Archiwum wyników III ligi 1993-94

Grupa kielecko-lubelska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Lublinianka Lublin 30 48 58 17 19 10 1
2 Górnik Łęczna 30 46 61 19 18 10 2
3 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 30 39 52 31 13 13 4
4 Tłoki/Stal Gorzyce 30 38 45 23 14 10 6
5 Granat Skarżysko-Kamienna 30 36 54 27 14 8 8
6 Pogoń Siedlce 30 35 45 35 13 9 8
7 Korona Kielce 30 31 28 28 9 13 8
8 Broń Radom 30 29 30 27 7 15 8
9 Orlęta Łuków 30 28 36 35 9 10 11
10 Granica Chełm 30 26 19 27 7 12 11
11 Spółdzielca Morszków 30 25 30 41 9 7 14
12 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 25 36 53 7 11 12
13 Bucovia Bukowa 30 23 23 47 8 7 15
14 Proch Pionki 30 21 27 59 7 7 16
15 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 19 29 47 6 7 17
16 Łysica Bodzentyn 30 11 11 68 1 9 20

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Lublinianka Lublin 15 27 39 7 12 3 0
2 Górnik Łęczna 15 26 37 6 11 4 0
3 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 15 23 33 10 9 5 1
4 Tłoki/Stal Gorzyce 15 23 25 9 8 7 0
5 Granat Skarżysko-Kamienna 15 23 41 14 11 1 3
6 Pogoń Siedlce 15 17 20 17 7 3 5
7 Korona Kielce 15 18 19 15 6 6 3
8 Broń Radom 15 18 15 9 4 10 1
9 Orlęta Łuków 15 18 23 13 7 4 4
10 Granica Chełm 15 15 10 11 4 7 4
11 Spółdzielca Morszków 15 14 18 19 5 4 6
12 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 16 20 19 5 6 4
13 Bucovia Bukowa 15 16 15 17 6 4 5
14 Proch Pionki 15 18 18 14 7 4 4
15 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 14 18 18 5 4 6
16 Łysica Bodzentyn 15 9 8 27 1 7 7

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Lublinianka Lublin 15 21 19 10 7 7 1
2 Górnik Łęczna 15 20 24 13 7 6 2
3 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 15 16 19 21 4 8 3
4 Tłoki/Stal Gorzyce 15 15 20 14 6 3 6
5 Granat Skarżysko-Kamienna 15 13 13 13 3 7 5
6 Pogoń Siedlce 15 18 25 18 6 6 3
7 Korona Kielce 15 13 9 13 3 7 5
8 Broń Radom 15 11 15 18 3 5 7
9 Orlęta Łuków 15 10 13 22 2 6 7
10 Granica Chełm 15 11 9 16 3 5 7
11 Spółdzielca Morszków 15 11 12 22 4 3 8
12 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 9 16 34 2 5 8
13 Bucovia Bukowa 15 7 8 30 2 3 10
14 Proch Pionki 15 3 9 45 0 3 12
15 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 5 11 29 1 3 11
16 Łysica Bodzentyn 15 2 3 41 0 2 13

Tabela krzyżowa

KLUBY Unia Wawel Kamax Browar-Pogoń Cracovia Tarnovia Sandecja Polonia Garbarnia Dalin Igloopol Kabel Czuwaj Stal Wisła II Czarni JKS Jarosław Zelmer
Unia Tarnów XXX 0:1 0:0 4:1 1:0 2:0 3:1 5:0 2:1 1:1 4:1 1:0 2:0 5:0 5:0 2:1 2:0 5:1
Wawel Kraków 0:0 XXX 1:1 1:1 1:0 3:1 0:1 3:0 4:0 3:0 4:0 3:1 3:1 5:0 8:0 5:0 4:1 1:0
Kamax Kańczuga 0:1 1:1 XXX 0:1 1:0 1:1 4:1 1:0 1:0 2:0 4:0 2:0 0:0 3:0 0:1 2:0 1:0 2:0
Browar-Pogoń Leżajsk 1:2 1:1 1:2 XXX 2:2 2:0 1:2 3:1 0:1 3:2 2:0 2:1 2:0 5:0 1:2 1:0 5:1 3:0
Cracovia 0:2 2:1 2:1 1:1 XXX 2:2 1:2 4:1 1:0 1:3 0:0 2:1 1:0 2:0 3:0 2:1 3:0 5:0
Tarnovia Tarnów 0:0 0:1 0:1 0:1 0:2 XXX 2:0 0:0 2:0 2:0 1:0 2:0 2:1 1:0 4:1 0:0 4:2 2:1
Sandecja Nowy Sącz 0:0 1:1 1:1 0:1 0:0 1:0 XXX 1:1 2:2 0:1 0:0 0:0 1:1 3:1 3:2 3:0 1:0 3:0 wo
Polonia Przemyśl 1:2 0:0 2:1 0:0 0:0 1:2 0:0 XXX 1:3 3:1 1:0 2:0 0:0 1:0 9:3 7:0 1:0 1:0
Garbarnia Kraków 0:3 0:0 0:0 0:1 0:2 0:0 2:0 0:1 XXX 1:0 0:1 4:4 2:0 2:0 2:0 6:2 1:0 2:1
Dalin Myślenice 2:5 1:1 0:1 1:1 0:1 0:2 0:4 3:1 2:1 XXX 3:0 3:0 3:0 1:0 2:0 0:3 wo 1:0 2:0
Igloopol Dębica 0:2 2:1 2:2 1:1 0:4 0:0 4:0 0:0 0:1 3:3 XXX 3:1 2:0 1:0 2:5 2:2 1:0 6:0
Kabel Kraków 0:1 0:3 2:1 0:0 1:0 0:1 1:0 2:1 0:1 3:0 2:1 XXX 3:0 2:0 1:0 0:0 2:1 2:1
Czuwaj Przemyśl 0:0 3:3 0:1 1:4 1:2 1:1 1:1 1:1 1:1 1:2 3:1 1:0 XXX 5:0 2:0 2:1 4:1 0:1
Stal Łańcut 0:0 2:0 0:0 1:2 1:2 2:0 1:1 1:1 0:2 2:2 0:0 1:3 2:1 XXX 0:0 3:1 3:1 1:1
Wisła II Kraków 1:1 0:2 0:2 2:2 2:3 2:5 1:4 2:0 0:2 2:0 0:2 1:1 1:1 0:1 XXX 2:0 0:0 1:1
Czarni Jasło 0:6 2:1 0:2 2:3 0:3 1:3 0:3 wo 1:2 2:0 0:0 0:2 1:0 1:1 0:0 2:4 XXX 1:1 2:2
JKS Jarosław 1:1 1:1 0:3 0:1 3:2 1:1 1:1 0:2 1:0 1:6 1:2 3:1 0:0 3:0 0:2 2:2 XXX 4:0
Zelmer Rzeszów 1:3 1:5 0:1 0:1 0:4 1:2 0:2 0:3 wo 2:1 0:2 1:2 2:1 0:2 2:4 2:0 0:1 1:0 XXX

Mecze

KOL.  DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 07-08.08.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Korona Kielce 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Spółdzielca Morszków Granat Skarżysko-Kamienna 1:3 0:2
1 07-08.08.93 Proch Pionki Pogoń Siedlce 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Łysica Bodzentyn Lublinianka Lublin 0:1 0:1
1 07-08.08.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Tłoki/Stal Gorzyce 1:0 0:0
1 07-08.08.93 Granica Chełm Bucovia Bukowa 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Górnik Łęczna Broń Radom 2:2 2:1
1 07-08.08.93 Orlęta Łuków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:1 3:0
2 14-15.08.93 Orlęta Łuków Tomasovia Tomaszów Lub. 2:0 2:0
2 14-15.08.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Górnik Łęczna 2:2 1:1
2 14-15.08.93 Broń Radom Granica Chełm 0:0 0:0
2 14-15.08.93 Bucovia Bukowa AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:0 0:0
2 14-15.08.93 Tłoki/Stal Gorzyce Łysica Bodzentyn 3:0 1:0
2 14-15.08.93 Lublinianka Lublin Proch Pionki 7:0 4:0
2 14-15.08.93 Pogoń Siedlce Spółdzielca Morszków 1:2 0:1
2 14-15.08.93 Granat Skarżysko-Kamienna Korona Kielce 2:0 2:0
3 21-22.08.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 1:0
3 21-22.08.93 Korona Kielce Pogoń Siedlce 2:2 0:2
3 21-22.08.93 Spółdzielca Morszków Lublinianka Lublin 1:3 0:2
3 21-22.08.93 Proch Pionki Tłoki/ Stal Gorzyce 1:1 1:1 walkower w drużynie Prochu nie grało dwóch wymaganych młodzieżowców na boisku 1:1 (1:1), po odwołaniu Prochu przywrócono wynik z boiska
3 21-22.08.93 Łysica Bodzentyn Bucovia Bukowa 0:0 0:0
3 21-22.08.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Broń Radom 2:1 1:0
3 21-22.08.93 Granica Chełm KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 0:1
3 21-22.08.93 Górnik Łęczna Orlęta Łuków 1:0 1:0
4 28-29.03.93 Górnik Łęczna Tomasovia Tomaszów Lub. 2:0 1:0
4 28-29.03.93 Orlęta Łuków Granica Chełm 1:0 1:0
4 28-29.03.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:2 2:0
4 28-29.03.93 Broń Radom Łysica Bodzentyn 0:0 0:0
4 28-29.03.93 Bucovia Bukowa Proch Pionki 4:1 1:1
4 28-29.03.93 Tłoki/Stal Gorzyce Spółdzielca Morszków 2:0 2:0
4 28-29.03.93 Lublinianka Lublin Korona Kielce 3:1 2:0
4 28-29.03.93 Pogoń Siedlce Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
5 04-05.09.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Pogoń Siedlce 1:2 1:0
5 04-05.09.93 Granat Skarżysko-Kamienna Lublinianka Lublin 3:2 1:1
5 04-05.09.93 Korona Kielce Tłoki/ Stal Gorzyce 2:1 1:0
5 04-05.09.93 Spółdzielca Morszków Bucovia Bukowa 3:0 2:0
5 04-05.09.93 Proch Pionki Broń Radom 1:1 1:1
5 04-05.09.93 Łysica Bodzentyn KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 0:1
5 04-05.09.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Orlęta Łuków 2:0 1:0
5 04-05.09.93 Granica Chełm Górnik Łęczna 0:0 0:0
6 11-12.09.93 Granica Chełm Tomasovia Tomaszów Lub. 2:1 1:1
6 11-12.09.93 Górnik Łęczna AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:0 0:0
6 11-12.09.93 Orlęta Łuków Łysica Bodzentyn 6:0 4:0
6 11-12.09.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Proch Pionki 1:0 0:0
6 11-12.09.93 Broń Radom Spółdzielca Morszków 2:0 0:0
6 11-12.09.93 Bucovia Bukowa Korona Kielce 0:1 0:1
6 11-12.09.93 Tłoki/Stal Gorzyce Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
6 11-12.09.93 Lublinianka Lublin Pogoń Siedlce 5:1 1:1
7 18-19.09.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Lublinianka Lublin 0:1 0:0
7 18-19.09.93 Pogoń Siedlce Tłoki/ Stal Gorzyce 1:1 1:0
7 18-19.09.93 Granat Skarżysko-Kamienna Bucovia Bukowa 3:0 2:0
7 18-19.09.93 Korona Kielce Broń Radom 0:1 0:0
7 18-19.09.93 Spółdzielca Morszków KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 0:0
7 18-19.09.93 Proch Pionki Orlęta Łuków 1:0 0:0
7 18-19.09.93 Łysica Bodzentyn Górnik Łęczna 1:3 0:2
7 18-19.09.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Granica Chełm 4:0 2:0
8 25-26.09.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Tomasovia Tomaszów Lub. 3:0 0:0
8 25-26.09.93 Granica Chełm Łysica Bodzentyn 1:0 0:0
8 25-26.09.93 Górnik Łęczna Proch Pionki 4:0 1:0
8 25-26.09.93 Orlęta Łuków Spółdzielca Morszków 1:5 1:1
8 25-26.09.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Korona Kielce 0:1 0:0
8 25-26.09.93 Broń Radom Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
8 25-26.09.93 Bucovia Bukowa Pogoń Siedlce 0:3 0:1
8 25-26.09.93 Tłoki/Stal Gorzyce Lublinianka Lublin 1:1 1:0
9 02-03.10.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Tłoki/ Stal Gorzyce 1:0 0:0
9 02-03.10.93 Lublinianka Lublin Bucovia Bukowa 2:0 0:0
9 02-03.10.93 Pogoń Siedlce Broń Radom 1:0 0:0
9 02-03.10.93 Granat Skarżysko-Kamienna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 1:0
9 02-03.10.93 Korona Kielce Orlęta Łuków 1:0 1:0
9 02-03.10.93 Spółdzielca Morszków Górnik Łęczna 1:3 0:2
9 02-03.10.93 Proch Pionki Granica Chełm 1:0 0:0
9 02-03.10.93 Łysica Bodzentyn AZS AWF Eolimpex Biała Podlaska 1:1 0:0
10 09-10.10.93 Łysica Bodzentyn Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1 2:0
10 09-10.10.93 AZS AWF Biała Rolimpex Podlaska Proch Pionki 5:0 2:0
10 09-10.10.93 Granica Chełm Spółdzielca Morszków 1:0 1:0
10 09-10.10.93 Górnik Łęczna Korona Kielce 2:1 2:0
10 09-10.10.93 Orlęta Łuków Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 0:0
10 09-10.10.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Pogoń Siedlce 0:2 0:0
10 09-10.10.93 Broń Radom Lublinianka Lublin 0:0 0:0
10 09-10.10.93 Bucovia Bukowa Tłoki/ Stal Gorzyce 2:1 1:0
11 16-17.10.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Bucovia Bukowa 1:3 0:1
11 16-17.10.93 Tłoki/Stal Gorzyce Broń Radom 3:2 1:0
11 16-17.10.93 Lublinianka Lublin KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 1:0
11 16-17.10.93 Pogoń Siedlce Orlęta Łuków 2:1 2:0
11 16-17.10.93 Granat Skarżysko-Kamienna Górnik Łęczna 0:0 0:0
11 16-17.10.93 Korona Kielce Granica Chełm 1:1 0:0
11 16-17.10.93 Spółdzielca Morszków AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:0 0:0
11 16-17.10.93 Proch Pionki Łysica Bodzentyn 1:0 0:0
12 23-24.10.93 Proch Pionki Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1 2:1
12 23-24.10.93 Łysica Bodzentyn Spółdzielca Morszków 1:1 0:0
12 23-24.10.93 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Korona Kielce 1:1 1:0
12 23-24.10.93 Granica Chełm Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
12 23-24.10.93 Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 3:0 0:0
12 23-24.10.93 Orlęta Łuków Lublinianka Lublin 0:1 0:0
12 23-24.10.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tłoki/ Stal Gorzyce 2:1 0:1
12 23-24.10.93 Broń Radom Bucovia Bukowa 0:0 0:0
13 30-31.10.93 Tomasovia Tomaszów Lub. Broń Radom 2:0 2:0
13 30-31.10.93 Bucovia Bukowa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 1:0
13 30-31.10.93 Tłoki/Stal Gorzyce Orlęta Łuków 1:1 1:1
13 30-31.10.93 Lublinianka Lublin Górnik Łęczna 1:0 0:0
13 30-31.10.93 Pogoń Siedlce Granica Chełm 2:0 2:0
13 30-31.10.93 Granat Skarżysko-Kamienna AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 4:1 2:1
13 30-31.10.93 Korona Kielce Łysica Bodzentyn 2:2 2:1
13 30-31.10.93 Spółdzielca Morszków Proch Pionki 3:0 2:0
14 06-07.11.93 Spółdzielca Morszków Tomasovia Tomaszów Lub. 3:0 0:0
14 06-07.11.93 Proch Pionki Korona Kielce 0:0 0:0
14 06-07.11.93 Łysica Bodzentyn Granat Skarżysko-Kamienna 0:5 0:0
14 06-07.11.93 AZS AWF Biała Podlaska Pogoń Siedlce 1:1 1:0
14 06-07.11.93 Granica Chełm Lublinianka Lublin 0:0 0:0
14 06-07.11.93 Górnik Łęczna Tłoki/ Stal Gorzyce 0:0 0:0
14 06-07.11.93 Orlęta Łuków Bucovia Bukowa 2:0 0:0
14 06-07.11.93 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Broń Radom 3:1 1:0
15 13-14.11.93 Tomasovia Tomaszów Lub. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 0:2
15 13-14.11.93 Broń Radom Orlęta Łuków 4:1 4:0
15 13-14.11.93 Bucovia Bukowa Górnik Łęczna 1:1 1:1
15 13-14.11.93 Tłoki/Stal Gorzyce Granica Chełm 0:0 0:0
15 13-14.11.93 Lublinianka Lublin AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:2 1:0
15 13-14.11.93 Pogoń Siedlce Łysica Bodzentyn 4:0 1:0
15 13-14.11.93 Granat Skarżysko-Kamienna Proch Pionki 7:2 2:1
15 13-14.11.93 Korona Kielce Spółdzielca Morszków 0:1 0:1
16 26-27.03.94 Korona Kielce Tomasovia Tomaszów Lub. 1:0 1:0
16 26-27.03.94 Granat Skarżysko-Kamienna Spółdzielca Morszków 4:0 1:0
16 26-27.03.94 Pogoń Siedlce Proch Pionki 2:1 0:1
16 26-27.03.94 Lublinianka Lublin Łysica Bodzentyn 5:0 2:0
16 26-27.03.94 Tłoki/Stal Gorzyce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 4:0 2:0
16 26-27.03.94 Bucovia Bukowa Granica Chełm 0:3 walkower mecz zweryfikowany jako walkower, na boisku 0:0
16 26-27.03.94 Broń Radom Górnik Łęczna 1:1 0:0
16 26-27.03.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Orlęta Łuków 1:1 0:1
17 02-03.04.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Orlęta Łuków 1:1 1:1
17 02-03.04.94 Górnik Łęczna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:1 1:1
17 02-03.04.94 Granica Chełm Broń Radom 0:0 0:0
17 02-03.04.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Bucovia Bukowa 3:1 3:0
17 02-03.04.94 Łysica Bodzentyn Tłoki/ Stal Gorzyce 0:2 0:2
17 02-03.04.94 Proch Pionki Lublinianka Lublin 0:2 0:0
17 02-03.04.94 Spółdzielca Morszków Pogoń Siedlce 0:3 0:2
17 02-03.04.94 Korona Kielce Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 1:0
18 09-10.04.94 Granat Skarżysko-Kamienna Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1 2:0
18 09-10.04.94 Pogoń Siedlce Korona Kielce 2:0 1:0
18 09-10.04.94 Lublinianka Lublin Spółdzielca Morszków 2:0 2:0
18 09-10.04.94 Tłoki/Stal Gorzyce Proch Pionki 1:0 0:0
18 09-10.04.94 Bucovia Bukowa Łysica Bodzentyn 1:0 1:0
18 09-10.04.94 Broń Radom AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:1 1:1
18 09-10.04.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granica Chełm 0:0 0:0
18 09-10.04.94 Orlęta Łuków Górnik Łęczna 0:1 0:1
19 16-17.04.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Górnik Łęczna 0:0 0:0
19 16-17.04.94 Granica Chełm Orlęta Łuków 1:2 1:1
19 16-17.04.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1 1:0
19 16-17.04.94 Łysica Bodzentyn Broń Radom 0:0 0:0
19 16-17.04.94 Proch Pionki Bucovia Bukowa 2:0 1:0
19 16-17.04.94 Spółdzielca Morszków Tłoki/ Stal Gorzyce 1:3 0:0
19 16-17.04.94 Korona Kielce Lublinianka Lublin 1:1 0:1
19 16-17.04.94 Granat Skarżysko-Kamienna Pogoń Siedlce 4:2 1:0
20 23-24.04.94 Pogoń Siedlce Tomasovia Tomaszów Lub. 0:3 0:1
20 23-24.04.94 Lublinianka Lublin Granat Skarżysko-Kamienna 0:0 0:0
20 23-24.04.94 Tłoki/Stal Gorzyce Korona Kielce 0:0 0:0
20 23-24.04.94 Bucovia Bukowa Spółdzielca Morszków 1:0 1:0
20 23-24.04.94 Broń Radom Proch Pionki 3:1 1:0
20 23-24.04.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Łysica Bodzentyn 3:1 2:1
20 23-24.04.94 Orlęta Łuków AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:0 1:0
20 23-24.04.94 Górnik Łęczna Granica Chełm 3:0 1:0
21 30.04-01.05.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Granica Chełm 1:2 0:1
21 30.04-01.05.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Górnik Łęczna 1:3 1:0
21 30.04-01.05.94 Łysica Bodzentyn Orlęta Łuków 1:1 1:0
21 30.04-01.05.94 Proch Pionki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 0:0
21 30.04-01.05.94 Spółdzielca Morszków Broń Radom 0:2 0:1
21 30.04-01.05.94 Korona Kielce Bucovia Bukowa 1:0 0:0
21 30.04-01.05.94 Granat Skarżysko-Kamienna Tłoki/ Stal Gorzyce 0:1 0:0
21 30.04-01.05.94 Pogoń Siedlce Lublinianka Lublin 0:1 0:0
22 03.05.94 Lublinianka Lublin Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1 1:1
22 03.05.94 Tłoki/Stal Gorzyce Pogoń Siedlce 1:1 0:1
22 03.05.94 Bucovia Bukowa Granat Skarżysko-Kamienna 1:2 1:2
22 03.05.94 Broń Radom Korona Kielce 0:0 0:0
22 03.05.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Spółdzielca Morszków 1:1 0:1
22 03.05.94 Orlęta Łuków Proch Pionki 1:1 0:0
22 03.05.94 Górnik Łęczna Łysica Bodzentyn 2:0 1:0
22 03.05.94 Granica Chełm AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:2 1:2
23 07-08.05.94 Tomasovia Tomaszów Lub. AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:4 0:1
23 07-08.05.94 Łysica Bodzentyn Granica Chełm 0:0 0:0
23 07-08.05.94 Proch Pionki Górnik Łęczna 1:4 1:1
23 07-08.05.94 Spółdzielca Morszków Orlęta Łuków 1:1 0:0
23 07-08.05.94 Korona Kielce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 1:1
23 07-08.05.94 Granat Skarżysko-Kamienna Broń Radom 1:0 0:0
23 07-08.05.94 Pogoń Siedlce Bucovia Bukowa 2:1 1:0
23 07-08.05.94 Lublinianka Lublin Tłoki/ Stal Gorzyce 2:0 2:0
24 14-15.05.94 Tłoki/Stal Gorzyce Tomasovia Tomaszów Lub. 2:0 0:0
24 14-15.05.94 Bucovia Bukowa Lublinianka Lublin 0:0 0:0
24 14-15.05.94 Broń Radom Pogoń Siedlce 1:1 0:1
24 14-15.05.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Granat Skarżysko-Kamienna 1:0 1:0
24 14-15.05.94 Orlęta Łuków Korona Kielce 0:0 0:0
24 14-15.05.94 Górnik Łęczna Spółdzielca Morszków 2:0 1:0
24 14-15.05.94 Granica Chełm Proch Pionki 0:0 0:0
24 14-15.05.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Łysica Bodzentyn 4:0 3:0
25 21-22.05.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Łysica Bodzentyn 1:0 1:0
25 21-22.05.94 Proch Pionki AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:2 0:0
25 21-22.05.94 Spółdzielca Morszków Granica Chełm 2:0 1:0
25 21-22.05.94 Korona Kielce Górnik Łęczna 1:2 1:2
25 21-22.05.94 Granat Skarżysko-Kamienna Orlęta Łuków 0:1 0:1
25 21-22.05.94 Pogoń Siedlce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 1:0
25 21-22.05.94 Lublinianka Lublin Broń Radom 1:0 1:0
25 21-22.05.94 Tłoki/Stal Gorzyce Bucovia Bukowa 3:1 3:0
26 28-29.05.94 Bucovia Bukowa Tomasovia Tomaszów Lub. 2:1 1:1
26 28-29.05.94 Broń Radom Tłoki/ Stal Gorzyce 0:3 0:2
26 28-29.05.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Lublinianka Lublin 1:3 1:1
26 28-29.05.94 Orlęta Łuków Pogoń Siedlce 0:0 0:0
26 28-29.05.94 Górnik Łęczna Granat Skarżysko-Kamienna 2:0 2:0
26 28-29.05.94 Granica Chełm Korona Kielce 2:0 0:0
26 28-29.05.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Spółdzielca Morszków 0:0 0:0
26 28-29.05.94 Łysica Bodzentyn Proch Pionki 1:1 0:1
27 01.06.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Proch Pionki 3:1 1:1
27 01.06.94 Spółdzielca Morszków Łysica Bodzentyn 1:0 0:0
27 01.06.94 Korona Kielce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 2:2 0:0
27 01.06.94 Granat Skarżysko-Kamienna Granica Chełm 0:3 0:1
27 01.06.94 Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 1:3 0:2
27 01.06.94 Lublinianka Lublin Orlęta Łuków 4:2 3:1
27 01.06.94 Tłoki/Stal Gorzyce KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:2 0:2
27 01.06.94 Bucovia Bukowa Broń Radom 0:3 0:2
28 04-05.06.94 Broń Radom Tomasovia Tomaszów Lub. 0:0 0:0
28 04-05.06.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Bucovia Bukowa 1:2 1:1
28 04-05.06.94 Orlęta Łuków Tłoki/ Stal Gorzyce 0:2 0:0
28 04-05.06.94 Górnik Łęczna Lublinianka Lublin 2:2 0:1
28 04-05.06.94 Granica Chełm Pogoń Siedlce 0:1 0:0
28 04-05.06.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 0:0
28 04-05.06.94 Łysica Bodzentyn Korona Kielce 0:3 0:1
28 04-05.06.94 Proch Pionki Spółdzielca Morszków 0:2 0:2
29 11-12.06.94 Tomasovia Tomaszów Lub. Spółdzielca Morszków 4:0 0:0
29 11-12.06.94 Korona Kielce Proch Pionki 3:1 2:1
29 11-12.06.94 Granat Skarżysko-Kamienna Łysica Bodzentyn 7:0 3:0
29 11-12.06.94 Pogoń Siedlce AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 0:2 0:0
29 11-12.06.94 Lublinianka Lublin Granica Chełm 1:0 0:0
29 11-12.06.94 Tłoki/Stal Gorzyce Górnik Łęczna 2:1 0:0
29 11-12.06.94 Bucovia Bukowa Orlęta Łuków 1:1 1:1
29 11-12.06.94 Broń Radom KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 0:0
30 18-19.06.94 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tomasovia Tomaszów Lub. 2:2 2:0
30 18-19.06.94 Orlęta Łuków Broń Radom 2:2 2:2
30 18-19.06.94 Górnik Łęczna Bucovia Bukowa 7:0 3:0
30 18-19.06.94 Granica Chełm Tłoki/ Stal Gorzyce 1:4 1:1
30 18-19.06.94 AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska Lublinianka Lublin 1:1 0:0
30 18-19.06.94 Łysica Bodzentyn Pogoń Siedlce 0:6 0:3
30 18-19.06.94 Proch Pionki Granat Skarżysko-Kamienna 4:1 2:0
30 18-19.06.94 Spółdzielca Morszków Korona Kielce 1:1 0:1

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…