Archiwum wyników III ligi 1993-94

Czas czytania: 2 m.
3.7
(3)

Grupa pomorska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Pomezania Malbork 30 52 73 18 24 4 2
2 Polonia Gdańsk 30 44 63 15 18 8 4
3 Goplania Inowrocław 30 38 51 33 16 6 8
4 Gryf Słupsk 30 37 62 44 16 5 9
5 Chemik Bydgoszcz 30 32 41 37 12 8 10
6 Wisła Tczew 30 32 42 32 12 8 10
7 Gryf Wejherowo 30 32 51 34 11 10 9
8 Wierzyca Starogard Gdański 30 31 44 41 13 5 12
9 Pogoń Lębork 30 29 30 27 10 9 11
10 Polonia Elbląg 30 27 35 35 9 9 12
11 Wda Świecie 30 26 35 49 11 4 15
12 Legia Chełmża 30 26 35 52 10 6 14
13 Lechia II Gdańsk 30 26 29 41 9 8 13
14 Stomil Grudziądz 30 21 25 61 8 5 17
15 Rodło Kwidzyn 30 19 24 49 6 7 17
16 Powiśle Dzierzgoń 30 8 21 93 2 4 24

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Pomezania Malbork 15 28 43 10 13 2 0
2 Polonia Gdańsk 15 25 47 6 11 3 1
3 Goplania Inowrocław 15 23 31 8 10 3 2
4 Gryf Słupsk 15 22 33 16 10 2 3
5 Chemik Bydgoszcz 15 19 25 19 7 5 3
6 Wisła Tczew 15 21 22 9 9 3 3
7 Gryf Wejherowo 15 20 34 15 8 4 3
8 Wierzyca Starogard Gdański 15 16 25 18 6 4 5
9 Pogoń Lębork 15 18 17 10 6 6 3
10 Polonia Elbląg 15 16 22 18 7 2 6
11 Wda Świecie 15 18 25 14 8 2 5
12 Legia Chełmża 15 18 16 15 7 4 4
13 Lechia II Gdańsk 15 18 19 14 8 2 5
14 Stomil Grudziądz 15 14 15 25 5 4 6
15 Rodło Kwidzyn 15 11 16 22 4 3 8
16 Powiśle Dzierzgoń 15 8 14 38 2 4 9

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Pomezania Malbork 15 24 30 8 11 2 2
2 Polonia Gdańsk 15 19 16 9 7 5 3
3 Goplania Inowrocław 15 15 20 25 6 3 6
4 Gryf Słupsk 15 15 29 28 6 3 6
5 Chemik Bydgoszcz 15 13 16 18 5 3 7
6 Wisła Tczew 15 11 20 23 3 5 7
7 Gryf Wejherowo 15 12 17 19 3 6 6
8 Wierzyca Starogard Gdański 15 15 19 23 7 1 7
9 Pogoń Lębork 15 11 13 17 4 3 8
10 Polonia Elbląg 15 11 13 17 2 7 6
11 Wda Świecie 15 8 10 35 3 2 10
12 Legia Chełmża 15 8 19 37 3 2 10
13 Lechia II Gdańsk 15 8 10 27 1 6 8
14 Stomil Grudziądz 15 7 10 36 3 1 11
15 Rodło Kwidzyn 15 8 8 27 2 4 9
16 Powiśle Dzierzgoń 15 0 7 55 0 0 15

Tabela krzyżowa

KLUBY Pogoń Kryształ Moto Jelcz Polonia Świdnica Lechia Kuźnia Rawia Piast Iłowa Polonia Nowa Sól Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice Bielawianka Polonia Wrocław Górnik Złotoryja Zjednoczeni Konfeks
Pogoń Oleśnica XXX 1:0 1:0 2:0 5:2 1:0 2:0 2:1 1:1 2:1 3:0 1:1 3:1 5:1 3:1 4:0
Kryształ Stronie Śląskie 5:0 XXX 3:1 1:2 2:0 4:1 4:1 1:2 1:1 1:2 6:0 2:1 2:0 4:0 3:0 3:1
Moto Jelcz Oława 0:0 1:0 XXX 1:1 1:2 1:0 3:0 2:0 2:2 3:1 1:1 3:0 6:0 2:0 3:0 4:0
Polonia Świdnica 1:3 0:1 0:0 XXX 1:2 3:0 2:0 2:0 3:0 wo 2:0 4:1 1:1 4:1 0:0 2:0 3:0
Lechia Polmozbyt Zielona Góra 3:0 3:0 0:0 0:1 XXX 4:0 1:0 1:0 1:0 1:0 1:1 1:1 1:1 2:2 4:0 3:0 wo
Kuźnia Jawor 0:0 2:1 3:1 0:0 1:0 XXX 0:0 1:0 1:2 1:0 2:1 2:0 0:1 3:0 2:1 1:0
Rawia Rawicz 2:4 2:2 2:1 2:0 1:1 0:1 XXX 3:3 1:2 1:0 2:2 5:0 2:3 3:1 3:0 1:0
Piast Iłowa 2:1 2:2 0:0 2:1 2:0 0:0 0:2 XXX 1:1 2:0 4:0 0:0 4:2 2:0 1:0 9:2
Polonia Nowa Sól 0:0 0:0 0:0 2:3 0:5 0:1 0:2 3:4 XXX 3:1 0:1 2:1 1:2 6:0 1:0 4:0
Piast Nowa Ruda 0:4 1:2 1:3 1:0 1:0 1:0 0:0 5:0 3:0 XXX 1:1 2:0 1:0 1:0 2:1 5:1
Górnik Polkowice 0:2 1:4 2:3 2:4 2:0 1:2 1:1 1:0 2:1 2:0 XXX 0:1 3:0 4:0 0:0 3:0
Bielawianka Bielawa 0:2 0:1 2:1 0:0 0:1 0:0 3:0 0:3 0:3 wo 1:0 1:2 XXX 3:2 1:0 4:0 3:0 wo
Polonia Wrocław 0:1 3:2 0:2 1:1 0:0 0:0 1:1 3:0 1:1 2:1 1:1 0:1 XXX 0:2 2:2 3:0 wo
Górnik Złotoryja 1:3 1:4 0:1 0:3 1:2 2:2 0:1 2:0 1:2 2:1 1:0 1:1 3:1 XXX 2:0 1:1
Zjednoczeni Żarów 0:3 0:4 0:0 0:2 1:1 0:1 1:3 2:2 1:1 1:2 0:1 0:0 0:3 wo 4:3 XXX 0:0
Konfeks Legnica 1:0 0:2 0:2 0:3 wo 0:4 0:2 0:3 wo 3:2 0:6 0:3 wo 1:0 4:0 0:3 0:1 0:3 wo XXX

Mecze

KOL. DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 14-15.08.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Pogoń Oleśnica 3:0 0:0
1 14-15.08.93 Bielawianka Bielawa Piast Iłowa 0:3 0:1
1 14-15.08.93 Zjednoczeni Żarów Dozamet Nowa Sól 1:1 1:0
1 14-15.08.93 Rawia Rawicz Piast Nowa Ruda 1:0 1:0
1 14-15.08.93 Górnik Polkowice Konfeks Legnica 3:0 0:0
1 14-15.08.93 Kuźnia Jawor Polonia Świdnica 0:0 0:0
1 14-15.08.93 Kryształ Stronie Śląskie Moto Jelcz Oława 3:1 1:0
1 14-15.08.93 Polonia Wrocław Górnik Złotoryja 0:2 0:2
2 21-22.08.93 Piast Iłowa Zjednoczeni Żarów 1:0 0:0
2 21-22.08.93 Dozamet Nowa Sól Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:5 0:2
2 21-22.08.93 Górnik Złotoryja Moto Jelcz Oława 0:1 0:0
2 21-22.08.93 Polonia Świdnca Kryształ Stronie Śląskie 0:1 0:1
2 21-22.08.93 Konfeks Legnica Kuźnia Jawor 0:2 0:1
2 21-22.08.93 Pogoń Oleśnica Górnik Polkowice 3:0 1:0
2 21-22.08.93 Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 2:0 2:0
2 21-22.08.93 Polonia Wrocław Rawia Rawicz 1:1 1:0
3 28-29.08.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Piast Iłowa 1:0 1:0
3 28-29.08.93 Górnik Polkowice Dozamet Nowa Sól 2:1 1:0
3 28-29.08.93 Rawia Rawicz Górnik Złotoryja 3:1 1:1
3 28-29.08.93 Moto Jelcz Oława Polonia Świdnica 1:1 1:1
3 28-29.08.93 Bielawianka Bielawa Polonia Wrocław 3:2 2:1
3 28-29.08.93 Zjednoczeni Żarów Piast Nowa Ruda 1:2 0:1
3 28-29.08.93 Kuźnia Jawor Pogoń Oleśnica 0:0 0:0
3 28-29.08.93 Kryształ Stronie Śląskie Konfeks Legnica 3:1 1:1
4 04-05.09.93 Piast Nowa Ruda Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:0 1:0
4 04-05.09.93 Dozamet Nowa Sól Kuźnia Jawor 0:1 0:1
4 04-05.09.93 Piast Iłowa Górnik Polkowice 4:0 0:0
4 04-05.09.93 Górnik Złotoryja Polonia Świdnica 0:3 0:2
4 04-05.09.93 Konfeks Legnica Moto Jelcz Oława 0:2 0:1
4 04-05.09.93 Pogoń Oleśnica Kryształ Stronie Śląskie 1:0 0:0
4 04-05.09.93 Polonia Wrocław Zjednoczeni Żarów 2:2 1:0
4 04-05.09.93 Rawia Rawicz Bielawianka Bielawa 5:0 2:0
5 11-12.09.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Polonia Wrocław 1:1 1:0
5 11-12.09.93 Kryształ Stronie Śląskie Dozamet Nowa Sól 1:1 1:1
5 11-12.09.93 Kuźnia Jawor Piast Iłowa 1:0 1:0
5 11-12.09.93 Bielawianka Bielawa Górnik Złotoryja 1:0 1:0
5 11-12.09.93 Zjednoczeni Żarów Rawia Rawicz 1:3 1:1
5 11-12.09.93 Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 2:0 0:0
5 11-12.09.93 Moto Jelcz Oława Pogoń Oleśnica 0:0 0:0
5 11-12.09.93 Polonia Świdnca Konfeks Legnica 3:0 3:0
6 18-19.09.93 Piast Iłowa Kryształ Stronie Śląskie 2:2 1:1
6 18-19.09.93 Dozamet Nowa Sól Moto Jelcz Oława 0:0 0:0
6 18-19.09.93 Rawia Rawicz Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:1 1:0
6 18-19.09.93 Górnik Złotoryja Konfeks Legnica 1:1 1:0
6 18-19.09.93 Pogoń Oleśnica Polonia Świdnica 2:0 1:0
6 18-19.09.93 Piast Nowa Ruda Kuźnia Jawor 1:0 0:0
6 18-19.09.93 Polonia Wrocław Górnik Polkowice 1:1 1:0
6 18-19.09.93 Bielawianka Bielawa Zjednoczeni Żarów 4:0 3:0
7 25-26.09.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Bielawianka Bielawa 1:1 0:1
7 25-26.09.93 Polonia Świdnca Dozamet Nowa Sól 3:0 walkower walkower, w drużynie Dozametu grał nieuprawniony zawodnik
7 25-26.09.93 Górnik Polkowice Rawia Rawicz 1:1 1:0
7 25-26.09.93 Zjednoczeni Żarów Górnik Złotoryja 4:3 3:1
7 25-26.09.93 Moto Jelcz Oława Piast Iłowa 2:0 1:0
7 25-26.09.93 Kuźnia Jawor Polonia Wrocław 0:1 0:0
7 25-26.09.93 Konfeks Legnica Pogoń Oleśnica 1:0 0:0
7 25-26.09.93 Kryształ Stronie Śląskie Piast Nowa Ruda 1:2 0:1
8 02-03.10.93 Piast Iłowa Polonia Świdnica 2:1 1:1
8 02-03.10.93 Dozamet Nowa Sól Konfeks Legnica 4:0 1:0
8 02-03.10.93 Zjednoczeni Żarów Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:1 0:1
8 02-03.10.93 Górnik Złotoryja Pogoń Oleśnica 1:3 1:1
8 02-03.10.93 Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 1:3 0:1
8 02-03.10.93 Polonia Wrocław Kryształ Stronie Śląskie 3:2 2:1
8 02-03.10.93 Bielawianka Bielawa Górnik Polkowice 1:2 0:0
8 02-03.10.93 Rawia Rawicz Kuźnia Jawor 0:1 0:1
9 09-10.10.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Górnik Złotoryja 2:2 0:0
9 09-10.10.93 Pogoń Oleśnica Dozamet Nowa Sól 1:1 0:0
9 09-10.10.93 Konfeks Legnica Piast Iłowa 3:2 2:1
9 09-10.10.93 Górnik Polkowice Zjednoczeni Żarów 0:0 0:0
9 09-10.10.93 Kuźnia Jawor Bielawianka Bielawa 2:0 0:0
9 09-10.10.93 Kryształ Stronie Śląskie Rawia Rawicz 4:1 2:0
9 09-10.10.93 Moto Jelcz Oława Polonia Wrocław 6:0 1:0
9 09-10.10.93 Polonia Świdnca Piast Nowa Ruda 2:0 2:0
10 16-17.10.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Górnik Polkowice 1:1 0:0
10 16-17.10.93 Piast Iłowa Pogoń Oleśnica 2:1 1:0
10 16-17.10.93 Górnik Złotoryja Dozamet Nowa Sól 1:2 0:2
10 16-17.10.93 Piast Nowa Ruda Konfeks Legnica 5:1 3:0
10 16-17.10.93 Polonia Wrocław Polonia Świdnica 1:1 0:0
10 16-17.10.93 Rawia Rawicz Moto Jelcz Oława 2:1 0:0
10 16-17.10.93 Bielawianka Bielawa Kryształ Stronie Śląskie 0:1 0:1
10 16-17.10.93 Zjednoczeni Żarów Kuźnia Jawor 0:1 0:1
11 23-24.10.93 Dozamet Nowa Sól Piast Iłowa 3:4 2:1
11 23-24.10.93 Kuźnia Jawor Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:0 0:0
11 23-24.10.93 Górnik Polkowice Górnik Złotoryja 4:0 0:0
11 23-24.10.93 Kryształ Stronie Śląskie Zjednoczeni Żarów 3:0 1:0
11 23-24.10.93 Moto Jelcz Oława Bielawianka Bielawa 3:0 3:0
11 23-24.10.93 Polonia Świdnca Rawia Rawicz 2:0 1:0
11 23-24.10.93 Konfeks Legnica Polonia Wrocław 0:3 0:3
11 23-24.10.93 Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 2:1 2:0
12 30-31.10.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Kryształ Stronie Śląskie 3:0 1:0
12 30-31.10.93 Górnik Złotoryja Piast Iłowa 2:0 2:0
12 30-31.10.93 Piast Nowa Ruda Dozamet Nowa Sól 3:0 2:0
12 30-31.10.93 Polonia Wrocław Pogoń Oleśnica 0:1 0:0
12 30-31.10.93 Rawia Rawicz Konfeks Legnica 1:0 1:0
12 30-31.10.93 Bielawianka Bielawa Polonia Świdnica 0:0 0:0
12 30-31.10.93 Zjednoczeni Żarów Moto Jelcz Oława 0:0 0:0
12 30-31.10.93 Górnik Polkowice Kuźnia Jawor 1:2 0:0
13 06-07.11.93 Piast Iłowa Piast Nowa Ruda 2:0 2:0
13 06-07.11.93 Dozamet Nowa Sól Polonia Wrocław 1:2 0:1
13 06-07.11.93 Moto Jelcz Oława Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:2 1:1
13 06-07.11.93 Kuźnia Jawor Górnik Złotoryja 3:0 0:0
13 06-07.11.93 Kryształ Stronie Śląskie Górnik Polkowice 6:0 2:0
13 06-07.11.93 Polonia Świdnca Zjednoczeni Żarów 2:0 0:0
13 06-07.11.93 Konfeks Legnica Bielawianka Bielawa 4:0 2:0
13 06-07.11.93 Pogoń Oleśnica Rawia Rawicz 2:0 1:0
14 11.11.93 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Polonia Świdnica 0:1 0:1
14 11.11.93 Rawia Rawicz Dozamet Nowa Sól 1:2 0:1
14 11.11.93 Górnik Złotoryja Piast Nowa Ruda 2:1 2:0
14 11.11.93 Bielawianka Bielawa Pogoń Oleśnica 0:2 0:1
14 11.11.93 Górnik Polkowice Moto Jelcz Oława 2:3 1:1
14 11.11.93 Kuźnia Jawor Kryształ Stronie Śląskie 2:1 1:0
14 11.11.93 Zjednoczeni Żarów Konfeks Legnica 0:0 0:0
14 11.11.93 Polonia Wrocław Piast Iłowa 3:0 0:0
15 14.11.93 Dozamet Nowa Sól Bielawianka Bielawa 2:1 1:0
15 14.11.93 Piast Iłowa Rawia Rawicz 0:2 0:1
15 14.11.93 Konfeks Legnica Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:4 0:0
15 14.11.93 Kryształ Stronie Śląskie Górnik Złotoryja 4:0 3:0
15 14.11.93 Moto Jelcz Oława Kuźnia Jawor 1:0 0:0
15 14.11.93 Polonia Świdnca Górnik Polkowice 4:1 0:1
15 14.11.93 Pogoń Oleśnica Zjednoczeni Żarów 3:1 2:1
15 14.11.93 Piast Nowa Ruda Polonia Wrocław 1:0 1:0
16 19-20.03.94 Pogoń Oleśnica Lechia Polmozbyt Zielona Góra 5:2 3:1
16 19-20.03.94 Piast Iłowa Bielawianka Bielawa 0:0 0:0
16 19-20.03.94 Polonia Nowa Sól Zjednoczeni Żarów 1:0 0:0 w przerwie zimowej Dozamet Nowa Sól zmienił nazwę na Polonia
16 19-20.03.94 Piast Nowa Ruda Rawia Rawicz 0:0 0:0
16 19-20.03.94 Konfeks Legnica Górnik Polkowice 1:0 0:0
16 19-20.03.94 Polonia Świdnica Kuźnia Jawor 3:0 0:0
16 19-20.03.94 Moto Jelcz Oława Kryształ Stronie Śląskie 1:0 0:0
16 19-20.03.94 Górnik Złotoryja Polonia Wrocław 3:1 1:1
17 26-27.03.94 Zjednoczeni Żarów Piast Iłowa 2:2 1:2
17 26-27.03.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Polonia Nowa Sól 1:0 1:0
17 26-27.03.94 Moto Jelcz Oława Górnik Złotoryja 2:0 2:0
17 26-27.03.94 Kryształ Stronie Śląskie Polonia Świdnca 1:2 0:0
17 26-27.03.94 Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 1:0 0:0
17 26-27.03.94 Górnik Polkowice Pogoń Oleśnica 0:2 0:1
17 26-27.03.94 Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 1:0 1:0
17 26-27.03.94 Rawia Rawicz Polonia Wrocław 2:3 2:2
18 02-03.04.94 Piast Iłowa Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:0 0:0
18 02-03.04.94 Polonia Nowa Sól Górnik Polkowice 0:1 0:0
18 02-03.04.94 Górnik Złotoryja Rawia Rawicz 0:1 0:0
18 02-03.04.94 Polonia Świdnica Moto Jelcz Oława 0:0 0:0
18 02-03.04.94 Polonia Wrocław Bielawianka Bielawa 0:1 0:0
18 02-03.04.94 Piast Nowa Ruda Zjednoczeni Żarów 2:1 1:0
18 02-03.04.94 Pogoń Oleśnica Kuźnia Jawor 1:0 0:0
18 02-03.04.94 Konfeks Legnica Kryształ Stronie Śląskie 0:2 0:0
19 09-10.04.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Piast Nowa Ruda 1:0 0:0
19 09-10.04.94 Kuźnia Jawor Polonia Nowa Sól 1:2 0:1
19 09-10.04.94 Górnik Polkowice Piast Iłowa 1:0 0:0
19 09-10.04.94 Polonia Świdnica Górnik Złotoryja 0:0 0:0
19 09-10.04.94 Moto Jelcz Oława Konfeks Legnica 4:0 3:0
19 09-10.04.94 Kryształ Stronie Śląskie Pogoń Oleśnica 5:0 3:0
19 09-10.04.94 Zjednoczeni Żarów Polonia Wrocław 0:3 walkower walkower, na boisku 0:1 (0:1)
19 09-10.04.94 Bielawianka Bielawa Rawia Rawicz 3:0 1:0
20 16-17.04.94 Polonia Wrocław Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:0 0:0
20 16-17.04.94 Polonia Nowa Sól Kryształ Stronie Śląskie 0:0 0:0
20 16-17.04.94 Piast Iłowa Kuźnia Jawor 0:0 0:0
20 16-17.04.94 Górnik Złotoryja Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
20 16-17.04.94 Rawia Rawicz Zjednoczeni Żarów 3:0 3:0
20 16-17.04.94 Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice 1:1 0:1
20 16-17.04.94 Pogoń Oleśnica Moto Jelcz Oława 1:0 0:0
20 16-17.04.94 Konfeks Legnica Polonia Świdnca 0:3 walkower walkower, na boisku 0:2 (0:1)
21 23-24.04.94 Kryształ Stronie Śląskie Piast Iłowa 1:2 0:1
21 23-24.04.94 Moto Jelcz Oława Polonia Nowa Sól 2:2 1:1
21 23-24.04.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Rawia Rawicz 1:0 0:0
21 23-24.04.94 Konfeks Legnica Górnik Złotoryja 0:1 0:0
21 23-24.04.94 Polonia Świdnica Pogoń Oleśnica 1:3 1:0
21 23-24.04.94 Kuźnia Jawor Piast Nowa Ruda 1:0 1:0
21 23-24.04.94 Górnik Polkowice Polonia Wrocław 3:0 2:0
21 23-24.04.94 Zjednoczeni Żarów Bielawianka Bielawa 0:0 0:0
22 30.04-01.05.94 Bielawianka Bielawa Lechia Polmozbyt Zielona Góra 0:1 0:1
22 30.04-01.05.94 Polonia Nowa Sól Polonia Świdnca 2:3 0:3
22 30.04-01.05.94 Rawia Rawicz Górnik Polkowice 2:2 0:1
22 30.04-01.05.94 Górnik Złotoryja Zjednoczeni Żarów 2:0 1:0
22 30.04-01.05.94 Piast Iłowa Moto Jelcz Oława 0:0 0:0
22 30.04-01.05.94 Polonia Wrocław Kuźnia Jawor 0:0 0:0
22 30.04-01.05.94 Pogoń Oleśnica Konfeks Legnica 4:0 1:0
22 30.04-01.05.94 Piast Nowa Ruda Kryształ Stronie Śląskie 1:2 0:1
23 07-08.05.94 Polonia Świdnica Piast Iłowa 2:0 1:0
23 07-08.05.94 Konfeks Legnica Polonia Nowa Sól 0:6 0:2
23 07-08.05.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Zjednoczeni Żarów 4:0 1:0
23 07-08.05.94 Pogoń Oleśnica Górnik Złotoryja 5:1 4:1
23 07-08.05.94 Moto Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 3:1 2:1
23 07-08.05.94 Kryształ Stronie Śląskie Polonia Wrocław 2:0 1:0
23 07-08.05.94 Górnik Polkowice Bielawianka Bielawa 0:1 0:0
23 07-08.05.94 Kuźnia Jawor Rawia Rawicz 0:0 0:0
24 14-15.05.94 Górnik Złotoryja Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:2 1:0
24 14-15.05.94 Polonia Nowa Sól Pogoń Oleśnica 0:0 0:0
24 14-15.05.94 Piast Iłowa Konfeks Legnica 9:2 3:1
24 14-15.05.94 Zjednoczeni Żarów Górnik Polkowice 0:1 0:1
24 14-15.05.94 Bielawianka Bielawa Kuźnia Jawor 0:0 0:0
24 14-15.05.94 Rawia Rawicz Kryształ Stronie Śląskie 2:2 0:1
24 14-15.05.94 Polonia Wrocław Moto Jelcz Oława 0:2 0:0
24 14-15.05.94 Piast Nowa Ruda Polonia Świdnca 1:0 1:0
25 08.06.94 Górnik Polkowice Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:0 2:0 w pierwotnym terminie przełożony
25 21-22.05.94 Pogoń Oleśnica Piast Iłowa 2:1 0:0
25 02.06.94 Polonia Nowa Sól Górnik Złotoryja 6:0 3:0 w pierwotnym terminie przełożony
25 21-22.05.94 Konfeks Legnica Piast Nowa Ruda 0:3 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
25 21-22.05.94 Polonia Świdnica Polonia Wrocław 4:1 3:1
25 21-22.05.94 Moto Jelcz Oława Rawia Rawicz 3:0 1:0
25 21-22.05.94 Kryształ Stronie Śląskie Bielawianka Bielawa 2:1 2:0
25 21-22.05.94 Kuźnia Jawor Zjednoczeni Żarów 2:1 1:0
26 28-29.05.94 Piast Iłowa Polonia Nowa Sól 1:1 1:1
26 28-29.05.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Kuźnia Jawor 4:0 2:0
26 28-29.05.94 Górnik Złotoryja Górnik Polkowice 1:0 1:0
26 28-29.05.94 Zjednoczeni Żarów Kryształ Stronie Śląskie 0:4 0:2
26 28-29.05.94 Bielawianka Bielawa Moto Jelcz Oława 2:1 1:0
26 28-29.05.94 Rawia Rawicz Polonia Świdnca 2:0 0:0
26 28-29.05.94 Polonia Wrocław Konfeks Legnica 3:0 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
26 28-29.05.94 Piast Nowa Ruda Pogoń Oleśnica 0:4 0:1
27 02.06.94 Kryształ Stronie Śląskie Lechia Polmozbyt Zielona Góra 2:0 1:0
27 08.06.94 Piast Iłowa Górnik Złotoryja 2:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony zespół Górnika odmówił gry w drugiej połowie
27 08.06.94 Polonia Nowa Sól Piast Nowa Ruda 3:1 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
27 02.06.94 Pogoń Oleśnica Polonia Wrocław 3:1 2:0
27 02.06.94 Konfeks Legnica Rawia Rawicz 0:3 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
27 02.06.94 Polonia Świdnica Bielawianka Bielawa 1:1 0:0
27 02.06.94 Moto Jelcz Oława Zjednoczeni Żarów 3:0 1:0
27 02.06.94 Kuźnia Jawor Górnik Polkowice 2:1 0:1
28 04-05.06.94 Piast Nowa Ruda Piast Iłowa 5:0 1:0
28 04-05.06.94 Polonia Wrocław Polonia Nowa Sól 1:1 0:1
28 04-05.06.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Moto Jelcz Oława 0:0 0:0
28 04-05.06.94 Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor 2:2 1:2
28 04-05.06.94 Górnik Polkowice Kryształ Stronie Śląskie 1:4 1:0
28 04-05.06.94 Zjednoczeni Żarów Polonia Świdnca 0:2 0:0
28 04-05.06.94 Bielawianka Bielawa Konfeks Legnica 3:0 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
28 04-05.06.94 Rawia Rawicz Pogoń Oleśnica 2:4 0:0
29 11-12.06.94 Polonia Świdnica Lechia Polmozbyt Zielona Góra 1:2 0:0
29 11-12.06.94 Polonia Nowa Sól Rawia Rawicz 0:2 0:0
29 11-12.06.94 Piast Nowa Ruda Górnik Złotoryja 1:0 1:0
29 11-12.06.94 Pogoń Oleśnica Bielawianka Bielawa 1:1 1:0
29 11-12.06.94 Moto Jelcz Oława Górnik Polkowice 1:1 1:0
29 11-12.06.94 Kryształ Stronie Śląskie Kuźnia Jawor 4:1 2:1
29 11-12.06.94 Konfeks Legnica Zjednoczeni Żarów 0:3 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
29 11-12.06.94 Piast Iłowa Polonia Wrocław 4:2 2:1
30 18-19.06.94 Bielawianka Bielawa Polonia Nowa Sól 0:3 walkower walkower, na boisku 2:2 (2:0)
30 18-19.06.94 Rawia Rawicz Piast Iłowa 3:3 3:1
30 18-19.06.94 Lechia Polmozbyt Zielona Góra Konfeks Legnica 3:0 walkower drużyna Konfeksu wycofała się z rozgrywek
30 18-19.06.94 Górnik Złotoryja Kryształ Stronie Śląskie 1:4 0:1
30 18-19.06.94 Kuźnia Jawor Moto Jelcz Oława 3:1 2:0
30 18-19.06.94 Górnik Polkowice Polonia Świdnca 2:4 1:2
30 18-19.06.94 Zjednoczeni Żarów Pogoń Oleśnica 0:3 0:1
30 18-19.06.94 Polonia Wrocław Piast Nowa Ruda 2:1 1:1

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 3.7 / 5. Licznik głosów 3

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Najnowsze

Japońscy sportowcy w Białogardzie – historia olimpijskiego zgrupowania

Mało kto wie, że w mieście Białogard w województwie zachodniopomorskim, znanym do tej pory przede wszystkim jako miejsce urodzenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przebywała ekipa...

„Ja, kibic” – recenzja

Pozycja „Ja, Kibic”, która pojawia się w Polsce ponownie nakładem SQN Polska to powrót do przeszłości – do lat 80, kiedy w Anglii kultura...

26.05.1989 – najważniejsza chwila w historii 🔴⚪ 🏆

Nick Hornby, zagorzały kibic Kanonierów, czekał aż 18 lat na zdobycie przez Arsenal mistrzostwa Anglii. Stało się to w sezonie 1988-89, w którym ekipa...