Piłkarze z najdłuższym stażem w reprezentacji Polski

Czy zastanawiałeś się kiedyś, który z Polaków zanotował najwięcej występów w meczach reprezentacji? A czy wiesz, kto najdłużej grał w koszulce z orzełkiem na piersi? Zebraliśmy te oraz kilka innych informacji. Zapraszamy do przejrzenia naszej tabeli statystycznej.

PiłkarzPierwszy meczOstatni meczLataMiesiąceDniMecze  Bramki
Włodzimierz Lubański04.09.196324.09.1980170207548
Władysław Szczepaniak28.09.193014.09.194716111734 
Marek Saganowski01.05.199611.09.201216410355
Łukasz Fabiański28.03.200609.10.20211561157 
Jacek Bąk01.02.199312.06.200815411963
Jerzy Dudek25.02.199804.06.20131531060 
Lucjan Brychczy08.08.195427.08.1969150195818
Artur Boruc28.04.200410.11.20171361365 
Jakub Błaszczykowski28.03.200609.09.20191351210821
Edward Szymkowiak25.05.195226.09.1965134153 
Robert Lewandowski10.09.200812.11.2021132212874
Kamil Grosicki02.02.200831.03.2021131298317
Krzysztof Warzycha27.03.198430.04.19971313509
Edward Cebula04.06.193915.06.1952130115 
Jerzy Bułanow03.09.192218.08.193512111522 
Grzegorz Krychowiak14.12.200812.11.2021121029865
Łukasz Piszczek03.02.200719.11.201912916663
Sebastian Mila14.02.200317.11.20151293388
Władysław Żmuda21.10.197316.06.198612726912
Grzegorz Lato17.11.197119.04.1984125210045
Włodzimierz Smolarek12.10.198014.10.199212026013
Zbigniew Boniek24.03.197623.03.19881111288024
Maciej Rybus14.11.200912.11.2021111129662
Wojciech Szczęsny18.11.200915.11.202111112862 
Kamil Glik20.01.201012.11.202111923906
Michał Żewłakow19.06.199929.03.2011119101023
Michał Pazdan15.12.200706.09.20191182238 
Mariusz Lewandowski10.02.200215.10.20131185665
Tomasz Rząsa10.12.199414.05.20061154361
Andrzej Rudy12.11.198625.02.199811313163
Gerard Cieślik11.06.194714.09.195811334527
Roman Wójcicki12.04.197803.06.198911122622
Stefan Florenski29.09.195730.10.1968111111 
Bernard Blaut13.11.196005.12.197111022363
Łukasz Madej14.02.200320.01.2014101165 
Jacek Krzynówek10.11.199809.09.2009109309615
Tomasz Wałdoch21.08.199114.06.200210924742
Stanisław Baran27.08.193905.06.195010999 
Edmund Zientara30.10.195025.06.196110726401
Hubert Kostka15.04.196215.10.1972106032 
Maciej Stolarczyk10.12.199429.05.2005105198 
Adam Matysek03.12.199118.05.20021051534 
Mateusz Klich05.06.201115.11.202110510382
Ernest Pol29.05.195501.11.196510534639
Marek Kusto13.04.197412.09.198410430193
Stanisław Oślizło21.05.196110.10.197110419571
Marcin Wasilewski20.11.200226.03.20131046602
Mieczysław Balcer10.06.192414.10.19341044108
Stefan Domański10.06.192414.10.193410446 
Piotr Świerczewski26.11.199229.03.20031043701
Władysław Karasiak29.06.192414.10.19341031512 
Kazimierz Deyna24.04.196821.06.1978101289741
Jan Tomaszewski10.10.197118.11.1981101863 
Antoni Gałecki27.10.192813.11.19381001718 
Jerzy Piec12.09.193714.09.1947100261