33 11 9 10
5 Tłoki/Stal Gorzyce 30 31 46 36 11 9 10
6 Bucovia Bukowa 30 30 28 28 9 12 9
7 Broń Radom 30 29 41 38 12 5 13
8 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 29 34 38 11 7 12
9 Orlęrta Łuków 30 29 37 42 11 7 12
10 Górnik Łęczna 30 29 30 35 7 15 8
11 Granica Chełm 30 29 21 31 9 11 10
12 AZS AWF Biała Podlaska 30 27 31 36 8 11 11
13 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 26 42 54 11 4 15
14 Wisła Sandomierz 30 23 49 60 8 7 15
15 Podlasie Sokołów Podlaski 30 22 23 41 6 10 14
16 Siarka II Tarnobrzeg 30 20 20 55 5 10 15

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Radomiak Radom 15 28 35 6 13 2 0
2 Granat Skarżysko-Kamienna 15 24 35 14 11 2 2
3 Pogoń Siedlce 15 21 18 11 8 5 2
4 Bucovia Bukowa 15 21 16 6 7 7 1
5 Lublinianka Lublin 15 20 34 13 9 2 4
6 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 20 20 14 8 4 3
7 Tłoki/Stal Gorzyce 15 18 30 19 7 4 4
8 Orlęrta Łuków 15 18 23 19 7 4 4
9 Broń Radom 15 17 20 17 7 3 5
10 Granica Chełm 15 17 14 14 5 7 3
11 Górnik Łęczna 15 16 16 16 5 6 4
12 AZS AWF Biała Podlaska 15 16 21 18 5 6 4
13 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 14 23 24 6 2 7
14 Wisła Sandomierz 15 14 26 22 6 2 7
15 Podlasie Sokołów Podlaski 15 13 10 15 4 5 6
16 Siarka II Tarnobrzeg 15 12 11 23 3 6 6

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Radomiak Radom 15 19 23 12 8 3 4
2 Pogoń Siedlce 15 17 18 14 7 3 5
3 Granat Skarżysko-Kamienna 15 16 26 19 7 2 6
4 Tłoki/Stal Gorzyce 15 13 16 17 4 5 6
5 Górnik Łęczna 15 13 14 19 2 9 4
6 Broń Radom 15 12 21 21 5 2 8
7 Granica Chełm 15 12 7 17 4 4 7
8 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 15 12 19 30 5 2 8
9 Lublinianka Lublin 15 11 12 20 2 7 6
10 Orlęrta Łuków 15 11 14 23 4 3 8
11 AZS AWF Biała Podlaska 15 11 10 18 3 5 7
12 Bucovia Bukowa 15 9 12 22 2 5 8
13 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 9 14 24 3 3 9
14 Wisła Sandomierz 15 9 23 38 2 5 8
15 Podlasie Sokołów Podlaski 15 9 13 26 2 5 8
16 Siarka II Tarnobrzeg 15 8 9 32 2 4 9

Tabela krzyżowa

KLUB Radomiak Granat Pogoń Lublinianka Tłoki/Stal Bucovia Broń KSZO Orlęta Górnik Granica AZS AWF Pilica Wisła Podlasie Siarka II
Radomiak Radom XXX 2:0 1:0 4:1 3:1 3:1 1:1 2:0 3:0 2:0 4:0 0:0 2:0 4:2 3:0 1:0
Granat Skarżysko-Kamienna 3:2 XXX 2:0 2:1 1:2 2:1 1:2 0:0 2:1 3:1 1:0 2:1 6:1 5:0 1:1 4:1
Pogoń Siedlce 1:0 3:2 XXX 0:0 1:1 1:0 1:0 3:0 1:0 2:1 2:1 1:1 0:0 1:3 0:1 1:1
Lublinianka Lublin 1:0 2:0 0:2 XXX 0:1 6:0 3:0 2:1 5:1 1:2 0:1 0:0 5:1 2:2 4:1 3:1
Tłoki/Stal Gorzyce 1:3 1:1 1:2 3:1 XXX 4:4 2:1 1:0 1:4 0:0 0:1 3:0 3:0 1:1 1:0 8:1
Bucovia Bukowa 1:1 3:1 1:0 1:1 0:0 XXX 2:0 0:0 2:0 0:0 1:0 0:1 2:1 3:1 0:0 0:0
Broń Radom 0:2 2:0 1:2 2:0 0:4 0:0 XXX 3:0 0:2 1:1 1:0 1:2 1:1 3:2 3:1 2:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 0:2 0:2 0:0 1:0 1:0 1:0 XXX 1:0 2:2 0:0 2:0 4:2 2:2 3:2 3:0
Orlęrta Łuków 0:0 0:6 1:3 0:0 2:1 0:2 1:0 2:0 XXX 0:0 1:1 3:1 0:2 6:2 3:0 4:1
Górnik Łęczna 0:3 0:2 0:2 1:1 0:0 1:0 2:2 2:1 2:0 XXX 0:1 2:2 3:1 3:1 0:0 0:0
Granica Chełm 2:1 1:3 1:1 2:2 0:0 0:0 1:0 2:3 0:2 0:0 XXX 1:0 2:1 0:0 2:1 0:0
AZS AWF Biała Podlaska 1:1 2:1 1:1 2:0 4:2 0:0 0:1 2:0 1:1 2:2 1:1 XXX 0:2 3:2 0:1 2:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:2 0:3 0:2 1:3 0:1 1:1 4:5 3:2 1:1 3:1 4:0 1:0 XXX 2:3 1:0 2:0
Wisła Sandomierz 1:2 1:2 4:1 0:1 3:2 2:0 2:1 1:1 4:1 1:2 0:1 0:1 2:4 XXX 3:3 2:0
Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 1:1 0:0 1:0 0:0 1:0 0:3 0:2 0:1 2:2 2:0 1:0 0:2 2:2 XXX 0:1
Siarka II Tarnobrzeg 1:3 1:2 1:0 1:1 2:1 0:3 wo 0:5 1:4 0:0 0:0 0:0 1:1 0:1 1:0 2:2 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 15.08.92 15.00 Broń Radom Stal Gorzyce 0:4 0:1
1 15-16.08.92 Podlasie Sokołów Podlaski KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 0:1
1 15-16.08.92 Granica Chełm Granat Skarżysko-Kamienna 1:3 1:2
1 15-16.08.92 AZS AWF Biała Podlaska Pogoń Siedlce 1:1 1:0
1 16.08.92 16.00 Bucovia Bukowa Orlęta Łuków 2:0 1:0
1 15-16.08.92 Wisła Sandomierz Radomiak Radom 1:2 0:1
1 15-16.08.92 Siarka II Tarnobrzeg Górnik Łęczna 0:0
1 16.08.92 17.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Lublinianka Lublin 1:3 0:2
2 22-23.08.92 Lublinianka Lublin Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 3:0
2 22-23.08.92 Pogoń Siedlce Broń Radom 1:0 0:0
2 23.08.92 16.00 Bucovia Bukowa Wisła Sandomierz 3:1 1:0
2 23.08.92 16.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Radomiak Radom 0:2 0:1
2 23.08.92 16.00 Granat Skarżysko-Kamienna Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6:1 3:1
2 22-23.08.92 Orlęta Łuków AZS Biała Podlaska 3:1 1:0
2 22-23.08.92 Górnik Łęczna Granica Chełm 0:1 0:1
2 22-23.08.92 Stal Gorzyce Siarka II Tarnobrzeg 8:1 4:1
3 29.08.92 17.00 Radomiak Radom Lublinianka Lublin 4:1 1:1
3 29.08.92 11.00 Broń Radom Orlęta Łuków 0:2 0:1
3 29-30.08.92 Wisła Sandomierz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 1:1
3 29-30.08.92 Podlasie Sokołów Podlaski Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:1
3 29-30.08.92 AZS Biała Podlaska Bucovia Bukowa 0:0
3 29.08.92 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Górnik Łęczna 3:1 2:0
3 29-30.08.92 Granica Chełm Stal Gorzyce 0:0
3 29-30.08.92 Siarka II Tarnobrzeg Pogoń Siedlce 1:0 1:0
4 06.09.92 16.00 Granat Skarżysko-Kamienna Radomiak Radom 3:2 1:1
4 06.09.92 16.00 Bucovia Bukowa Broń Radom 2:0 0:0
4 05-06.09.92 Stal Gorzyce Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3:0 3:0
4 05-06.09.92 Lublinianka Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 1:1
4 05-06.09.92 Pogoń Siedlce Granica Chełm 2:1 2:0
4 05-06.09.92 Orlęta Łuków Siarka II Tarnobrzeg 4:1 2:0
4 05-06.09.92 Górnik Łęczna Podlasie Sokołów Podlaski 0:0
4 05-06.09.92 AZS Biała Podlaska Wisła Sandomierz 3:2 2:0
5 13.09.92 16.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:1
5 12.09.92 17.00 Radomiak Radom Górnik Łęczna 2:0 2:0
5 12.09.92 13.00 Broń Radom AZS Biała Podlaska 1:2 1:2
5 12.09.92 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Pogoń Siedlce 0:2 0:1
5 12-13.09.92 Siarka II Tarnobrzeg Bucovia Bukowa 0:3 walkower zweryfikowany jako walkower, na boisku 2:1 (1:1)
5 12-13.09.92 Wisła Sandomierz Lublinianka Lublin 0:1 0:1
5 12-13.09.92 Podlasie Sokołów Podlaski Stal Gorzyce 0:0
5 12-13.09.92 Granica Chełm Orlęta Łuków 0:2 0:0
6 19.09.92 11.00 Broń Radom Wisła Sandomierz 3:2 3:0
6 20.09.92 15.00 Bucovia Bukowa Granica Chełm 1:0 1:0
6 20.09.92 15.00 Granat Skarżysko-Kamienna Lublinianka Lublin 2:1 0:0
6 19-20.09.92 Stal Gorzyce Radomiak Radom 1:3 1:2
6 19-20.09.92 Górnik Łęczna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 2:0
6 19-20.09.92 Orlęta Łuków Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:2 0:1
6 19-20.09.92 AZS Biała Podlaska Siarka II Tarnobrzeg 2:3 1:1
6 19-20.09.92 Pogoń Siedlce Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 0:0
7 26-27.09.92 Wisła Sandomierz Granat Skarżysko-Kamienna 1:2 1:2
7 27.09.92 15.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Stal Gorzyce 1:0 1:0
7 26.09.92 15.00 Radomiak Radom Pogoń Siedlce 1:0 0:0
7 26.09.92 15.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Bucovia Bukowa 1:1 0:0
7 26-27.09.92 Siarka II Tarnobrzeg Broń Radom 0:5 0:3
7 26-27.09.92 Granica Chełm AZS Biała Podlaska 1:0 1:0
7 26-27.09.92 Podlasie Sokołów Podlaski Orlęta Łuków 0:1 0:1
7 26-27.09.92 Lublinianka Lublin Górnik Łęczna 1:2 1:0
8 03-04.10.92 Pogoń Siedlce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 0:0
8 03-04.10.92 AZS Biała Podlaska Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:2 0:0
8 03.10.92 11.00 Broń Radom Granica Chełm 1:0 0:0
8 04.10.92 15.00 Bucovia Bukowa Podlasie Sokołów Podlaski 0:0
8 03-04.10.92 Orlęta Łuków Radomiak Radom 0:0
8 03-04.10.92 Górnik Łęczna Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 0:1
8 03-04.10.92 Siarka II Tarnobrzeg Wisła Sandomierz 1:0 0:0
8 03-04.10.92 Stal Gorzyce Lublinianka Lublin 3:1 3:1
9 11.10.92 14.00 Granat Skarżysko-Kamienna Stal Gorzyce 1:2 1:1
9 11.10.92 14.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Łuków 1:0 1:0
9 11.10.92 14.00 Radomiak Radom Bucovia Bukowa 3:1 0:0
9 10.10.92 14.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Broń Radom 4:5 1:3
9 10-11.10.92 Wisła Sandomierz Górnik Łęczna 1:2 1:1
9 10-11.10.92 Lublinianka Lublin Pogoń Siedlce 0:2 0:0
9 10-11.10.92 Podlasie Sokołów Podlaski AZS Biała Podlaska 1:0 1:0
9 10-11.10.92 Granica Chełm Siarka II Tarnobrzeg 0:0
10 17-18.10.92 Broń Radom Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 1:1
10 18.10.92 14.00 Bucovia Bukowa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
10 17-18.10.92 AZS Biała Podlaska Radomiak Radom 1:1 0:0
10 17-18.10.92 Pogoń Siedlce Granat Skarżysko-Kamienna 3:2 2:2
10 17-18.10.92 Siarka II Tarnobrzeg Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:1 0:0
10 17-18.10.92 Granica Chełm Wisła Sandomierz 0:0
10 17-18.10.92 Orlęta Łuków Lublinianka Lublin 0:0
10 04?.11.92 Stal Gorzyce Górnik Łęczna 0:0
11 25.10.92 11.00 Radomiak Radom Broń Radom 1:1 0:0
11 25.10.92 11.00 Granat Skarżysko-Kamienna Orlęta Łuków 2:1 1:0
11 25.10.92 14.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski AZS Biała Podlaska 2:0 1:0
11 25.10.92 14.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Granica Chełm 4:0 3:0
11 25.10.92 14.00 Wisła Sandomierz Stal Gorzyce 3:2 0:0
11 24-25.10.92 Lublinianka Lublin Bucovia Bukowa 6:0 3:0
11 24-25.10.92 Podlasie Sokołów Podlaski Siarka II Tarnobrzeg 0:1 0:0
11 24-25.10.92 Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 0:2 0:0
12 31.10.92 13.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Wisła Sandomierz 2:3 1:2
12 31.10-01.11.92 Siarka II Tarnobrzeg Radomiak Radom 1:3 0:0
12 31.10.92 11.00 Broń Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 2:0
12 31.10.92 11.00 Bucovia Bukowa Granat Skarżysko-Kamienna 3:1 0:0
12 31.10-01.11.92 Granica Chełm Podlasie Sokołów Podlaski 2:1 1:0
12 31.10-01.11.92 AZS Biała Podlaska Lublinianka Lublin 2:0 2:0
12 31.10-01.11.92 Orlęta Łuków Górnik Łęczna 0:0
12 31.10-01.11.92 Pogoń Siedlce Stal Gorzyce 1:1 1:1
13 08.11.92 13.00 Granat Skarżysko-Kamienna AZS Biała Podlaska 2:1 0:0
13 08.11.92 11.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Siarka II Tarnobrzeg 3:0 2:0
13 08.11.92 12.00 Radomiak Radom Granica Chełm 4:0 3:0
13 07-08.11.92 Lublinianka Lublin Broń Radom 3:0 1:0
13 07-08.11.92 Górnik Łęczna Bucovia Bukowa 1:0 0:0
13 07-08.11.92 Podlasie Sokołów Podlaski Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:2 0:1
13 07-08.11.92 Wisła Sandomierz Pogoń Siedlce 4:1 2:1
13 07-08.11.92 Stal Gorzyce Orlęta Łuków 1:4 0:1
14 11.11.92 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Radomiak Radom 0:2 0:0
14 11.11.92 Granica Chełm KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:3 1:1
14 11.11.92 Broń Radom Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 0:0
14 11.11.92 Bucovia Bukowa Stal Gorzyce 0:0
14 11.11.92 Podlasie Sokołów Podlaski Wisła Sandomierz 2:2 0:0
14 11.11.92 Siarka II Tarnobrzeg Lublinianka Lublin 1:1 0:0
14 11.11.92 AZS AWF Biała Podlaska Górnik Łęczna 2:2 0:0
14 11.11.92 Orlęta Łuków Pogoń Siedlce 1:3 1:1
15 15.11.92 11.00 Granat Skarżysko-Kamienna Siarka II Tarnobrzeg 4:1 1:1
15 15.11.92 13.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4:2 3:1
15 15.11.92 12.00 Radomiak Radom Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 1:0
15 14-15.11.92 Górnik Łęczna Broń Radom 2:2 0:0
15 14-15.11.92 Pogoń Siedlce Bucovia Bukowa 1:0 1:0
15 14-15.11.92 Wisła Sandomierz Orlęta Łuków 4:1 2:0
15 14-15.11.92 Stal Gorzyce AZS AWF Biała Podlaska 3:0 0:0
15 14-15.11.92 Lublinianka Lublin Granica Chełm 0:1 0:0
16 20-21.03.93 Tłoki Stal Gorzyce Broń Radom 2:1 1:0
16 21.03.93 14.30 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 1:0
16 21.03.93 14.00 Granat Skarżysko-Kamienna Granica Chełm 1:0 1:0
16 20-21.03.93 Pogoń Siedlce AZS Biała Podlaska 1:1 1:0
16 20-21.03.93 Orlęta Łuków Bucovia Bukowa 0:2 0:0
16 21.03.93 15.00 Radomiak Radom Wisła Sandomierz 4:2 1:1
16 20-21.03.93 Górnik Łęczna Siarka II Tarnobrzeg 0:0
16 20-21.03.93 Lublinianka Lublin Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 5:1 3:1
17 27-28.03.93 Podlasie Sokołów Podlaski Lublinianka Lublin 1:0 1:0
17 27.03.93 15.00 Broń Radom Pogoń Siedlce 1:2 0:0
17 21.04.93 Wisła Sandomierz Bucovia Bukowa 2:0 0:0
17 21.04.93 Radomiak Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 1:0
17 27-28.03.93 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Granat Skarżysko-Kamienna 0:3 0:1
17 27-28.03.93 AZS AWF Biała Podlaska Orlęta Łuków 1:1 0:0
17 21.04.93 Granica Chełm Górnik Łęczna 0:0
17 21.04.93 Siarka II Tarnobrzeg Tłoki Stal Gorzyce 2:1 1:0
18 03-04.04.93 Lublinianka Lublin Radomiak Radom 1:0 0:0
18 03-04.04.93 Orlęta Łuków Broń Radom 1:0 0:0
18 04.04.93 15.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Wisła Sandomierz 2:2 1:1
18 04.04.93 15.00 Granat Skarżysko-Kamienna Podlasie Sokołów Podlaski 1:1 1:1
18 04.04.93 16.00 Bucovia Bukowa AZS AWF Biała Podlaska 0:1 0:0
18 03-04.04.93 Górnik Łęczna Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3:1 1:1
18 03-04.04.93 Tłoki Stal Gorzyce Granica Chełm 0:1 0:0
18 03-04.04.93 Pogoń Siedlce Siarka II Tarnobrzeg 1:1 1:0
19 10.04.93 16.00 Radomiak Radom Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 0:0
19 10.04.93 11.00 Broń Radom Bucovia Bukowa 0:0
19 08.04.93 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Tłoki Stal Gorzyce 0:1 0:0
19 10.04.93 15.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Lublinianka Lublin 0:0
19 10-11.04.93 Granica Chełm Pogoń Siedlce 1:1 0:1
19 10-11.04.93 Siarka II Tarnobrzeg Orlęta Łuków 0:0
19 10-11.04.93 Podlasie Sokołów Podlaski Górnik Łęczna 2:2 0:1
19 10-11.04.93 Wisła Sandomierz AZS AWF Biała Podlaska 0:1 0:0
20 18.04.93 15.30 Granat Skarżysko-Kamienna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0
20 17-18.04.93 Górnik Łęczna Radomiak Radom 0:3 0:1
20 17-18.04.93 AZS Biała Podlaska Broń Radom 0:1 0:1
20 17-18.04.93 Pogoń Siedlce Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:0
20 18.04.93 16.00 Bucovia Bukowa Siarka II Tarnobrzeg 0:0
20 17-18.04.93 Lublinianka Lublin Wisła Sandomierz 2:2 0:1
20 17-18.04.93 Tłoki Stal Gorzyce Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 1:0
20 17-18.04.93 Orlęta Łuków Granica Chełm 1:1 0:0
21 24-25.04.93 Wisła Sandomierz Broń Radom 2:1 1:1
21 24-25.04.93 Granica Chełm Bucovia Bukowa 0:0
21 24-25.04.93 Lublinianka Lublin Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 2:0
21 25.04.93 16.30 Radomiak Radom Tłoki Stal Gorzyce 3:1 1:1
21 25.04.93 16.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Górnik Łęczna 2:2 0:0
21 24.04.93 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Orlęta Łuków 1:1 0:0
21 24-25.04.93 Siarka II Tarnobrzeg AZS Biała Podlaska 1:1 1:0
21 24-25.04.93 Podlasie Sokołów Podlaski Pogoń Siedlce 0:0
22 02.05.93 16.00 Granat Skarżysko-Kamienna Wisła Sandomierz 5:0 1:0
22 01-02.05.93 Stal Gorzyce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 1:0
22 01-02.05.93 Pogoń Siedlce Radomiak Radom 1:0 1:0
22 02.05.93 17.00 Bucovia Bukowa Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:1 0:0
22 01.05.93 15.00 Broń Radom Siarka II Tarnobrzeg 2:0 0:0
22 01-02.05.93 AZS Biała Podlaska Granica Chełm 1:1 1:0
22 01-02.05.93 Orlęta Łuków Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 2:0
22 01-02.05.93 Górnik Łęczna Lublinianka Lublin 1:1 0:0
23 09.05.93 16.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pogoń Siedlce 0:2 0:0
23 09.05.93 15.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą AZS Biała Podlaska 1:0 1:0
23 08-09.05.93 Granica Chełm Broń Radom 1:0 1:0
23 08-09.05.93 Podlasie Sokołów Podlaski Bucovia Bukowa 1:0 0:0
23 08.05.93 17.00 Radomiak Radom Orlęta Łuków 3:0 1:0
23 08-09.05.93 Granat Skarżysko-Kamienna Górnik Łęczna 3:1 3:0
23 08-09.05.93 Wisła Sandomierz Siarka II Tarnobrzeg 2:0 1:0
23 08-09.05.93 Lublinianka Lublin Tłoki Stal Gorzyce 0:1 0:1
24 15-16.05.93 Tłoki Stal Gorzyce Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:0
24 15-16.05.93 Orlęta Łuków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 1:0
24 16.05.93 17.00 Bucovia Bukowa Radomiak Radom 1:1 0:0
24 16.05.93 16.00 Broń Radom Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1:1 0:1
24 10.06.93 Górnik Łęczna Wisła Sandomierz 3:1 1:1
24 15-16.05.93 Pogoń Siedlce Lublinianka Lublin 0:0
24 15-16.05.93 AZS Biała Podlaska Podlasie Sokołów Podlaski 0:1 0:0
24 15-16.05.93 Siarka II Tarnobrzeg Granica Chełm 0:0
25 22-23.05.93 Podlasie Sokołów Podlaski Broń Radom 0:3 0:2
25 23.05.93 16.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Bucovia Bukowa 1:0 1:0
25 23.05.93 17.00 Radomiak Radom AZS Biała Podlaska 0:0
25 23.05.93 17.00 Granat Skarżysko-Kamienna Pogoń Siedlce 2:0 0:0
25 23.05.93 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Siarka II Tarnobrzeg 2:0 1:0
25 22-23.05.93 Wisła Sandomierz Granica Chełm 0:1 0:0
25 22-23.05.93 Lublinianka Lublin Orlęta Łuków 5:1 2:0
25 22-23.05.93 Górnik Łęczna Tłoki Stal Gorzyce 0:0
26 10.06.93 17.00 Broń Radom Radomiak Radom 0:2 0:1 w pierwotnym terminie przełożony
26 29-30.05.93 Orlęta Łuków Granat Skarżysko-Kamienna 0:6 0:4
26 16.06.93 AZS AWF Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 2:0 w pierwotnym terminie przełożony z powodu awarii autobusu piłkarzy KSZO
26 29-30.05.93 Granica Chełm Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:1 1:0
26 29-30.05.93 Tłoki Stal Gorzyce Wisła Sandomierz 1:1 1:1
26 30.05.93 17.00 Bucovia Bukowa Lublinianka Lublin 1:1 1:1
26 29-30.05.93 Siarka II Tarnobrzeg Podlasie Sokołów Podlaski 2:2 0:0
26 29-30.05.93 Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2:1 2:1
27 05-06.06.93 Wisła Sandomierz Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:4 0:1
27 05.06.93 17.00 Radomiak Radom Siarka II Tarnobrzeg 1:0 0:0
27 06.06.93 17.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Broń Radom 1:0 1:0
27 06.06.93 17.00 Granat Skarżysko-Kamienna Bucovia Bukowa 2:1 1:1
27 05-06.06.93 Podlasie Sokołów Podlaski Granica Chełm 2:0 0:0
27 05-06.06.93 Lublinianka Lublin AZS AWF Biała Podlaska 0:0
27 05-06.06.93 Górnik Łęczna Orlęta Łuków 2:0 1:0
27 05-06.06.93 Tłoki Stal Gorzyce Pogoń Siedlce 1:2 0:1
28 12-13.06.93 AZS Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 1:1
28 12-13.06.93 Siarka II Tarnobrzeg KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:4 0:2
28 12-13.06.93 Granica Chełm Radomiak Radom 2:1 2:0
28 12.06.93 17.00 Broń Radom Lublinianka Lublin 2:0 1:0
28 13.06.93 17.00 Bucovia Bukowa Górnik Łęczna 0:0
28 13.06.93 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą Podlasie Sokołów Podlaski 1:0 1:0
28 12-13.06.93 Pogoń Siedlce Wisła Sandomierz 1:3 0:1
28 12-13.06.93 Orlęta Łuków Tłoki Stal Gorzyce 2:1 1:0
29 20.06.93 17.00 Radomiak Radom Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:0 0:0
29 20.06.93 17.00 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granica Chełm 0:0
29 20.06.93 17.00 Granat Skarżysko-Kamienna Broń Radom 1:2 1:1
29 19-20.06.93 Tłoki Stal Gorzyce Bucovia Bukowa 4:4 3:3
29 19-20.06.93 Wisła Sandomierz Podlasie Sokołów Podlaski 3:3 0:0
29 19-20.06.93 Lublinianka Lublin Siarka II Tarnobrzeg 3:1 2:0
29 19-20.06.93 Górnik Łęczna AZS AWF Biała Podlaska 2:2 0:0
29 19-20.06.93 Pogoń Siedlce Orlęta Łuków 1:0 1:0
30 25-26.06.93 Siarka II Tarnobrzeg Granat Skarżysko-Kamienna 1:2 1:0
30 26.06.93 16.00 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 0:0
30 25-26.06.93 Podlasie Sokołów Podlaski Radomiak Radom 0:1 0:0
30 26.06.93 13.00 Broń Radom Górnik Łęczna 1:1 0:1
30 26.06.93 17.00 Bucovia Bukowa Pogoń Siedlce 1:0 1:0
30 25-26.06.93 Orlęta Łuków Wisła Sandomierz 6:2 2:1
30 25-26.06.93 AZS AWF Biała Podlaska Tłoki Stal Gorzyce 4:2 3:1
30 25-26.06.93 Granica Chełm Lublinianka Lublin 2:2 2:1

Strzelcy

KLUB GOLE PIŁKARZ
Radomiak Radom 15 Machnio
Radomiak Radom 12 Jakóbczyk
Radomiak Radom 7 Zolech
Radomiak Radom 6 Ogorzałek
Radomiak Radom 5 Czupryn
Radomiak Radom 4 Łopata
Radomiak Radom 2 Rysiewski
Radomiak Radom 1 Baćmaga
Radomiak Radom 1 Dziubek
Radomiak Radom 1 Giermuda
Radomiak Radom 1 Kozieł
Radomiak Radom 1 Oczkowski
Radomiak Radom 1 Procki
Radomiak Radom 1 Wachowicz
Granat Skarżysko-Kamienna 10 Przybycień
Granat Skarżysko-Kamienna 9 Bilski
Granat Skarżysko-Kamienna 9 Fiedoriw
Granat Skarżysko-Kamienna 8 Siudek
Granat Skarżysko-Kamienna 6 Wawrzyńczak
Granat Skarżysko-Kamienna 6 Chołuj
Granat Skarżysko-Kamienna 5 Opara
Granat Skarżysko-Kamienna 3 Kobus
Granat Skarżysko-Kamienna 1 Bąk
Granat Skarżysko-Kamienna 1 Gaweł
Granat Skarżysko-Kamienna 1 Szustak
Granat Skarżysko-Kamienna 1 Jaskulski
Granat Skarżysko-Kamienna 1 Telka
Pogoń Siedlce 8 Fiuk
Pogoń Siedlce 7 Krawczyk
Pogoń Siedlce 5 Harasim
Pogoń Siedlce 4 Cabaj
Pogoń Siedlce 2 Archciński
Pogoń Siedlce 2 Dudziuk
Pogoń Siedlce 2 Klejc
Pogoń Siedlce 2 Skurupi
Pogoń Siedlce 1 Anusiewicz
Pogoń Siedlce 1 Barej
Pogoń Siedlce 1 Czyżkowski
Pogoń Siedlce 1 Purzycki
Lublinianka Lublin 17 Holc
Lublinianka Lublin 13 Poleszak
Lublinianka Lublin 3 Wyreślak
Lublinianka Lublin 3 Bryda
Lublinianka Lublin 2 Jaroszyński
Lublinianka Lublin 2 Malowany
Lublinianka Lublin 1 Wojdat
Lublinianka Lublin 1 Brzozowski
Lublinianka Lublin 1 Małocha
Lublinianka Lublin 1 A.Rycak
Lublinianka Lublin 1 W.Rycak
Lublinianka Lublin 1 samobójczy
Tłoki/Stal Gorzyce 10 Grębowiec
Tłoki/Stal Gorzyce 7 Kuczek
Tłoki/Stal Gorzyce 5 Serwoń
Tłoki/Stal Gorzyce 5 Tworek
Tłoki/Stal Gorzyce 3 K.Złotek
Tłoki/Stal Gorzyce 3 Kapała
Tłoki/Stal Gorzyce 3 Wydra
Tłoki/Stal Gorzyce 3 Radłowski
Tłoki/Stal Gorzyce 3 Waliszewski
Tłoki/Stal Gorzyce 2 samobójcze
Tłoki/Stal Gorzyce 1 J.Stajniak
Bucovia Bukowa 8 Pawlik
Bucovia Bukowa 4 Ślusarczyk
Bucovia Bukowa 3 Łodej
Bucovia Bukowa 2 A.Marcisz
Bucovia Bukowa 2 Toporek
Bucovia Bukowa 2 Staniec
Bucovia Bukowa 2 L.Malaga
Bucovia Bukowa 2 Drogosz
Bucovia Bukowa 3 walkower
Broń Radom 11 Kolanek
Broń Radom 7 Pawłowski
Broń Radom 6 Kupidura
Broń Radom 5 Siadaczka
Broń Radom 4 Wydra
Broń Radom 3 Bilke
Broń Radom 1 Kowalczyk
Broń Radom 1 Bilski
Broń Radom 1 Koniarczyk
Broń Radom 1 Niewiadomski
Broń Radom 1 samobójczy
KSZO Ostrowiec Św. 12 Żelazowski
KSZO Ostrowiec Św. 8 Pastuszka
KSZO Ostrowiec Św. 2 Białożerski
KSZO Ostrowiec Św. 2 Gądek
KSZO Ostrowiec Św. 2 Krukowiec
KSZO Ostrowiec Św. 2 Pietrzyk
KSZO Ostrowiec Św. 2 Wrona
KSZO Ostrowiec Św. 1 Cieciura
KSZO Ostrowiec Św. 1 Freilich
KSZO Ostrowiec Św. 1 Klepacz
KSZO Ostrowiec Św. 1 Lasocki
Orlęta Łuków 8 Jamborski
Orlęta Łuków 7 Ciołek
Orlęta Łuków 4 Solnica
Orlęta Łuków 3 Dranicki
Orlęta Łuków 3 Ruciński
Orlęta Łuków 3 Skurupi
Orlęta Łuków 3 Sordaczuk
Orlęta Łuków 2 Kurek
Orlęta Łuków 1 Marek
Orlęta Łuków 1 Ozygała
Orlęta Łuków 1 Wereszczyński
Orlęta Łuków 1 samobójczy
Górnik Łęczna 8 Kubicki
Górnik Łęczna 6 Budka
Górnik Łęczna 4 Mieczkowski
Górnik Łęczna 3 Klempka
Górnik Łęczna 2 Kędzierski
Górnik Łęczna 2 Kozieł
Górnik Łęczna 1 Dec
Górnik Łęczna 1 Oleszczuk
Górnik Łęczna 1 Sowa
Górnik Łęczna 1 Wawryszuk
Górnik Łęczna 1 Wójcik
Granica Chełm 4 Łyś
Granica Chełm 3 Mazurek
Granica Chełm 3 Wołejszo
Granica Chełm 2 Kanclerowicz
Granica Chełm 1 Figurski
Granica Chełm 1 Gajewski
Granica Chełm 1 Kruz
Granica Chełm 1 Kupczak
Granica Chełm 1 Jedrasik
Granica Chełm 1 Rokosz
Granica Chełm 1 Ślusarek
Granica Chełm 1 Woroniecki
Granica Chełm 1 samobójczy
AZS AWF Biała Podlaska 9 Huzarski
AZS AWF Biała Podlaska 4 Kucharski
AZS AWF Biała Podlaska 4 Pawłowski
AZS AWF Biała Podlaska 3 Anduła
AZS AWF Biała Podlaska 3 Iwański
AZS AWF Biała Podlaska 2 Wej
AZS AWF Biała Podlaska 1 Jaszczuk
AZS AWF Biała Podlaska 1 Magnuszewski
AZS AWF Biała Podlaska 1 Matusewicz
AZS AWF Biała Podlaska 1 Pietrasiński
AZS AWF Biała Podlaska 1 Woroniecki
AZS AWF Biała Podlaska 1 samobójczy
Pilica Nowe Miasto 14 Wojtal
Pilica Nowe Miasto 12 Kopytowski
Pilica Nowe Miasto 7 Krot
Pilica Nowe Miasto 5 Duliasz
Pilica Nowe Miasto 2 Korczak
Pilica Nowe Miasto 2 Gawryjołek
Wisła Sandomierz 12 A.Pacholczak
Wisła Sandomierz 9 Chruściel
Wisła Sandomierz 7 A.Stajniak
Wisła Sandomierz 6 P.Pacholczak
Wisła Sandomierz 5 Żurek
Wisła Sandomierz 4 Panek
Wisła Sandomierz 3 Gołębiowski
Wisła Sandomierz 2 Pasek
Wisła Sandomierz 1 samobójczy
Podlasie Sokołów Podlaski 8 Ambroziak
Podlasie Sokołów Podlaski 3 Maksymiak
Podlasie Sokołów Podlaski 3 Mosiej
Podlasie Sokołów Podlaski 2 Fajkowski
Podlasie Sokołów Podlaski 2 Seroczyński
Podlasie Sokołów Podlaski 1 Klepacki
Podlasie Sokołów Podlaski 1 Kowalski
Podlasie Sokołów Podlaski 1 Szwed
Podlasie Sokołów Podlaski 1 Wyrozębski
Siarka II Tarnobrzeg 4 Buczek
Siarka II Tarnobrzeg 3 K.Walski
Siarka II Tarnobrzeg 2 Boruc
Siarka II Tarnobrzeg 2 Dąbek
Siarka II Tarnobrzeg 2 Dziubek
Siarka II Tarnobrzeg 2 Zb.Walski
Siarka II Tarnobrzeg 2 Przypkowski
Siarka II Tarnobrzeg 1 Stępień
Siarka II Tarnobrzeg 1 Woźniak
Siarka II Tarnobrzeg 1 samobójczy

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…ZNACZNIK NOWEJ STRONY