Archiwum wyników III ligi 1993-94

Grupa śląska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Krisbut Myszków 34 52 60 19 21 10 3
2 CKS Czeladź 34 45 48 25 15 15 4
3 Concordia Knurów 34 45 43 26 15 15 4
4 Górnik Pszów 34 43 65 36 16 11 7
5 Varta-Start Namysłów 34 43 57 40 18 7 9
6 MK Górnik Katowice 34 38 43 39 14 10 10
7 Ruch Radzionków 34 36 38 35 12 12 10
8 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 34 35 47 34 14 7 13
9 Metal Kluczbork 34 35 53 52 13 9 12
10 Rymer Niedobczyce 34 33 41 43 11 11 12
11 Odra Opole 34 32 46 44 12 8 14
12 Górnik Siersza 34 32 29 29 11 10 13
13 GKS Jastrzębie 34 32 45 48 12 8 14
14 Urania Ruda Śląska 34 31 52 45 12 7 15
15 Góral Żywiec 34 27 34 63 11 5 18
16 Victoria Jaworzno 34 24 45 59 7 10 17
17 Czarni Otmuchów 34 16 21 79 7 2 25
18 Unia Oświęcim 34 13 25 76 3 7 24

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Krisbut Myszków 17 30 39 6 14 2 1
2 Górnik Pszów 17 27 39 13 11 5 1
3 Concordia Knurów 17 25 23 11 9 7 1
4 Varta-Start Namysłów 17 25 31 17 11 3 3
5 Metal Kluczbork 17 25 35 20 11 3 3
6 CKS Czeladź 17 24 26 14 8 8 1
7 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 17 24 27 13 9 6 2
8 Odra Opole 17 24 28 14 9 6 2
9 Górnik Siersza 17 23 21 10 9 5 3
10 Ruch Radzionków 17 22 27 14 8 6 3
11 GKS Jastrzębie 17 22 29 21 9 4 4
12 MK Górnik Katowice 17 21 23 15 9 3 5
13 Rymer Niedobczyce 17 20 21 14 7 6 4
14 Góral Żywiec 17 20 27 22 10 0 7
15 Urania Ruda Śląska 17 19 32 20 7 5 5
16 Victoria Jaworzno 17 17 24 25 5 7 5
17 Czarni Otmuchów 17 14 15 29 6 2 9
18 Unia Oświęcim 17 10 12 35 3 4 10

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Krisbut Myszków 17 22 21 13 7 8 2
2 CKS Czeladź 17 21 22 11 7 7 3
3 Concordia Knurów 17 20 20 15 6 8 3
4 Varta-Start Namysłów 17 18 26 23 7 4 6
5 MK Górnik Katowice 17 17 20 24 5 7 5
6 Górnik Pszów 17 16 26 23 5 6 6
7 Ruch Radzionków 17 14 11 21 4 6 7
8 Rymer Niedobczyce 17 13 20 29 4 5 8
9 Urania Ruda Śląska 17 12 20 25 5 2 10
10 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 17 11 20 21 5 1 11
11 Metal Kluczbork 17 10 18 32 2 6 9
12 GKS Jastrzębie 17 10 16 27 3 4 10
13 Górnik Siersza 17 9 8 19 2 5 10
14 Odra Opole 17 8 18 30 3 2 12
15 Góral Żywiec 17 7 7 41 1 5 11
16 Victoria Jaworzno 17 7 21 34 2 3 12
17 Unia Oświęcim 17 3 13 41 0 3 14
18 Czarni Otmuchów 17 2 6 50 1 0 16

Tabela krzyżowa

KLUB Krisbut CKS Czeladź Concordia Górnik Pszów Varta-Start MK Górnik Ruch AKS Górnik Metal Rymer Odra Górnik Siersza Gks Jastrzębie Urania Góral Victoria Czarni Unia Oświęcim
Krisbut Myszków XXX 2:1 2:0 1:1 1:0 2:0 0:0 2:1 3:0 2:0 3:2 0:1 1:0 2:0 7:0 2:0 6:0 3:0
CKS Czeladź 1:1 XXX 2:2 2:1 0:0 2:2 0:0 2:1 2:2 5:0 1:0 1:0 2:0 0:2 0:0 1:0 3:1 2:2
Concordia Knurów 0:0 1:1 XXX 1:1 1:2 0:0 2:1 2:1 3:0 0:0 2:1 3:1 1:0 1:1 1:1 3:1 1:0 1:0
Górnik Pszów 3:3 0:0 2:0 XXX 0:2 0:0 5:0 2:0 2:2 3:0 2:2 1:0 2:0 2:1 4:0 3:2 5:0 3:1
Varta-Start Namysłów 0:0 1:0 1:4 3:1 XXX 0:1 2:0 3:1 3:1 3:0 2:3 0:0 2:2 2:1 4:1 2:1 1:0 2:1
MK Górnik Katowice 0:1 1:0 1:2 0:0 1:3 XXX 1:1 0:2 1:1 2:1 1:0 2:0 2:0 1:2 2:0 2:1 4:0 2:1
Ruch Radzionków 0:1 0:1 1:1 2:2 0:0 3:1 XXX 1:0 1:2 3:1 2:0 0:0 2:1 1:1 1:1 3:0 3:0 4:2
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:3 0:0 1:1 0:1 2:2 0:0 1:0 XXX 2:1 1:1 2:1 1:0 3:1 2:1 5:0 1:1 3:0 1:0
Metal Kluczbork 1:2 0:4 0:0 1:0 3:1 4:1 2:0 0:0 XXX 2:6 2:1 1:0 2:1 4:2 3:0 1:1 3:0 6:1
Rymer Niedobczyce 0:0 1:2 1:1 1:0 3:0 0:0 0:0 0:2 1:3 XXX 1:1 3:1 0:0 1:0 1:2 3:2 3:0 2:0
Odra Opole 4:1 1:1 0:0 0:1 1:2 6:0 1:1 1:0 3:2 1:1 XXX 1:1 3:2 1:0 2:1 1:0 1:0 1:1
Górnik Siersza 1:0 1:1 0:1 0:0 2:2 0:1 1:0 1:0 1:1 0:0 2:0 XXX 4:0 1:2 2:0 3:2 1:0 1:0
GKS Jastrzębie 0:0 1:1 0:3 3:0 1:2 2:6 1:2 2:1 2:0 1:0 3:1 3:2 XXX 3:0 0:0 3:2 3:0 1:1
Urania Ruda Śląska 0:0 0:2 0:0 2:2 3:1 0:2 3:0 2:3 2:1 1:2 1:0 1:1 0:1 XXX 6:1 3:3 6:0 2:1
Góral Żywiec 0:1 1:2 2:1 3:1 4:2 2:4 0:1 1:0 1:0 0:4 2:0 1:0 1:2 1:2 XXX 2:0 2:1 4:1
Victoria Jaworzno 0:0 1:1 1:1 2:7 0:1 1:1 1:3 2:1 4:1 1:1 2:3 0:1 1:1 1:0 0:0 XXX 4:2 3:1
Czarni Otmuchów 0:4 0:2 1:2 2:6 0:6 1:0 0:1 0:1 0:0 3:0 2:1 0:0 0:4 1:0 2:0 0:2 XXX 3:0
Unia Oświęcim 1:4 0:3 0:1 0:2 1:0 1:1 1:1 0:6 1:1 1:3 0:2 1:0 1:1 1:5 1:0 1:3 1:2 XXX

Mecze

KOLEJKA DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' BRAMKI / UWAGI
1 07-08.08.93 Krisbut Myszków Concordia Knurów 2:0 1:0 SPORT (0:0)
1 07-08.08.93 Urania Ruda Śląska AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:3 2:2
1 07-08.08.93 CKS Czeladź Ruch Radzionków 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Start-Raczkowski Namysłów Odra Opole 2:3 2:1
1 07-08.08.93 Czarni Otmuchów Metal Kluczbork 0:0 0:0 walkower, w drużynie Czarnych grali nie zgłoszeni zawodnicy
1 07-08.08.93 Victoria Jaworzno Góral Żywiec 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Rymer Niedobczyce Górnik Pszów 1:0 0:0
1 07-08.08.93 Unia Oświęcim MK Górnik Katowice 1:1 0:0
1 07-08.08.93 Górnik Siersza GKS Jastrzębie 4:0 1:0
2 14-15.08.93 MK Górnik Katowice Górnik Siersza 2:0 1:0
2 14-15.08.93 Odra Opole GKS Jastrzębie 3:2 0:0
2 14-15.08.93 Metal Kluczbork Krisbut Myszków 1:2 0:2 SPORT (1:2)
2 14-15.08.93 Góral Żywiec Rymer Niedobczyce 0:4 0:0
2 14-15.08.93 Górnik Pszów CKS Czeladź 0:0 0:0
2 14-15.08.93 Ruch Radzionków Urania Ruda Śląska 1:1 1:0
2 14-15.08.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Unia Oświęcim 1:0 1:0
2 14-15.08.93 Start-Raczkowski Namysłów Czarni Otmuchów 1:0 0:0 walkower, w drużynie Czarnych grali nie zgłoszeni zawodnicy
2 14-15.08.93 Concordia Knurów Victoria Jaworzno 3:1 2:1
3 21-22.08.93 GKS Jastrzębie MK Górnik Katowice 2:6 0:2
3 21-22.08.93 Krisbut Myszków Start-Raczkowski Namysłów 1:0 0:0
3 21-22.08.93 Rymer Niedobczyce Concordia Knurów 1:1 1:1
3 21-22.08.93 CKS Czeladź Góral Żywiec 0:0 0:0
3 21-22.08.93 Urania Ruda Śląska Górnik Pszów 2:2 0:1
3 21-22.08.93 Unia Oświęcim Ruch Radzionków 1:1 0:0
3 21-22.08.93 Górnik Siersza AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 1:0
3 21-22.08.93 Victoria Jaworzno Metal Kluczbork 4:1 0:0
3 21-22.08.93 Czarni Otmuchów Odra Opole 2:1 0:0 walkower, w drużynie Czarnych grali nie zgłoszeni zawodnicy
4 28-29.08.93 Start-Raczkowski Namysłów Victoria Jaworzno 2:1 0:1
4 28-29.08.93 Czarni Otmuchów Krisbut Myszków 0:4 0:4 walkower, w drużynie Czarnych grali nie zgłoszeni zawodnicy
4 28-29.08.93 Ruch Radzionków Górnik Siersza 0:0 0:0
4 28-29.08.93 Góral Żywiec Urania Ruda Śląska 1:2 0:0
4 28-29.08.93 Concordia Knurów CKS Czeladź 1:1 0:0 SPORT (1:0)
4 28-29.08.93 Metal Kluczbork Rymer Niedobczyce 2:6 0:2
4 28-29.08.93 Odra Opole MK Górnik Katowice 6:0 3:0
4 28-29.08.93 Górnik Pszów Unia Oświęcim 3:1 1:1
4 28-29.08.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec GKS Jastrzębie 3:1 1:1
5 04-05.09.93 Krisbut Myszków Odra Opole 3:2 1:0
5 04-05.09.93 GKS Jastrzębie Ruch Radzionków 1:2 0:0
5 04-05.09.93 Górnik Siersza Górnik Pszów 0:0 0:0
5 04-05.09.93 CKS Czeladź Metal Kluczbork 2:2 1:0
5 04-05.09.93 Urania Ruda Śląska Concordia Knurów 0:0 0:0
5 04-05.09.93 Victoria Jaworzno Czarni Otmuchów 4:2 1:0 walkower, w drużynie Czarnych grali nie zgłoszeni zawodnicy
5 04-05.09.93 MK Górnik Katowice AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 0:0
5 04-05.09.93 Unia Oświęcim Góral Żywiec 1:0 0:0
5 04-05.09.93 Rymer Niedobczyce Start-Raczkowski Namysłów 3:0 1:0
6 11-12.09.93 Ruch Radzionków MK Górnik Katowice 3:1 0:1
6 11-12.09.93 Górnik Pszów GKS Jastrzębie 2:0 0:0
6 11-12.09.93 Krisbut Myszków Victoria Jaworzno 2:0 1:0
6 11-12.09.93 Góral Żywiec Górnik Siersza 1:0 0:0
6 11-12.09.93 Odra Opole AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 1:0
6 11-12.09.93 Start-Raczkowski Namysłów CKS Czeladź 1:0 0:0
6 11-12.09.93 Czarni Otmuchów Rymer Niedobczyce 3:0 1:0
6 11-12.09.93 Metal Kluczbork Urania Ruda Śląska 4:2 1:1
6 11-12.09.93 Concordia Knurów Unia Oświęcim 1:0 0:0
7 18-19.09.93 Victoria Jaworzno Odra Opole 2:3 1:1
7 18-19.09.93 CKS Czeladź Czarni Otmuchów 3:1 1:0
7 18-19.09.93 Urania Ruda Śląska Start-Raczkowski Namysłów 3:1 2:0
7 18-19.09.93 Górnik Siersza Concordia Knurów 0:1 0:0
7 18-19.09.93 GKS Jastrzębie Góral Żywiec 0:0 0:0
7 18-19.09.93 MK Górnik Katowice Górnik Pszów 0:0 0:0
7 18-19.09.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Ruch Radzionków 1:0 1:0
7 18-19.09.93 Rymer Niedobczyce Krisbut Myszków 0:0 0:0
7 18-19.09.93 Unia Oświęcim Metal Kluczbork 1:1 1:1
8 25-26.09.93 Victoria Jaworzno Rymer Niedobczyce 1:1 0:0
8 25-26.09.93 Górnik Pszów AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:0 1:0
8 25-26.09.93 Concordia Knurów GKS Jastrzębie 1:0 0:0
8 25-26.09.93 Krisbut Myszków CKS Czeladź 2:1 0:1
8 25-26.09.93 Start-Raczkowski Namysłów Unia Oświęcim 2:1 0:0
8 25-26.09.93 Czarni Otmuchów Urania Ruda Śląska 1:0 0:0
8 25-26.09.93 Góral Żywiec MK Górnik Katowice 2:4 0:1
8 25-26.09.93 Metal Kluczbork Górnik Siersza 1:0 0:0
8 25-26.09.93 Odra Opole Ruch Radzionków 1:1 0:0
9 02-03.10.93 Rymer Niedobczyce Odra Opole 1:1 0:0
9 02-03.10.93 CKS Czeladź Victoria Jaworzno 1:0 1:0
9 02-03.10.93 Unia Oświęcim Czarni Otmuchów 1:2 1:0
9 02-03.10.93 GKS Jastrzębie Metal Kluczbork 2:0 1:0
9 02-03.10.93 MK Górnik Katowice Concordia Knurów 1:2 0:0
9 02-03.10.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Góral Żywiec 5:0 2:0
9 02-03.10.93 Ruch Radzionków Górnik Pszów 2:2 0:0
9 02-03.10.93 Górnik Siersza Start-Raczkowski Namysłów 2:2 1:0
9 02-03.10.93 Urania Ruda Śląska Krisbut Myszków 0:0 0:0
10 09-10.10.93 Start-Raczkowski Namysłów GKS Jastrzębie 2:2 0:0
10 09-10.10.93 Czarni Otmuchów Górnik Siersza 0:0 0:0
10 09-10.10.93 Krisbut Myszków Unia Oświęcim 3:0 2:0
10 09-10.10.93 Victoria Jaworzno Urania Ruda Śląska 1:0 1:0
10 09-10.10.93 Rymer Niedobczyce CKS Czeladź 1:2 0:0
10 09-10.10.93 Concordia Knurów AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 1:0
10 09-10.10.93 Metal Kluczbork MK Górnik Katowice 4:1 1:0
10 09-10.10.93 Odra Opole Górnik Pszów 0:1 0:0
10 09-10.10.93 Góral Żywiec Ruch Radzionków 0:1 0:1
11 16-17.10.93 Urania Ruda Śląska Rymer Niedobczyce 1:2 1:1
11 16-17.10.93 MK Górnik Katowice Start-Raczkowski Namysłów 1:3 1:3
11 16-17.10.93 Ruch Radzionków Concordia Knurów 1:1 1:0
11 16-17.10.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Metal Kluczbork 2:1 1:0
11 16-17.10.93 Górnik Siersza Krisbut Myszków 1:0 0:0
11 16-17.10.93 GKS Jastrzębie Czarni Otmuchów 3:0 2:0
11 16-17.10.93 CKS Czeladź Odra Opole 1:0 1:0
11 16-17.10.93 Unia Oświęcim Victoria Jaworzno 1:3 1:1
11 16-17.10.93 Górnik Pszów Góral Żywiec 4:0 3:0
12 23-24.10.93 Start-Raczkowski Namysłów AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3:1 1:0
12 23-24.10.93 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 2:0 1:0
12 23-24.10.93 Czarni Otmuchów MK Górnik Katowice 1:0 0:0
12 23-24.10.93 Odra Opole Góral Żywiec 2:1 0:1
12 23-24.10.93 Rymer Niedobczyce Unia Oświęcim 2:0 0:0
12 23-24.10.93 Concordia Knurów Górnik Pszów 1:1 0:0
12 23-24.10.93 CKS Czeladź Urania Ruda Śląska 0:2 0:1
12 23-24.10.93 Victoria Jaworzno Górnik Siersza 0:1 0:1
12 23-24.10.93 Krisbut Myszków GKS Jastrzębie 1:0 0:0
13 30-31.10.93 Urania Ruda Śląska Odra Opole 1:0 0:0
13 30-31.10.93 Unia Oświęcim CKS Czeladź 0:3 0:3
13 30-31.10.93 Ruch Radzionków Start-Raczkowski Namysłów 0:0 0:0
13 30-31.10.93 Górnik Pszów Metal Kluczbork 2:2 0:0 SPORT (2:0)
13 30-31.10.93 Góral Żywiec Concordia Knurów 2:1 0:0
13 30-31.10.93 GKS Jastrzębie Victoria Jaworzno 3:2 2:1
13 30-31.10.93 MK Górnik Katowice Krisbut Myszków 0:1 0:1
13 30-31.10.93 Górnik Siersza Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
13 04?.11.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Czarni Otmuchów 3:0 0:0 w pierwotnym terminie przełożony, goście nie przyjechali na mecz
14 06-07.11.93 Start-Raczkowski Namysłów Górnik Pszów 3:1 1:1
14 06-07.11.93 Czarni Otmuchów Ruch Radzionków 0:1 0:1
14 06-07.11.93 Victoria Jaworzno MK Górnik Katowice 1:1 1:0
14 06-07.11.93 Rymer Niedobczyce GKS Jastrzębie 0:0 0:0
14 06-07.11.93 CKS Czeladź Górnik Siersza 1:0 1:0
14 06-07.11.93 Urania Ruda Śląska Unia Oświęcim 2:1 1:0
14 06-07.11.93 Metal Kluczbork Góral Żywiec 3:0 2:0
14 06-07.11.93 Odra Opole Concordia Knurów 0:0 0:0
14 06-07.11.93 Krisbut Myszków AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 1:1
15 11.11.93 Ruch Radzionków Krisbut Myszków 0:1 0:1
15 11.11.93 Concordia Knurów Metal Kluczbork 3:0 3:0
15 11.11.93 MK Górnik Katowice Rymer Niedobczyce 2:1 1:0
15 11.11.93 Unia Oświęcim Odra Opole 0:2 0:1
15 11.11.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Victoria Jaworzno 1:1 1:1
15 11.11.93 GKS Jastrzębie CKS Czeladź 1:1 0:1
15 11.11.93 Górnik Siersza Urania Ruda Śląska 1:2 0:2
15 11.11.93 Góral Żywiec Start-Raczkowski Namysłów 4:2 0:1
15 27?-28?.11.93 Górnik Pszów Czarni Otmuchów 5:0 1:0 w pierwotnym terminie przełożony
16 14.11.93 Victoria Jaworzno Ruch Radzionków 1:3 0:1
16 14.11.93 Rymer Niedobczyce AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:2 0:2
16 14.11.93 CKS Czeladź MK Górnik Katowice 2:2 2:2
16 14.11.93 Urania Ruda Śląska GKS Jastrzębie 0:1 0:1
16 14.11.93 Krisbut Myszków Górnik Pszów 1:1 1:1
16 14.11.93 Odra Opole Metal Kluczbork 3:2 1:1
16 14.11.93 Start-Raczkowski Namysłów Concordia Knurów 1:4 1:2
16 14.11.93 Czarni Otmuchów Góral Żywiec 2:0 1:0
16 14.11.93 Unia Oświęcim Górnik Siersza 1:0 1:0
17 20-21.11.93 Górnik Siersza Odra Opole 2:0 2:0
17 20-21.11.93 GKS Jastrzębie Unia Oświęcim 1:1 0:0
17 20-21.11.93 MK Górnik Katowice Urania Ruda Śląska 1:2 0:2
17 20-21.11.93 Góral Żywiec Krisbut Myszków 0:1 0:0
17 20-21.11.93 Concordia Knurów Czarni Otmuchów 1:0 1:0
17 20-21.11.93 Metal Kluczbork Start-Raczkowski Namysłów 3:1 1:1
17 20-21.11.93 AKS Górnik Niwka Sosnowiec CKS Czeladź 0:0 0:0
17 20-21.11.93 Górnik Pszów Victoria Jaworzno 3:2 1:1
17 20-21.11.93 Ruch Radzionków Rymer Niedobczyce 3:1 2:0
18 26-27.03.94 Concordia Knurów Krisbut Myszków 0:0 0:0
18 26-27.03.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Urania Ruda Śląska 2:1 1:0
18 26-27.03.94 Ruch Radzionków CKS Czeladź 0:1 0:0
18 26-27.03.94 Odra Opole Varta-Start Namysłów 1:2 0:2
18 26-27.03.94 Metal Kluczbork Czarni Otmuchów 3:0 2:0
18 26-27.03.94 Góral Żywiec Victoria Jaworzno 2:0 1:0
18 26-27.03.94 Górnik Pszów Rymer Niedobczyce 3:0 2:0
18 26-27.03.94 MK Górnik Katowice Unia Oświęcim 2:1 1:0
18 26-27.03.94 GKS Jastrzębie Górnik Siersza 3:2 0:0
19 02-03.04.94 Górnik Siersza MK Górnik Katowice 0:1 0:0
19 02-03.04.94 GKS Jastrzębie Odra Opole 3:1 2:1
19 02-03.04.94 Krisbut Myszków Metal Kluczbork 3:0 0:0
19 02-03.04.94 Rymer Niedobczyce Góral Żywiec 1:2 1:0
19 02-03.04.94 CKS Czeladź Górnik Pszów 2:1 1:1
19 02-03.04.94 Urania Ruda Śląska Ruch Radzionków 3:0 1:0
19 02-03.04.94 Unia Oświęcim AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:6 0:2
19 02-03.04.94 Czarni Otmuchów Varta-Start Namysłów 0:6 0:0
19 02-03.04.94 Victoria Jaworzno Concordia Knurów 1:1 0:1
20 09-10.04.94 MK Górnik Katowice GKS Jastrzębie 2:0 2:0
20 09-10.04.94 Varta-Start Namysłów Krisbut Myszków 0:0 0:0
20 09-10.04.94 Concordia Knurów Rymer Niedobczyce 0:0 0:0
20 09-10.04.94 Góral Żywiec CKS Czeladź 1:2 0:1
20 09-10.04.94 Górnik Pszów Urania Ruda Śląska 2:1 1:0
20 09-10.04.94 Ruch Radzionków Unia Oświęcim 4:2 1:1
20 09-10.04.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Górnik Siersza 1:0 0:0
20 09-10.04.94 Metal Kluczbork Victoria Jaworzno 1:1 0:0
20 09-10.04.94 Odra Opole Czarni Otmuchów 1:0 1:0
21 16-17.04.94 Victoria Jaworzno Varta-Start Namysłów 0:1 0:1
21 16-17.04.94 Krisbut Myszków Czarni Otmuchów 6:0 2:0
21 16-17.04.94 Górnik Siersza Ruch Radzionków 1:0 0:0
21 16-17.04.94 Urania Ruda Śląska Góral Żywiec 6:1 2:0
21 16-17.04.94 CKS Czeladź Concordia Knurów 2:2 1:1
21 16-17.04.94 Rymer Niedobczyce Metal Kluczbork 1:3 0:1
21 16-17.04.94 MK Górnik Katowice Odra Opole 1:0 1:0
21 16-17.04.94 Unia Oświęcim Górnik Pszów 0:2 0:0
21 16-17.04.94 GKS Jastrzębie AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 0:1
22 23-24.04.94 Odra Opole Krisbut Myszków 4:1 2:1
22 23-24.04.94 Ruch Radzionków GKS Jastrzębie 2:1 1:1
22 23-24.04.94 Górnik Pszów Górnik Siersza 1:0 0:0
22 23-24.04.94 Metal Kluczbork CKS Czeladź 0:4 0:3
22 23-24.04.94 Concordia Knurów Urania Ruda Śląska 1:1 1:0
22 23-24.04.94 Czarni Otmuchów Victoria Jaworzno 0:2 0:0
22 23-24.04.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec MK Górnik Katowice 0:0 0:0
22 23-24.04.94 Góral Żywiec Unia Oświęcim 4:1 2:1
22 23-24.04.94 Varta-Start Namysłów Rymer Niedobczyce 3:0 1:0
23 27.04.94 MK Górnik Katowice Ruch Radzionków 1:1 0:1
23 27.04.94 GKS Jastrzębie Górnik Pszów 3:0 0:0
23 27.04.94 Victoria Jaworzno Krisbut Myszków 0:0 0:0
23 27.04.94 Górnik Siersza Góral Żywiec 2:0 1:0
23 27.04.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Odra Opole 2:1 1:1
23 27.04.94 CKS Czeladź Varta-Start Namysłów 0:0 0:0
23 27.04.94 Rymer Niedobczyce Czarni Otmuchów 3:0 0:0
23 27.04.94 Urania Ruda Śląska Metal Kluczbork 2:1 2:0
23 27.04.94 Unia Oświęcim Concordia Knurów 0:1 0:0
24 30.04-01.05.94 Odra Opole Victoria Jaworzno 1:0 0:0
24 30.04-01.05.94 Czarni Otmuchów CKS Czeladź 0:2 0:1
24 30.04-01.05.94 Varta-Start Namysłów Urania Ruda Śląska 2:1 1:0
24 30.04-01.05.94 Concordia Knurów Górnik Siersza 3:1 1:0
24 30.04-01.05.94 Góral Żywiec GKS Jastrzębie 1:2 1:1
24 30.04-01.05.94 Górnik Pszów MK Górnik Katowice 0:0 0:0
24 30.04-01.05.94 Ruch Radzionków AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 0:0
24 30.04-01.05.94 Krisbut Myszków Rymer Niedobczyce 2:0 0:0
24 30.04-01.05.94 Metal Kluczbork Unia Oświęcim 6:1 4:1
25 03.05.94 Rymer Niedobczyce Victoria Jaworzno 3:2 1:2
25 03.05.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Górnik Pszów 0:1 0:1
25 03.05.94 GKS Jastrzębie Concordia Knurów 0:3 0:1
25 03.05.94 CKS Czeladź Krisbut Myszków 1:1 1:1
25 03.05.94 Unia Oświęcim Varta-Start Namysłów 1:0 1:0
25 03.05.94 Urania Ruda Śląska Czarni Otmuchów 6:0 3:0
25 03.05.94 MK Górnik Katowice Góral Żywiec 2:0 0:0
25 03.05.94 Górnik Siersza Metal Kluczbork 1:1 0:1
25 03.05.94 Ruch Radzionków Odra Opole 2:0 0:0
26 07-08.05.94 Odra Opole Rymer Niedobczyce 1:1 0:0
26 07-08.05.94 Victoria Jaworzno CKS Czeladź 1:1 1:0
26 07-08.05.94 Czarni Otmuchów Unia Oświęcim 3:0 0:0
26 07-08.05.94 Metal Kluczbork GKS Jastrzębie 2:1 1:0
26 07-08.05.94 Concordia Knurów MK Górnik Katowice 0:0 0:0
26 07-08.05.94 Góral Żywiec AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0 1:0
26 07-08.05.94 Górnik Pszów Ruch Radzionków 5:0 0:0
26 07-08.05.94 Varta-Start Namysłów Górnik Siersza 0:0 0:0
26 07-08.05.94 Krisbut Myszków Urania Ruda Śląska 2:0 1:0
27 14-15.05.94 GKS Jastrzębie Varta-Start Namysłów 1:2 0:0
27 14-15.05.94 Górnik Siersza Czarni Otmuchów 1:0 1:0
27 14-15.05.94 Unia Oświęcim Krisbut Myszków 1:4 1:2
27 14-15.05.94 Urania Ruda Śląska Victoria Jaworzno 3:3 3:1
27 14-15.05.94 CKS Czeladź Rymer Niedobczyce 5:0 2:0
27 14-15.05.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Concordia Knurów 1:1 1:1
27 14-15.05.94 MK Górnik Katowice Metal Kluczbork 1:1 0:0
27 14-15.05.94 Górnik Pszów Odra Opole 2:2 1:1
27 14-15.05.94 Ruch Radzionków Góral Żywiec 1:1 1:1
28 21-22.05.94 Rymer Niedobczyce Urania Ruda Śląska 1:0 0:0
28 21-22.05.94 Varta-Start Namysłów MK Górnik Katowice 0:1 0:0
28 21-22.05.94 Concordia Knurów Ruch Radzionków 2:1 1:0
28 21-22.05.94 Metal Kluczbork AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:0 0:0
28 21-22.05.94 Krisbut Myszków Górnik Siersza 0:1 0:0
28 21-22.05.94 Czarni Otmuchów GKS Jastrzębie 0:4 0:0
28 21-22.05.94 Odra Opole CKS Czeladź 1:1 0:1
28 21-22.05.94 Victoria Jaworzno Unia Oświęcim 3:1 2:0
28 21-22.05.94 Góral Żywiec Górnik Pszów 3:1 1:0
29 28-29.05.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Varta-Start Namysłów 2:2 0:1
29 28-29.05.94 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 1:2 0:0
29 28-29.05.94 MK Górnik Katowice Czarni Otmuchów 4:0 0:0
29 28-29.05.94 Góral Żywiec Odra Opole 2:0 2:0
29 28-29.05.94 Unia Oświęcim Rymer Niedobczyce 1:3 1:2
29 28-29.05.94 Górnik Pszów Concordia Knurów 2:0 0:0
29 28-29.05.94 Urania Ruda Śląska CKS Czeladź 0:2 0:1
29 28-29.05.94 Górnik Siersza Victoria Jaworzno 3:2 1:0
29 28-29.05.94 GKS Jastrzębie Krisbut Myszków 0:0 0:0
30 01.06.94 Odra Opole Urania Ruda Śląska 1:0 0:0
30 01.06.94 CKS Czeladź Unia Oświęcim 2:2 1:2
30 01.06.94 Varta-Start Namysłów Ruch Radzionków 2:0 0:0
30 01.06.94 Metal Kluczbork Górnik Pszów 1:0 1:0
30 01.06.94 Concordia Knurów Góral Żywiec 1:1 1:1
30 01.06.94 Victoria Jaworzno GKS Jastrzębie 1:1 0:1
30 01.06.94 Krisbut Myszków MK Górnik Katowice 2:0 1:0
30 01.06.94 Rymer Niedobczyce Górnik Siersza 3:1 2:0
30 01.06.94 Czarni Otmuchów AKS Górnik Niwka Sosnowiec 0:1 0:0
31 04-05.06.94 Górnik Pszów Varta-Start Namysłów 0:2 0:0
31 04-05.06.94 Ruch Radzionków Czarni Otmuchów 3:0 3:0
31 04-05.06.94 MK Górnik Katowice Victoria Jaworzno 2:1 1:0
31 04-05.06.94 GKS Jastrzębie Rymer Niedobczyce 1:0 0:0
31 04-05.06.94 Górnik Siersza CKS Czeladź 1:1 1:1
31 04-05.06.94 Unia Oświęcim Urania Ruda Śląska 1:5 0:2
31 04-05.06.94 Góral Żywiec Metal Kluczbork 1:0 0:0
31 04-05.06.94 Concordia Knurów Odra Opole 2:1 2:0
31 04-05.06.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Krisbut Myszków 2:3 0:2
32 11-12.06.94 Krisbut Myszków Ruch Radzionków 0:0 0:0
32 11-12.06.94 Metal Kluczbork Concordia Knurów 0:0 0:0
32 11-12.06.94 Rymer Niedobczyce MK Górnik Katowice 0:0 0:0
32 11-12.06.94 Odra Opole Unia Oświęcim 1:1 0:0
32 11-12.06.94 Victoria Jaworzno AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 1:0
32 11-12.06.94 CKS Czeladź GKS Jastrzębie 2:0 0:0
32 11-12.06.94 Urania Ruda Śląska Górnik Siersza 1:1 1:0
32 11-12.06.94 Varta-Start Namysłów Góral Żywiec 4:1 1:1
32 11-12.06.94 Czarni Otmuchów Górnik Pszów 2:6 0:5
33 18-19.06.94 Ruch Radzionków Victoria Jaworzno 3:0 1:0
33 18-19.06.94 AKS Górnik Niwka Sosnowiec Rymer Niedobczyce 1:1 0:1
33 18-19.06.94 MK Górnik Katowice CKS Czeladź 1:0 0:0
33 18-19.06.94 GKS Jastrzębie Urania Ruda Śląska 3:0 1:0
33 18-19.06.94 Górnik Pszów Krisbut Myszków 3:3 1:1
33 18-19.06.94 Metal Kluczbork Odra Opole 2:1 0:1
33 18-19.06.94 Concordia Knurów Varta-Start Namysłów 1:2 0:2
33 18-19.06.94 Góral Żywiec Czarni Otmuchów 2:1 0:0
33 18-19.06.94 Górnik Siersza Unia Oświęcim 1:0 0:0
34 25-26.06.94 Odra Opole Górnik Siersza 1:1 0:1
34 25-26.06.94 Unia Oświęcim GKS Jastrzębie 1:1 1:1
34 25-26.06.94 Urania Ruda Śląska MK Górnik Katowice 0:2 0:2
34 25-26.06.94 Krisbut Myszków Góral Żywiec 7:0 5:0
34 25-26.06.94 Czarni Otmuchów Concordia Knurów 1:2 1:1
34 25-26.06.94 Varta-Start Namysłów Metal Kluczbork 3:1 1:0
34 25-26.06.94 CKS Czeladź AKS Górnik Niwka Sosnowiec 2:1 1:1
34 25-26.06.94 Victoria Jaworzno Górnik Pszów 2:7 0:5
34 25-26.06.94 Rymer Niedobczyce Ruch Radzionków 0:0 0:0

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…