Archiwum wyników III ligi 1992-93

Grupa pomorska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Elana Toruń 30 47 69 26 21 5 4
2 Goplania Inowrocław 30 43 67 24 19 5 6
3 Wierzyca Starogard Gdański 30 37 46 31 14 9 7
4 Polonia Gdańsk 30 35 45 35 13 9 8
5 Pomezania Malbork 30 33 45 26 12 9 9
6 Polonia Elbląg 30 33 42 31 13 7 10
7 Stomil Grudziądz 30 32 31 33 11 10 9
8 Wisła Tczew 30 29 38 41 10 9 11
9 Gryf Wejherowo 30 28 31 34 8 12 10
10 Pogoń Lębork 30 28 25 34 10 8 12
11 Rodło Kwidzyn 30 28 23 38 11 6 13
12 Pomorzanin Toruń 30 27 41 41 10 7 13
13 Jantar Ustka 30 27 26 37 8 11 11
14 Bałtyk II Gdynia 30 19 24 51 5 9 16
15 Brda Bydgoszcz 30 17 29 63 6 5 19
16 Chojniczanka Chojnice 30 17 28 65 4 9 17

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Elana Toruń 15 29 40 8 14 1 0
2 Goplania Inowrocław 15 24 43 10 11 2 2
3 Wierzyca Starogard Gdański 15 24 24 9 10 4 1
4 Polonia Elbląg 15 22 30 14 9 4 2
5 Stomil Grudziądz 15 21 22 13 8 5 2
6 Polonia Gdańsk 15 20 26 15 8 4 3
7 Pomezania Malbork 15 20 30 14 8 4 3
8 Pogoń Lębork 15 18 16 15 7 4 4
9 Rodło Kwidzyn 15 18 14 14 7 4 4
10 Wisła Tczew 15 17 21 19 7 3 5
11 Gryf Wejherowo 15 17 20 17 5 7 3
12 Jantar Ustka 15 16 16 17 5 6 4
13 Pomorzanin Toruń 15 15 21 16 5 5 5
14 Bałtyk II Gdynia 15 13 12 17 4 5 6
15 Chojniczanka Chojnice 15 12 18 27 4 4 7
16 Brda Bydgoszcz 15 11 13 19 4 3 8

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Goplania Inowrocław 15 19 24 14 8 3 4
2 Elana Toruń 15 18 29 18 7 4 4
3 Polonia Gdańsk 15 15 19 20 5 5 5
4 Wierzyca Starogard Gdański 15 13 22 22 4 5 6
5 Pomezania Malbork 15 13 15 12 4 5 6
6 Wisła Tczew 15 12 17 22 3 6 6
7 Pomorzanin Toruń 15 12 20 25 5 2 8
8 Polonia Elbląg 15 11 12 17 4 3 8
9 Stomil Grudziądz 15 11 9 20 3 5 7
10 Gryf Wejherowo 15 11 11 17 3 5 7
11 Jantar Ustka 15 11 10 20 3 5 7
12 Pogoń Lębork 15 10 9 19 3 4 8
13 Rodło Kwidzyn 15 10 9 24 4 2 9
14 Bałtyk II Gdynia 15 6 12 34 1 4 10
15 Brda Bydgoszcz 15 6 16 44 2 2 11
16 Chojniczanka Chojnice 15 5 10 38 0 5 10

Tabela krzyżowa

KLUB Elana Goplania Wierzyca Polonia Gdańsk Pomezania Polonia Elbląg Stomil Wisła Gryf Pogoń Rodło Pomorzanin Jantar Bałtyk II Brda Chojniczanka
Elana Toruń XXX 2:0 3:3 1:0 1:0 3:1 3:0 2:0 1:0 1:0 5:0 3:0 2:1 3:2 5:0 5:1
Goplania Inowrocław 1:2 XXX 2:0 4:1 1:0 2:1 0:0 3:0 4:0 1:3 5:0 5:2 3:0 0:0 8:0 4:1
Wierzyca Starogard Gdański 1:1 1:0 XXX 3:2 2:2 1:0 1:1 0:1 1:0 0:0 1:0 2:1 4:0 2:0 3:1 2:0
Polonia Gdańsk 4:2 0:1 0:1 XXX 0:0 1:1 1:0 0:0 2:0 1:0 2:1 1:1 0:1 2:0 4:3 8:4
Pomezania Malbork 1:1 1:1 3:2 0:1 XXX 2:0 2:0 1:1 3:0 7:1 0:2 0:1 3:3 2:0 2:1 3:0
Polonia Elbląg 1:1 2:1 3:3 2:0 1:2 XXX 5:1 1:1 1:1 2:1 1:2 1:0 2:0 3:1 2:0 3:0
Stomil Grudziądz 2:3 1:2 1:0 2:2 1:0 2:2 XXX 2:1 1:0 1:1 2:0 1:0 1:1 3:0 2:1 0:0
Wisła Tczew 1:0 0:1 1:0 1:1 0:3 2:0 2:1 XXX 1:1 1:1 0:2 2:4 1:0 3:4 5:1 1:0
Gryf Wejherowo 0:1 2:6 0:0 1:1 0:0 1:0 0:0 2:2 XXX 0:0 1:0 2:0 1:2 3:3 4:2 3:0
Pogoń Lębork 1:0 0:1 1:5 2:2 0:0 1:0 1:1 1:4 1:0 XXX 1:0 0:1 1:0 1:1 4:0 1:0
Rodło Kwidzyn 3:2 0:4 2:0 2:2 1:0 0:1 0:1 1:3 0:0 1:0 XXX 1:0 0:0 1:0 1:0 1:1
Pomorzanin Toruń 0:3 2:2 2:1 0:1 0:0 1:1 1:0 2:1 1:2 0:1 0:0 XXX 0:1 5:0 1:1 6:2
Jantar Ustka 2:2 0:0 0:0 0:3 1:0 0:1 2:0 1:1 0:4 0:1 3:1 2:1 XXX 3:1 1:1 1:1
Bałtyk II Gdynia 0:4 0:1 1:3 1:0 1:0 0:1 1:2 2:2 0:0 1:0 3:0 1:1 0:0 XXX 1:3 0:0
Brda Bydgoszcz 1:3 1:3 1:2 1:2 2:3 1:0 0:1 1:0 1:1 1:0 0:1 2:3 1:0 0:0 XXX 0:0
Chojniczanka Chojnice 0:4 2:1 2:2 0:1 1:5 0:3 1:1 3:0 0:2 2:0 0:0 2:5 1:1 3:0 1:2 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 08.08.92 15.00 Rodło Kwidzyn Wierzyca Starogard Gd. 2:0 2:0
1 08.08.92 16.00 Gryf Wejherowo Jantar Ustka 1:2 1:2
1 08.08.92 17.00 Pomezania Malbork Brda Bydgoszcz 2:1 2:1
1 08-09.08.92 Chojniczanka Chojnice Polonia Elbląg 0:3 0:0
1 08-09.08.92 Pogoń Lębork Wisła Tczew 1:4 0:2
1 08-09.08.92 Stomil Grudziądz Polonia Gdańsk 2:2 0:1
1 08-09.08.92 Pomorzanin Toruń Goplania Inowrocław 2:2 1:2
1 08-09.08.92 Bałtyk II Gdynia Elana Toruń 0:4 0:1
2 15.08.92 11.00 Polonia Gdańsk Pomorzanin Toruń 1:1 0:1
2 15.08.92 15.00 Rodło Kwidzyn Bałtyk II Gdynia 1:0 0:0
2 15.08.92 16.00 Wierzyca Starogard Gd. Wisła Tczew 0:1 0:1
2 15.08.92 16.30 Polonia Elbląg Gryf Wejherowo 1:1 0:0
2 15-16.08.92 Brda Bydgoszcz Pogoń Lębork 1:0 0:0
2 15-16.08.92 Elana Toruń Chojniczanka Chojnice 5:1 3:0
2 15-16.08.92 Goplania Inowrocław Pomezania Malbork 1:0 0:0
2 15-16.08.92 Jantar Ustka Stomil Grudziądz 2:0 1:0
3 22.08.92 17.00 Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 0:1 0:0
3 23.08.92 11.00 Wisła Tczew Brda Bydgoszcz 5:1 3:0
3 23.08.92 12.00 Gryf Wejherowo Elana Toruń 0:1 0:0
3 23.08.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Wierzyca Starogard Gd. 1:3 0:1
3 22-23.08.92 Stomil Grudziądz Polonia Elbląg 2:2 0:1
3 22-23.08.92 Chojniczanka Chojnice Rodło Kwidzyn 0:0
3 22-23.08.92 Pomorzanin Toruń Jantar Ustka 0:1 0:1
3 22-23.08.92 Pogoń Lębork Goplania Inowrocław 0:1 0:1
4 29.08.92 11.00 Polonia Gdańsk Pogoń Lębork 1:0 0:0
4 29.08.92 14.30 Wierzyca Starogard Gd. Brda Bydgoszcz 3:1 1:1
4 29.08.92 16.30 Polonia Elbląg Pomorzanin Toruń 1:0 0:0
4 29.08.92 17.00 Rodło Kwidzyn Gryf Wejherowo 0:0
4 30.08.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Chojniczanka Chojnice 0:0
4 29-30.08.92 Jantar Ustka Pomezania Malbork 1:0 1:0
4 29-30.08.92 Goplania Inowrocław Wisła Tczew 3:0 3:0
4 29-30.08.92 Elana Toruń Stomil Grudziądz 3:0 1:0
5 02.09.92 17.00 Pomezania Malbork Polonia Elbląg 2:0 1:0
5 02.09.92 17.30 Wisła Tczew Polonia Gdańsk 1:1 0:0
5 02.09.92 16.00 Gryf Wejherowo Bałtyk II Gdynia 3:3 1:2
5 02.09.92 Chojniczanka Chojnice Wierzyca Starogard Gd. 2:2 1:2
5 02.09.92 Stomil Grudziądz Rodło Kwidzyn 2:0 1:0
5 02.09.92 Brda Bydgoszcz Goplania Inowrocław 1:3 1:2
5 02.09.92 Pogoń Lębork Jantar Ustka 1:0 0:0
5 02.09.92 Pomorzanin Toruń Elana Toruń 0:3 0:0
6 05.09.92 12.00 Polonia Gdańsk Brda Bydgoszcz 4:3 2:2
6 05.09.92 14.00 Wierzyca Starogard Gd. Goplania Inowrocław 1:0 1:0
6 05.09.92 17.00 Rodło Kwidzyn Pomorzanin Toruń 1:0 0:0
6 06.09.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Stomil Grudziądz 1:2 1:1
6 06.09.92 16.30 Polonia Elbląg Pogoń Lębork 2:1 1:0
6 05-06.09.92 Jantar Ustka Wisła Tczew 1:1 1:1
6 05-06.09.92 Chojniczanka Chojnice Gryf Wejherowo 0:2 0:1
6 05-06.09.92 Elana Toruń Pomezania Malbork 1:0 1:0
7 12.09.92 16.00 Gryf Wejherowo Wierzyca Starogard Gd. 0:0
7 12.09.92 17.00 Pomezania Malbork Rodło Kwidzyn 0:2 0:2
7 13.09.92 11.00 Wisła Tczew Polonia Elbląg 2:0 2:0
7 12-13.09.92 Goplania Inowrocław Polonia Gdańsk 4:1 3:0
7 12-13.09.92 Pomorzanin Toruń Bałtyk II Gdynia 5:0 1:0
7 12-13.09.92 Pogoń Lębork Elana Toruń 1:0 0:0
7 12-13.09.92 Stomil Grudziądz Chojniczanka Chojnice 0:0
7 12-13.09.92 Brda Bydgoszcz Jantar Ustka 1:0 0:0
8 19.09.92 12.00 Polonia Elbląg Brda Bydgoszcz 2:0 1:0
8 19.09.92 13.00 Wierzyca Starogard Gd. Polonia Gdańsk 3:2 1:1
8 20.09.92 12.00 Gryf Wejherowo Stomil Grudziądz 0:0
8 20.09.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Pomezania Malbork 1:0 1:0
8 19-20.09.92 Elana Toruń Wisła Tczew 2:0 0:0
8 19-20.09.92 Rodło Kwidzyn Pogoń Lębork 1:0 0:0
8 19-20.09.92 Jantar Ustka Goplania Inowrocław 0:0
8 19-20.09.92 Chojniczanka Chojnice Pomorzanin Toruń 2:5 1:4
9 26.09.92 11.00 Polonia Gdańsk Jantar Ustka 0:1 0:0
9 26.09.92 16.00 Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice 3:0 0:0
9 27.09.92 11.00 Wisła Tczew Rodło Kwidzyn 0:2 0:1
9 26-27.09.92 Stomil Grudziądz Wierzyca Starogard Gd. 1:0 0:0
9 26-27.09.92 Pogoń Lębork Bałtyk II Gdynia 1:1 1:1
9 26-27.09.92 Goplania Inowrocław Polonia Elbląg 2:1 0:0
9 26-27.09.92 Pomorzanin Toruń Gryf Wejherowo 1:2 0:2
9 26-27.09.92 Brda Bydgoszcz Elana Toruń 1:3 0:1
10 03.10.92 12.00 Wierzyca Starogard Gd. Jantar Ustka 4:0 3:0
10 03.10.92 12.00 Polonia Elbląg Polonia Gdańsk 2:0 1:0
10 03.10.92 12.00 Rodło Kwidzyn Brda Bydgoszcz 1:0 0:0
10 04.10.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Wisła Tczew 2:2 1:2
10 04.10.92 12.00 Gryf Wejherowo Pomezania Malbork 0:0
10 03-04.10.92 Elana Toruń Goplania Inowrocław 2:0 0:0
10 03-04.10.92 Chojniczanka Chojnice Pogoń Lębork 2:0 0:0
10 03-04.10.92 Stomil Grudziądz Pomorzanin Toruń 1:0 0:0
11 10.10.92 11.00 Polonia Gdańsk Elana Toruń 4:2 3:1
11 10.10.92 15.00 Pomezania Malbork Stomil Grudziądz 2:0 2:0
11 11.10.92 11.00 Wisła Tczew Chojniczanka Chojnice 1:0 0:0
11 10-11.10.92 Pomorzanin Toruń Wierzyca Starogard Gd. 2:1 1:1
11 10-11.10.92 Jantar Ustka Polonia Elbląg 0:1 0:1
11 10-11.10.92 Pogoń Lębork Gryf Wejherowo 1:0
11 10-11.10.92 Brda Bydgoszcz Bałtyk II Gdynia 0:0
11 10-11.10.92 Goplania Inowrocław Rodło Kwidzyn 5:0 3:0
12 18.10.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Goplania Inowrocław 0:1 0:0
12 18.10.92 12.00 Gryf Wejherowo Wisła Tczew 2:2 2:1
12 17.10.92 13.00 Wierzyca Starogard Gd. Polonia Elbląg 1:0 1:0
12 17.10.92 12.00 Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 2:2 0:2
12 17-18.10.92 Elana Toruń Jantar Ustka 2:1 0:0
12 17-18.10.92 Pomorzanin Toruń Pomezania Malbork 0:0
12 17-18.10.92 Stomil Grudziądz Pogoń Lębork 1:1 0:0
12 17-18.10.92 Chojniczanka Chojnice Brda Bydgoszcz 1:2 1:1
13 24.10.92 11.00 Polonia Gdańsk Bałtyk II Gdynia 2:0 1:0
13 24.10.92 14.00 Pomezania Malbork Wierzyca Starogard Gd. 3:2 1:1
13 25.10.92 12.00 Wisła Tczew Stomil Grudziądz 2:1 1:0
13 25.10.92 11.30 Polonia Elbląg Elana Toruń 1:1 0:0
13 24-25.10.92 Pogoń Lębork Pomorzanin Toruń 0:1 0:0
13 24-25.10.92 Brda Bydgoszcz Gryf Wejherowo 1:1 1:0
13 24-25.10.92 Goplania Inowrocław Chojniczanka Chojnice 4:1 2:1
13 24-25.10.92 Jantar Ustka Rodło Kwidzyn 3:1 0:1
14 07.11.92 12.00 Pomezania Malbork Pogoń Lębork 7:1 1:1
14 07.11.92 12.00 Rodło Kwidzyn Polonia Elbląg 0:1 0:0
14 07.11.92 13.00 Gryf Wejherowo Goplania Inowrocław 2:6 1:2
14 08.11.92 12.00 Wierzyca Starogard Gd. Elana Toruń 1:1 1:1
14 08.11.92 12.00 Bałtyk II Gdynia Jantar Ustka 0:0
14 07-08.11.92 Chojniczanka Chojnice Polonia Gdańsk 0:1 0:1
14 07-08.11.92 Stomil Grudziądz Brda Bydgoszcz 2:1 0:1
14 07-08.11.92 Pomorzanin Toruń Wisła Tczew 2:1 1:1
15 14.11.92 11.00 Polonia Gdańsk Gryf Wejherowo 2:0 2:0
15 14.11.92 11.30 Polonia Elbląg Bałtyk II Gdynia 3:1 0:1
15 15.11.92 11.00 Wisła Tczew Pomezania Malbork 0:3 0:0
15 14-15.11.92 Pogoń Lębork Wierzyca Starogard Gd. 1:5 1:3
15 14-15.11.92 Brda Bydgoszcz Pomorzanin Toruń 2:3 0:1
15 14-15.11.92 Goplania Inowrocław Stomil Grudziądz 0:0
15 14-15.11.92 Jantar Ustka Chojniczanka Chojnice 1:1 0:1
15 14-15.11.92 Elana Toruń Rodło Kwidzyn 5:0 3:0
16 13.03.93 12.00 Wierzyca Starogard Gd. Rodło Kwidzyn 1:0 1:0
16 13-14.03.93 Jantar Ustka Gryf Wejherowo 0:4 0:2
16 13-14.03.93 Brda Bydgoszcz Pomezania Malbork 2:3 0:2
16 13.03.93 11.00 Polonia Elbląg Chojniczanka Chojnice 3:0 1:0
16 14.03.93 12.00 Wisła Tczew Pogoń Lębork 1:1 1:1
16 13.03.93 11.00 Polonia Gdańsk Stomil Grudziądz 1:0 1:0
16 13-14.03.93 Goplania Inowrocław Pomorzanin Toruń 5:2 2:0
16 13-14.03.93 Elana Toruń Bałtyk II Gdynia 3:2 2:0
17 20-21.03.93 Pomorzanin Toruń Polonia Gdańsk 0:1 0:0
17 21.03.93 12.00 Bałtyk II Gdynia Rodło Kwidzyn 3:0 1:0
17 21.03.93 11.00 Wisła Tczew Wierzyca Starogard Gd. 1:0 1:0
17 20.03.93 14.00 Gryf Wejherowo Polonia Elbląg 1:0 0:0
17 20-21.03.93 Pogoń Lębork Brda Bydgoszcz 4:0 2:0
17 20-21.03.93 Chojniczanka Chojnice Elana Toruń 0:4 0:2
17 20.03.93 13.00 Pomezania Malbork Goplania Inowrocław 1:1 1:1
17 20-21.03.93 Stomil Grudziądz Jantar Ustka 1:1 0:1
18 27.03.93 11.00 Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 0:0
18 27-28.03.93 Brda Bydgoszcz Wisła Tczew 1:0 0:0
18 27-28.03.93 Elana Toruń Gryf Wejherowo 1:0 1:0
18 28.03.93 11.00 Wierzyca Starogard Gd. Bałtyk II Gdynia 2:0 1:0
18 27.03.93 11.00 Polonia Elbląg Stomil Grudziądz 5:1 0:1
18 27.03.93 15.00 Rodło Kwidzyn Chojniczanka Chojnice 1:1 1:0
18 27-28.03.93 Jantar Ustka Pomorzanin Toruń 2:1 1:0
18 27-28.03.93 Goplania Inowrocław Pogoń Lębork 1:3 0:1
19 03-04.04.93 Pogoń Lębork Polonia Gdańsk 2:2 0:1
19 03-04.04.93 Brda Bydgoszcz Wierzyca Starogard Gd. 1:2 0:1
19 03-04.04.93 Pomorzanin Toruń Polonia Elbląg 1:1 0:1
19 03.04.93 14.00 Gryf Wejherowo Rodło Kwidzyn 1:0 1:0
19 03-04.04.93 Chojniczanka Chojnice Bałtyk II Gdynia 3:0 1:0
19 03.04.93 13.00 Pomezania Malbork Jantar Ustka 3:3 2:1
19 04.04.93 12.00 Wisła Tczew Goplania Inowrocław 0:1 0:0
19 03-04.04.93 Stomil Grudziądz Elana Toruń 2:3 1:2
20 10.04.93 12.00 Polonia Elbląg Pomezania Malbork 1:2 0:1
20 10.04.93 11.00 Polonia Gdańsk Wisła Tczew 0:0
20 10.04.93 13.30 Bałtyk II Gdynia Gryf Wejherowo 0:0
20 10.04.93 11.00 Wierzyca Starogard Gd. Chojniczanka Chojnice 2:0 1:0
20 10.04.93 16.00 Rodło Kwidzyn Stomil Grudziądz 0:1 0:1
20 Goplania Inowrocław Brda Bydgoszcz 8:0 5:0 mecz powtórzony, pierwotny wynik 0:0
20 10-11.04.93 Jantar Ustka Pogoń Lębork 0:1 0:0
20 10-11.04.93 Elana Toruń Pomorzanin Toruń 3:0 2:0
21 17-18.04.93 Brda Bydgoszcz Polonia Gdańsk 1:2 0:0
21 17-18.04.93 Goplania Inowrocław Wierzyca Starogard Gd. 2:0 1:0
21 17-18.04.93 Pomorzanin Toruń Rodło Kwidzyn 0:0
21 17-18.04.93 Stomil Grudziądz Bałtyk II Gdynia 3:0 0:0
21 17-18.04.93 Pogoń Lębork Polonia Elbląg 1:0 1:0
21 18.04.93 12.00 Wisła Tczew Jantar Ustka 1:0 1:0
21 17.04.93 16.30 Gryf Wejherowo Chojniczanka Chojnice 3:0 0:0
21 17.04.93 15.00 Pomezania Malbork Elana Toruń 1:1 1:1
22 24.04.93 12.00 Wierzyca Starogard Gd. Gryf Wejherowo 1:0 0:0
22 24.04.93 16.00 Rodło Kwidzyn Pomezania Malbork 1:0 0:0
22 24.04.93 12.00 Polonia Elbląg Wisła Tczew 1:1 1:0
22 24.04.93 12.00 Polonia Gdańsk Goplania Inowrocław 0:1 0:1
22 25.04.93 12.00 Bałtyk II Gdynia Pomorzanin Toruń 1:1 1:1
22 24-25.04.93 Elana Toruń Pogoń Lębork 1:0 0:0
22 24-25.04.93 Chojniczanka Chojnice Stomil Grudziądz 1:1 1:0
22 24-25.04.93 Jantar Ustka Brda Bydgoszcz 1:1 1:1
23 01-02.05.93 Brda Bydgoszcz Polonia Elbląg 1:0 1:0
23 01-02.05.93 Polonia Gdańsk Wierzyca Starogard Gd. 0:1 0:1
23 01-02.05.93 Stomil Grudziądz Gryf Wejherowo 1:0 0:0
23 01-02.05.93 Pomezania Malbork Bałtyk II Gdynia 2:0 1:0
23 01-02.05.93 Wisła Tczew Elana Toruń 1:0 0:0
23 01-02.05.93 Pogoń Lębork Rodło Kwidzyn 1:0 0:0
23 01-02.05.93 Goplania Inowrocław Jantar Ustka 3:0 0:0
23 01-02.05.93 Pomorzanin Toruń Chojniczanka Chojnice 6:2 2:1
24 08-09.05.93 Jantar Ustka Polonia Gdańsk 0:3 0:1
24 08-09.05.93 Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 1:5 1:1
24 08-09.05.93 Rodło Kwidzyn Wisła Tczew 1:3 0:2
24 08-09.05.93 Wierzyca Starogard Gd. Stomil Grudziądz 1:1 0:0
24 08-09.05.93 Bałtyk II Gdynia Pogoń Lębork 1:0 0:0
24 08-09.05.93 Polonia Elbląg Goplania Inowrocław 2:1 0:1
24 08-09.05.93 Gryf Wejherowo Pomorzanin Toruń 2:0 1:0
24 08-09.05.93 Elana Toruń Brda Bydgoszcz 5:0 2:0
25 15-16.05.93 Jantar Ustka Wierzyca Starogard Gd. 0:0
25 15-16.05.93 Polonia Gdańsk Polonia Elbląg 1:1 1:1
25 15-16.05.93 Brda Bydgoszcz Rodło Kwidzyn 0:1 0:0
25 15-16.05.93 Wisła Tczew Bałtyk II Gdynia 3:4 1:2
25 15-16.05.93 Pomezania Malbork Gryf Wejherowo 3:0 1:0
25 15-16.05.93 Goplania Inowrocław Elana Toruń 1:2 1:2
25 15-16.05.93 Pogoń Lębork Chojniczanka Chojnice 1:0 0:0
25 15-16.05.93 Pomorzanin Toruń Stomil Grudziądz 1:0 1:0
26 22-23.05.93 Elana Toruń Polonia Gdańsk 1:0 0:0
26 22-23.05.93 Stomil Grudziądz Pomezania Malbork 1:0 1:0
26 22-23.05.93 Chojniczanka Chojnice Wisła Tczew 3:0 3:0
26 22-23.05.93 Wierzyca Starogard Gd. Pomorzanin Toruń 2:1 0:0
26 22-23.05.93 Polonia Elbląg Jantar Ustka 2:0 1:0
26 22-23.05.93 Gryf Wejherowo Pogoń Lębork 0:0
26 22-23.05.93 Bałtyk II Gdynia Brda Bydgoszcz 1:3 0:2
26 22-23.05.93 Rodło Kwidzyn Goplania Inowrocław 0:4 0:1
27 29-30.05.93 Goplania Inowrocław Bałtyk II Gdynia 0:0
27 29-30.05.93 Wisła Tczew Gryf Wejherowo 1:1 1:0
27 29-30.05.93 Polonia Elbląg Wierzyca Starogard Gd. 3:3 2:2
27 29-30.05.93 Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 2:1 1:0
27 29-30.05.93 Jantar Ustka Elana Toruń 2:2 2:0
27 29-30.05.93 Pomezania Malbork Pomorzanin Toruń 0:1 0:1
27 29-30.05.93 Pogoń Lębork Stomil Grudziądz 1:1 0:1
27 29-30.05.93 Brda Bydgoszcz Chojniczanka Chojnice 0:0
28 05-06.06.93 Bałtyk II Gdynia Polonia Gdańsk 1:0 0:0
28 05-06.06.93 Wierzyca Starogard Gd. Pomezania Malbork 2:2 2:1
28 05-06.06.93 Stomil Grudziądz Wisła Tczew 2:1 1:1
28 05-06.06.93 Elana Toruń Polonia Elbląg 3:1 2:0
28 05-06.06.93 Pomorzanin Toruń Pogoń Lębork 0:1 0:1
28 05-06.06.93 Gryf Wejherowo Brda Bydgoszcz 4:2 1:1
28 05-06.06.93 Chojniczanka Chojnice Goplania Inowrocław 2:1 1:1
28 05-06.06.93 Rodło Kwidzyn Jantar Ustka 0:0
29 12-13.06.93 Pogoń Lębork Pomezania Malbork 0:0
29 12-13.06.93 Polonia Elbląg Rodło Kwidzyn 1:2 0:2
29 12-13.06.93 Goplania Inowrocław Gryf Wejherowo 4:0 1:0
29 12-13.06.93 Elana Toruń Wierzyca Starogard Gd. 3:3 2:1
29 12-13.06.93 Jantar Ustka Bałtyk II Gdynia 3:1 0:0
29 12-13.06.93 Polonia Gdańsk Chojniczanka Chojnice 8:4 4:2
29 12-13.06.93 Brda Bydgoszcz Stomil Grudziądz 0:1 0:0
29 12-13.06.93 Wisła Tczew Pomorzanin Toruń 2:4 1:1
30 19-20.06.93 Gryf Wejherowo Polonia Gdańsk 1:1 1:0
30 19-20.06.93 Bałtyk II Gdynia Polonia Elbląg 0:1 0:1
30 19-20.06.93 Pomezania Malbork Wisła Tczew 1:1 1:0
30 19-20.06.93 Wierzyca Starogard Gd. Pogoń Lębork 0:0
30 19-20.06.93 Pomorzanin Toruń Brda Bydgoszcz 1:1 0:0
30 19-20.06.93 Stomil Grudziądz Goplania Inowrocław 1:2 0:1
30 19-20.06.93 Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 1:1 1:1
30 19-20.06.93 Rodło Kwidzyn Elana Toruń 3:2 2:2

Strzelcy

KLUB GOLE PIŁKARZ
Elana Toruń 25 Maćkiewicz
Elana Toruń 13 Paul
Elana Toruń 9 Boldt
Elana Toruń 6 Broczek
Elana Toruń 5 Pachniewski
Elana Toruń 5 Lubowicz
Elana Toruń 2 Chrzanowski
Elana Toruń 1 Cirson
Elana Toruń 1 Koc
Elana Toruń 1 Żelaziński
Goplania Inowrocław 23 Szefler
Goplania Inowrocław 13 Sokołowski
Goplania Inowrocław 9 Hanczewski
Goplania Inowrocław 6 H.Sobczak
Goplania Inowrocław 5 Tomaszewski
Goplania Inowrocław 4 Seweryn
Goplania Inowrocław 3 Chodorowski
Goplania Inowrocław 2 Bakiera
Goplania Inowrocław 2 J.Sobczak
Wierzyca Starogard Gd. 11 Grzona
Wierzyca Starogard Gd. 8 Jankowski
Wierzyca Starogard Gd. 6 Bedla
Wierzyca Starogard Gd. 4 Glaza
Wierzyca Starogard Gd. 3 Kaszubowski
Wierzyca Starogard Gd. 2 Siora
Wierzyca Starogard Gd. 2 Kurkowski
Wierzyca Starogard Gd. 2 Kosecki
Wierzyca Starogard Gd. 2 Rutkowski
Wierzyca Starogard Gd. 2 Kotlewski
Wierzyca Starogard Gd. 1 Miasnikow
Wierzyca Starogard Gd. 1 Waszyński
Wierzyca Starogard Gd. 1 Żołnowski
Wierzyca Starogard Gd. 1 Naczyk
Polonia Gdańsk 14 Spyra
Polonia Gdańsk 7 Szymura
Polonia Gdańsk 5 Zezula
Polonia Gdańsk 4 Jażdżewski
Polonia Gdańsk 4 Włodarczyk
Polonia Gdańsk 2 Skowyrski
Polonia Gdańsk 2 Kugiel
Polonia Gdańsk 1 Wojdaś
Polonia Gdańsk 1 Knieć
Polonia Gdańsk 1 Samoć
Polonia Gdańsk 1 Celiński
Polonia Gdańsk 1 Kusiak
Polonia Gdańsk 1 Kazański
Polonia Gdańsk 1 Bodziwojski
Polonia Elbląg 13 Nowosielski
Polonia Elbląg 9 Kaczmarczyk
Polonia Elbląg 4 Kwiatkowski
Polonia Elbląg 3 Kowalik
Polonia Elbląg 3 Boros
Polonia Elbląg 3 Łojek
Polonia Elbląg 2 Łukaszewicz
Polonia Elbląg 1 Miliński
Polonia Elbląg 1 Szczęch
Polonia Elbląg 1 Klimek
Polonia Elbląg 1 Nowogrodzki
Polonia Elbląg 1 Adamczyk
Pomezania Malbork 12 Tobolski
Pomezania Malbork 9 Panasko
Pomezania Malbork 7 Milbrodt
Pomezania Malbork 5 Brac
Pomezania Malbork 4 Bianga
Pomezania Malbork 2 Łukasik
Pomezania Malbork 1 Hrywniek
Pomezania Malbork 1 Wojciech Barnat
Pomezania Malbork 1 Waldemar Barnat
Pomezania Malbork 1 Manuszewski
Pomezania Malbork 1 Misarko
Pomezania Malbork 1 Błaszczak
Stomil Grudziądz 11 Raniszewski
Stomil Grudziądz 8 Pietrusiński
Stomil Grudziądz 3 Jaworski
Stomil Grudziądz 3 Zamyślewski
Stomil Grudziądz 2 Jegierski
Stomil Grudziądz 1 Frelek
Stomil Grudziądz 1 Gabauer
Stomil Grudziądz 1 Śnieć
Stomil Grudziądz 1 Michalczyk
Wisła Tczew 10 Meyer
Wisła Tczew 8 Waśniewski
Wisła Tczew 5 Sutkowski
Wisła Tczew 5 Tylicki
Wisła Tczew 2 Jakubiak
Wisła Tczew 1 Łosiak
Wisła Tczew 1 Ptak
Wisła Tczew 1 Herold
Wisła Tczew 1 Klimkosz
Wisła Tczew 1 Wichman
Wisła Tczew 1 Stretowicz
Wisła Tczew 1 Grabowski
Wisła Tczew 1 Koniecki
Pogoń Lębork 6 Rubaj
Pogoń Lębork 6 Antoszków
Pogoń Lębork 2 Szreder
Pogoń Lębork 2 Formela
Pogoń Lębork 2 Jasina
Pogoń Lębork 1 Baran
Pogoń Lębork 1 Górecki
Pogoń Lębork 1 Radoń
Pogoń Lębork 1 Wroński
Pogoń Lębork 1 Miasnikow
Pogoń Lębork 1 Parulski
Pogoń Lębork 1 Ulanowski
Gryf Wejherowo 12 Baranowski
Gryf Wejherowo 5 Szulc
Gryf Wejherowo 3 Pietrusiński
Gryf Wejherowo 3 Wańkowicz
Gryf Wejherowo 2 Łaga
Gryf Wejherowo 2 Lemke
Gryf Wejherowo 2 Walczewski
Gryf Wejherowo 1 Magulski
Gryf Wejherowo 1 Wasiak
Rodło Kwidzyn 6 Buczkowski
Rodło Kwidzyn 4 Szałachowski
Rodło Kwidzyn 4 Hanis
Rodło Kwidzyn 3 Bąk
Rodło Kwidzyn 3 Cybowicz
Rodło Kwidzyn 2 Kisielewski
Rodło Kwidzyn 1 Refliński
Jantar Ustka 5 Nowakowski
Jantar Ustka 4 Kubica
Jantar Ustka 4 Sieradzki
Jantar Ustka 3 Jarosiewicz
Jantar Ustka 2 Białek
Jantar Ustka 2 Nowak
Jantar Ustka 1 Dąbrowski
Jantar Ustka 1 Iwan
Jantar Ustka 1 Wieruchowski
Jantar Ustka 1 Stańczyk
Jantar Ustka 1 Krysiak
Jantar Ustka 1 Walczyński
Pomorzanin Toruń 10 Paczkowski
Pomorzanin Toruń 10 Pędzich
Pomorzanin Toruń 6 Riapko
Pomorzanin Toruń 4 Słoka
Pomorzanin Toruń 4 Regulski
Pomorzanin Toruń 4 Surus
Pomorzanin Toruń 1 Durda
Pomorzanin Toruń 1 Wolski
Pomorzanin Toruń 1 samobójczy
Bałtyk II Gdynia 4 Szura
Bałtyk II Gdynia 4 Czaplicki
Bałtyk II Gdynia 3 Kiełpin
Bałtyk II Gdynia 3 Ślusałek
Bałtyk II Gdynia 2 Klajnszmit
Bałtyk II Gdynia 2 Sapiński
Bałtyk II Gdynia 1 Kłosowski
Bałtyk II Gdynia 1 Kożuchowski
Bałtyk II Gdynia 1 Łosiński
Bałtyk II Gdynia 1 Kozaczuk
Bałtyk II Gdynia 1 Smarzyński
Bałtyk II Gdynia 1 Cecherz
Brda Bydgoszcz 10 P.Tomecki
Brda Bydgoszcz 7 Raczkowski
Brda Bydgoszcz 5 Gburek
Brda Bydgoszcz 2 Wojciechowski
Brda Bydgoszcz 2 Pauka
Brda Bydgoszcz 1 Galasiński
Brda Bydgoszcz 1 Stańczak
Brda Bydgoszcz 1 Kowalczyk
Chojniczanka Chojnice 12 Borowski
Chojniczanka Chojnice 6 Wielewicki
Chojniczanka Chojnice 2 Guziński
Chojniczanka Chojnice 2 Adamczyk
Chojniczanka Chojnice 2 Wirkus
Chojniczanka Chojnice 1 Cyzman
Chojniczanka Chojnice 1 Chmielewski
Chojniczanka Chojnice 1 M.Szank
Chojniczanka Chojnice 1 S.Gańcza

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…ZNACZNIK NOWEJ STRONY