Archiwum wyników III ligi 1993-94

Czas czytania: 2 m.
3.7
(3)

Grupa małopolska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 34 57 73 15 24 9 1
2 Wawel Kraków 34 47 72 24 18 11 5
3 Kamax Kańczuga 34 47 45 17 19 9 6
4 Browar-Pogoń Leżajsk 34 47 57 31 19 9 6
5 Cracovia 34 46 59 28 20 6 8
6 Tarnovia Tarnów 34 41 43 30 16 9 9
7 Sandecja Nowy Sącz 34 39 43 33 13 13 8
8 Polonia Przemyśl 34 36 45 39 13 10 11
9 Garbarnia Kraków 34 34 38 36 14 6 14
10 Dalin Myślenice 34 34 47 48 14 6 14
11 Igloopol Dębica 34 33 41 48 12 9 13
12 Kabel Kraków 34 29 35 44 12 5 17
13 Czuwaj Przemyśl 34 26 35 45 7 12 15
14 Stal Łańcut 34 23 26 58 7 9 18
15 Wisła II Kraków 34 23 37 73 8 7 19
16 Czarni Jasło 34 19 29 72 5 9 20
17 JKS Jarosław 34 18 30 60 5 8 21
18 Zelmer Rzeszów 34 13 22 76 5 3 26

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 17 30 44 8 14 2 1
2 Wawel Kraków 17 31 46 10 14 3 0
3 Kamax Kańczuga 17 29 42 10 12 5 0
4 Browar-Pogoń Leżajsk 17 23 26 16 9 5 3
5 Cracovia 17 23 33 17 10 3 4
6 Tarnovia Tarnów 17 24 36 18 10 4 3
7 Sandecja Nowy Sącz 17 26 35 16 11 4 2
8 Polonia Przemyśl 17 22 42 24 10 2 5
9 Garbarnia Kraków 17 25 28 13 9 7 1
10 Dalin Myślenice 17 23 38 14 10 3 4
11 Igloopol Dębica 17 21 31 11 7 7 3
12 Kabel Kraków 17 21 25 17 8 5 4
13 Czuwaj Przemyśl 17 23 26 8 10 3 4
14 Stal Łańcut 17 20 23 21 9 2 6
15 Wisła II Kraków 17 15 24 24 5 5 7
16 Czarni Jasło 17 13 17 25 5 3 9
17 JKS Jarosław 17 13 25 35 5 3 9
18 Zelmer Rzeszów 17 11 17 36 3 5 9

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 17 27 29 7 10 7 0
2 Wawel Kraków 17 18 23 17 5 8 4
3 Kamax Kańczuga 17 22 20 11 8 6 3
4 Browar-Pogoń Leżajsk 17 25 22 14 9 7 1
5 Cracovia 17 21 27 13 9 3 5
6 Tarnovia Tarnów 17 18 21 20 6 6 5
7 Sandecja Nowy Sącz 17 18 23 22 7 4 6
8 Polonia Przemyśl 17 13 15 27 4 5 8
9 Garbarnia Kraków 17 14 16 21 6 2 9
10 Dalin Myślenice 17 14 23 28 5 4 8
11 Igloopol Dębica 17 13 12 26 5 3 9
12 Kabel Kraków 17 5 14 33 1 3 13
13 Czuwaj Przemyśl 17 8 8 25 1 6 10
14 Stal Łańcut 17 5 6 41 2 1 14
15 Wisła II Kraków 17 11 20 46 5 1 11
16 Czarni Jasło 17 8 14 39 2 4 11
17 JKS Jarosław 17 2 8 35 0 2 15
18 Zelmer Rzeszów 17 5 9 42 1 3 13

Tabela krzyżowa

KLUBY Pomezania Polonia Gdańsk Goplania Gryf Słupsk Chemik Wisła Gryf Wejherowo Wierzyca Pogoń Polonia Elbląg Wda Legia Lechia II Stomil Rodło Powiśle
Pomezania Malbork XXX 2:1 2:1 3:2 3:1 1:0 1:1 4:0 1:0 1:0 5:0 4:1 2:2 9:1 3:0 2:0
Polonia Gdańsk 0:2 XXX 4:0 7:1 2:1 2:0 0:0 5:0 3:0 1:1 4:0 7:0 6:0 4:1 0:0 2:0
Goplania Inowrocław 1:2 1:1 XXX 6:1 0:1 3:0 4:1 3:0 1:0 0:0 3:0 3:1 3:0 wo 1:0 1:1 1:0
Gryf Słupsk 3:1 0:2 6:1 XXX 1:2 2:2 0:0 1:2 3:2 2:0 2:0 2:1 2:1 4:0 2:0 3:2
Chemik Bydgoszcz 0:4 1:2 0:5 2:2 XXX 2:1 1:0 1:0 1:0 1:1 1:1 5:1 1:1 1:1 5:0 3:0
Wisła Tczew 0:1 0:0 0:0 1:0 2:3 XXX 1:0 2:1 0:0 2:1 2:0 1:2 1:0 2:0 3:1 5:0
Gryf Wejherowo 1:2 1:1 3:0 0:3 3:1 2:2 XXX 1:2 0:0 6:3 4:0 1:0 0:0 3:1 3:0 6:0
Wierzyca Starogard Gdański 0:0 0:1 3:1 2:0 1:0 1:5 0:3 XXX 2:1 0:0 1:2 1:2 2:2 6:0 1:1 5:0
Pogoń Lębork 1:0 1:0 0:1 0:0 0:0 3:2 0:0 0:3 XXX 1:1 2:0 1:1 0:0 1:0 0:1 7:1
Polonia Elbląg 1:2 0:0 0:3 0:2 1:0 2:2 3:0 3:0 0:1 XXX 3:0 2:1 1:0 0:3 wo 0:2 6:2
Wda Świecie 0:1 0:2 1:2 1:3 2:2 0:0 4:0 0:3 wo 1:0 1:0 XXX 1:0 4:0 1:0 2:0 7:1
Legia Chełmża 0:6 1:0 0:1 2:3 1:0 0:0 2:2 0:2 3:0 wo 0:0 2:1 XXX 2:0 2:0 0:0 1:0
Lechia II Gdańsk 1:1 1:2 5:1 0:2 0:3 2:0 1:0 1:0 0:2 1:0 0:1 1:1 XXX 1:0 2:1 3:0
Stomil Grudziądz 0:2 0:2 1:1 2:2 1:0 1:4 1:1 0:2 0:3 0:4 1:1 3:2 1:0 XXX 2:0 2:1
Rodło Kwidzyn 0:3 0:1 0:3 2:1 0:0 1:2 0:3 1:1 0:2 1:2 4:1 3:0 1:1 1:2 XXX 2:0
Powiśle Dzierzgoń 0:3 1:1 0:0 0:7 1:2 1:0 1:6 1:3 2:2 0:0 1:3 2:6 1:3 0:1 3:1 XXX

Mecze

KOL. DATA GODZ GOSPODARZE GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 07-08.08.93 Polonia Elbląg Legia Chełmża 2:1 1:0
1 07-08.08.93 Powiśle Dierzgoń Pogoń Lębork 2:2 1:1
1 07-08.08.93 Stomil Grudziądz Wisła Tczew 1:4 0:2
1 07-08.08.93 Gryf Słupsk Wierzyca Starogard Gd. 1:2 1:1
1 07-08.08.93 Lechia II Gdańsk Pomezania Malbork 1:1 0:1
1 07-08.08.93 Wda Świecie Polonia Gdańsk 0:2 0:1
1 07-08.08.93 Rodło Kwidzyn Goplania Inowrocław 0:3 0:1
1 07-08.08.93 Gryf Wejherowo Chemik Bydgoszcz 3:1 1:0
2 14-15.08.93 Polonia Gdańsk Rodło Kwidzyn 0:0 0:0
2 14-15.08.93 Wierzyca Starogard Gd. Lechia II Gdańsk 2:2 0:0
2 14-15.08.93 Wisła Tczew Gryf Słupsk 1:0 0:0
2 14-15.08.93 Polonia Elbląg Chemik Bydgoszcz 1:0 0:0
2 14-15.08.93 Legia Chełmża Powiśle Dzierzgoń 1:0 0:0
2 14-15.08.93 Pogoń Lębork Stomil Grudziądz 1:0 3:0
2 14-15.08.93 Goplania Inowrocław Gryf Wejherowo 4:1 0:0
2 14-15.08.93 Pomezania Malbork Wda Świecie 5:0 0:0
3 21-22.08.93 Chemik Bydgoszcz Goplania Inowrocław 0:5 0:0
3 21-22.08.93 Stomil Grudziądz Legia Chełmża 3:2 0:0
3 21-22.08.93 Wda Świecie Wierzyca Starogard Gd. 0:3 0:0 walkower, na boisku 1:2 (0:1)
3 21-22.08.93 Powiśle Dierzgoń Polonia Elbląg 0:0 0:0
3 21-22.08.93 Gryf Słupsk Pogoń Lębork 3:2 0:0
3 21-22.08.93 Lechia II Gdańsk Wisła Tczew 2:0 0:0
3 21-22.08.93 Rodło Kwidzyn Pomezania Malbork 0:3 0:0
3 21-22.08.93 Gryf Wejherowo Polonia Gdańsk 1:1 0:0
4 28-29.08.93 Polonia Elbląg Goplania Inowrocław 0:3 0:0
4 28-29.08.93 Polonia Gdańsk Chemik Bydgoszcz 2:1 0:0
4 28-29.08.93 Wisła Tczew Wda Świecie 2:0 0:0
4 28-29.08.93 Pomezania Malbork Gryf Wejherowo 1:1 0:0
4 28-29.08.93 Wierzyca Starogard Gd. Rodło Kwidzyn 1:1 0:0
4 28-29.08.93 Pogoń Lębork Lechia II Gdańsk 0:0 0:0
4 28-29.08.93 Powiśle Dierzgoń Stomil Grudziądz 0:1 0:0
4 28-29.08.93 Legia Chełmża Gryf Słupsk 2:3 2:2
5 04-05.09.93 Chemik Bydgoszcz Pomezania Malbork 0:4 0:1
5 04-05.09.93 Wda Świecie Pogoń Lębork 1:0 0:0
5 04-05.09.93 Goplania Inowrocław Polonia Gdańsk 1:1 0:1
5 04-05.09.93 Stomil Grudziądz Polonia Elbląg 0:4 0:2
5 04-05.09.93 Gryf Słupsk Powiśle Dzierzgoń 3:2 1:2
5 04-05.09.93 Lechia II Gdańsk Legia Chełmża 1:1 0:0
5 04-05.09.93 Rodło Kwidzyn Wisła Tczew 1:2 0:2
5 04-05.09.93 Gryf Wejherowo Wierzyca Starogard Gd. 1:2 0:2
6 11-12.09.93 Pomezania Malbork Goplania Inowrocław 2:1 2:1
6 11-12.09.93 Polonia Elbląg Polonia Gdańsk 0:0 0:0
6 11-12.09.93 Wierzyca Starogard Gd. Chemik Bydgoszcz 1:0 0:0
6 11-12.09.93 Wisła Tczew Gryf Wejherowo 1:0 0:0
6 11-12.09.93 Pogoń Lębork Rodło Kwidzyn 0:1 0:0
6 11-12.09.93 Legia Chełmża Wda Świecie 2:1 1:1
6 11-12.09.93 Powiśle Dierzgoń Lechia II Gdańsk 1:3 0:1
6 11-12.09.93 Stomil Grudziądz Gryf Słupsk 2:2 1:1
7 18-19.09.93 Lechia II Gdańsk Stomil Grudziądz 1:0 1:0
7 18-19.09.93 Gryf Wejherowo Pogoń Lębork 0:0 0:0
7 18-19.09.93 Chemik Bydgoszcz Wisła Tczew 2:1 1:1
7 18-19.09.93 Polonia Gdańsk Pomezania Malbork 0:2 0:1
7 18-19.09.93 Goplania Inowrocław Wierzyca Starogard Gd. 3:0 2:0
7 18-19.09.93 Wda Świecie Powiśle Dzierzgoń 7:1 2:0
7 18-19.09.93 Gryf Słupsk Polonia Elbląg 2:0 1:0
7 06?.10.93 Rodło Kwidzyn Legia Chełmża 3:0 0:0
8 25-26.09.93 Polonia Elbląg Pomezania Malbork 1:2 1:2
8 25-26.09.93 Wierzyca Starogard Gd. Polonia Gdańsk 0:1 0:0
8 25-26.09.93 Stomil Grudziądz Wda Świecie 1:1 0:1
8 25-26.09.93 Gryf Słupsk Lechia II Gdańsk 2:1 0:1
8 25-26.09.93 Legia Chełmża Gryf Wejherowo 2:2 1:1
8 25-26.09.93 Pogoń Lębork Chemik Bydgoszcz 0:0 0:0
8 25-26.09.93 Powiśle Dierzgoń Rodło Kwidzyn 3:1 1:0
8 25-26.09.93 Wisła Tczew Goplania Inowrocław 0:0 0:0
9 02-03.10.93 Chemik Bydgoszcz Legia Chełmża 5:1 4:1
9 02-03.10.93 Wda Świecie Gryf Słupsk 1:3 1:2
9 02-03.10.93 Rodło Kwidzyn Stomil Grudziądz 1:2 1:1
9 02-03.10.93 Polonia Gdańsk Wisła Tczew 2:0 0:0
9 02-03.10.93 Lechia II Gdańsk Polonia Elbląg 1:0 0:0
9 02-03.10.93 Gryf Wejherowo Powiśle Dzierzgoń 6:0 4:0
9 02-03.10.93 Pomezania Malbork Wierzyca Starogard Gd. 4:0 1:0
9 02-03.10.93 Goplania Inowrocław Pogoń Lębork 1:0 1:0
10 09-10.10.93 Stomil Grudziądz Gryf Wejherowo 1:1 0:1
10 09-10.10.93 Gryf Słupsk Rodło Kwidzyn 2:0 1:0
10 09-10.10.93 Powiśle Dierzgoń Chemik Bydgoszcz 1:2 0:1
10 09-10.10.93 Wisła Tczew Pomezania Malbork 0:1 0:1
10 09-10.10.93 Legia Chełmża Goplania Inowrocław 0:1 0:0
10 09-10.10.93 Lechia II Gdańsk Wda Świecie 0:1 0:1
10 09-10.10.93 Pogoń Lębork Polonia Gdańsk 1:0 0:0
10 09-10.10.93 Polonia Elbląg Wierzyca Starogard Gd. 3:0 1:0
11 16-17.10.93 Rodło Kwidzyn Lechia II Gdańsk 1:1 0:0
11 16-17.10.93 Chemik Bydgoszcz Stomil Grudziądz 1:1 1:0
11 16-17.10.93 Polonia Gdańsk Legia Chełmża 7:0 4:0
11 16-17.10.93 Gryf Wejherowo Gryf Słupsk 0:3 0:2
11 16-17.10.93 Pomezania Malbork Pogoń Lębork 1:0 1:0
11 16-17.10.93 Goplania Inowrocław Powiśle Dzierzgoń 1:0 0:0
11 16-17.10.93 Wda Świecie Polonia Elbląg 1:0 0:0
11 16-17.10.93 Wierzyca Starogard Gd. Wisła Tczew 1:5 1:4
12 23-24.10.93 Wda Świecie Rodło Kwidzyn 2:0 2:0
12 23-24.10.93 Gryf Słupsk Chemik Bydgoszcz 1:2 1:2
12 23-24.10.93 Stomil Grudziądz Goplania Inowrocław 1:1 1:0
12 23-24.10.93 Legia Chełmża Pomezania Malbork 0:6 0:4
12 23-24.10.93 Powiśle Dierzgoń Polonia Gdańsk 1:1 0:0
12 23-24.10.93 Lechia II Gdańsk Gryf Wejherowo 1:0 0:0
12 23-24.10.93 Pogoń Lębork Wierzyca Starogard Gd. 0:3 0:0
12 23-24.10.93 Polonia Elbląg Wisła Tczew 2:2 1:1
13 30-31.10.93 Chemik Bydgoszcz Lechia II Gdańsk 1:1 1:0
13 30-31.10.93 Gryf Wejherowo Wda Świecie 4:0 3:0
13 30-31.10.93 Rodło Kwidzyn Polonia Elbląg 1:2 0:1
13 30-31.10.93 Polonia Gdańsk Stomil Grudziądz 4:1 2:0
13 30-31.10.93 Pomezania Malbork Powiśle Dzierzgoń 2:0 1:0
13 30-31.10.93 Wierzyca Starogard Gd. Legia Chełmża 1:2 0:1
13 30-31.10.93 Wisła Tczew Pogoń Lębork 0:0 0:0
13 30-31.10.93 Goplania Inowrocław Gryf Słupsk 6:1 2:0
14 06-07.11.93 Polonia Elbląg Pogoń Lębork 0:1 0:0
14 06-07.11.93 Legia Chełmża Wisła Tczew 0:0 0:0
14 06-07.11.93 Powiśle Dierzgoń Wierzyca Starogard Gd. 1:3 1:2
14 06-07.11.93 Stomil Grudziądz Pomezania Malbork 0:2 0:1
14 06-07.11.93 Gryf Słupsk Polonia Gdańsk 0:2 0:0
14 06-07.11.93 Lechia II Gdańsk Goplania Inowrocław 5:1 3:0
14 06-07.11.93 Wda Świecie Chemik Bydgoszcz 2:2 0:2
14 06-07.11.93 Rodło Kwidzyn Gryf Wejherowo 0:3 0:1
15 13-14.11.93 Chemik Bydgoszcz Rodło Kwidzyn 5:0 1:0
15 13-14.11.93 Polonia Gdańsk Lechia II Gdańsk 6:0 4:0
15 13-14.11.93 Wisła Tczew Powiśle Dzierzgoń 5:0 1:0
15 13-14.11.93 Pomezania Malbork Gryf Słupsk 3:2 3:1
15 13-14.11.93 Goplania Inowrocław Wda Świecie 3:0 3:0
15 13-14.11.93 Gryf Wejherowo Polonia Elbląg 6:3 2:3
15 13-14.11.93 Wierzyca Starogard Gd. Stomil Grudziądz 6:0 0:0
15 13-14.11.93 Pogoń Lębork Legia Chełmża 1:1 1:1
16 19-20.03.94 Legia Chełmża Polonia Elbląg 0:0 0:0
16 19-20.03.94 Pogoń Lębork Powiśle Dierzgoń 7:1 2:0
16 19-20.03.94 Wisła Tczew Stomil Grudziądz 2:0 0:0
16 19-20.03.94 Wierzyca Starogard Gd. Gryf Słupsk 2:0 1:0
16 19-20.03.94 Pomezania Malbork Lechia II Gdańsk 2:2 1:0
16 19-20.03.94 Polonia Gdańsk Wda Świecie 4:0 2:0
16 19-20.03.94 Goplania Inowrocław Rodło Kwidzyn 1:1 0:1
16 19-20.03.94 Chemik Bydgoszcz Gryf Wejherowo 1:0 0:0
17 26-27.03.94 Rodło Kwidzyn Polonia Gdańsk 0:1 0:1
17 26-27.03.94 Lechia II Gdańsk Wierzyca Starogard Gd. 1:0 1:0
17 26-27.03.94 Gryf Słupsk Wisła Tczew 2:2 1:1
17 26-27.03.94 Chemik Bydgoszcz Polonia Elbląg 1:1 0:0
17 26-27.03.94 Powiśle Dzierzgoń Legia Chełmża 2:6 0:3
17 26-27.03.94 Stomil Grudziądz Pogoń Lębork 0:3 0:1
17 26-27.03.94 Gryf Wejherowo Goplania Inowrocław 3:0 1:0
17 26-27.03.94 Wda Świecie Pomezania Malbork 0:1 0:1
18 02-03.04.94 Goplania Inowrocław Chemik Bydgoszcz 0:1 0:1
18 02-03.04.94 Legia Chełmża Stomil Grudziądz 2:0 1:0
18 02-03.04.94 Wierzyca Starogard Gd. Wda Świecie 1:2 1:2
18 02-03.04.94 Polonia Elbląg Powiśle Dierzgoń 6:2 2:1
18 02-03.04.94 Pogoń Lębork Gryf Słupsk 0:0 0:0
18 02-03.04.94 Wisła Tczew Lechia II Gdańsk 1:0 0:0
18 02-03.04.94 Pomezania Malbork Rodło Kwidzyn 3:0 2:0
18 02-03.04.94 Polonia Gdańsk Gryf Wejherowo 0:0 0:0
19 09-10.04.94 Goplania Inowrocław Polonia Elbląg 0:0 0:0
19 09-10.04.94 Chemik Bydgoszcz Polonia Gdańsk 1:2 0:1
19 09-10.04.94 Wda Świecie Wisła Tczew 0:0 0:0
19 09-10.04.94 Gryf Wejherowo Pomezania Malbork 1:2 0:0
19 09-10.04.94 Rodło Kwidzyn Wierzyca Starogard Gd. 1:1 1:0
19 09-10.04.94 Lechia II Gdańsk Pogoń Lębork 0:2 0:0 walkower, w późniejszym terminie OZPN w Gdańsku przywrócił wynik z boiska
19 09-10.04.94 Stomil Grudziądz Powiśle Dierzgoń 2:1 1:0
19 09-10.04.94 Gryf Słupsk Legia Chełmża 2:1 1:0
20 16-17.04.94 Pomezania Malbork Chemik Bydgoszcz 3:1 2:0
20 16-17.04.94 Pogoń Lębork Wda Świecie 2:0 1:0
20 16-17.04.94 Polonia Gdańsk Goplania Inowrocław 4:0 1:0
20 16-17.04.94 Polonia Elbląg Stomil Grudziądz 0:3 walkower walkower, na boisku 1:0 (0:0)
20 16-17.04.94 Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk 0:7 0:4
20 16-17.04.94 Legia Chełmża Lechia II Gdańsk 2:0 1:0
20 16-17.04.94 Wisła Tczew Rodło Kwidzyn 3:1 0:0
20 16-17.04.94 Wierzyca Starogard Gd. Gryf Wejherowo 0:3 0:0
21 23-24.04.94 Goplania Inowrocław Pomezania Malbork 1:2 1:0
21 23-24.04.94 Polonia Gdańsk Polonia Elbląg 1:1 0:0
21 23-24.04.94 Chemik Bydgoszcz Wierzyca Starogard Gd. 1:0 1:0
21 23-24.04.94 Gryf Wejherowo Wisła Tczew 2:2 0:2
21 23-24.04.94 Rodło Kwidzyn Pogoń Lębork 0:2 0:0
21 23-24.04.94 Wda Świecie Legia Chełmża 1:0 0:0
21 23-24.04.94 Lechia II Gdańsk Powiśle Dierzgoń 3:0 2:0
21 23-24.04.94 Gryf Słupsk Stomil Grudziądz 4:0 1:0
22 30.04-01.05.94 Stomil Grudziądz Lechia II Gdańsk 1:0 0:0
22 30.04-01.05.94 Pogoń Lębork Gryf Wejherowo 0:0 0:0
22 30.04-01.05.94 Wisła Tczew Chemik Bydgoszcz 2:3 1:3
22 30.04-01.05.94 Pomezania Malbork Polonia Gdańsk 2:1 1:1
22 30.04-01.05.94 Wierzyca Starogard Gd. Goplania Inowrocław 3:1 1:1
22 30.04-01.05.94 Powiśle Dzierzgoń Wda Świecie 1:3 1:2
22 30.04-01.05.94 Polonia Elbląg Gryf Słupsk 0:2 0:1
22 30.04-01.05.94 Legia Chełmża Rodło Kwidzyn 0:0 0:0
23 03.05.94 Pomezania Malbork Polonia Elbląg 1:0 1:0
23 03.05.94 Polonia Gdańsk Wierzyca Starogard Gd. 5:0 3:0
23 03.05.94 Wda Świecie Stomil Grudziądz 1:0 0:0
23 03.05.94 Lechia II Gdańsk Gryf Słupsk 0:2 0:0
23 03.05.94 Gryf Wejherowo Legia Chełmża 1:0 1:0
23 03.05.94 Chemik Bydgoszcz Pogoń Lębork 1:0 0:0
23 03.05.94 Rodło Kwidzyn Powiśle Dierzgoń 2:0 1:0
23 03.05.94 Goplania Inowrocław Wisła Tczew 3:0 1:0
24 07-08.05.94 Legia Chełmża Chemik Bydgoszcz 1:0 1:0
24 07-08.05.94 Gryf Słupsk Wda Świecie 2:0 1:0
24 07-08.05.94 Stomil Grudziądz Rodło Kwidzyn 2:0 1:0
24 07-08.05.94 Wisła Tczew Polonia Gdańsk 0:0 0:0
24 07-08.05.94 Polonia Elbląg Lechia II Gdańsk 1:0 0:0
24 07-08.05.94 Powiśle Dzierzgoń Gryf Wejherowo 1:6 1:3
24 07-08.05.94 Wierzyca Starogard Gd. Pomezania Malbork 0:0 0:0
24 07-08.05.94 Pogoń Lębork Goplania Inowrocław 0:1 0:1
25 14-15.05.94 Gryf Wejherowo Stomil Grudziądz 3:1 1:0
25 14-15.05.94 Rodło Kwidzyn Gryf Słupsk 2:1 1:1
25 14-15.05.94 Chemik Bydgoszcz Powiśle Dierzgoń 3:0 1:0
25 14-15.05.94 Pomezania Malbork Wisła Tczew 1:0 0:0
25 14-15.05.94 Goplania Inowrocław Legia Chełmża 3:1 1:0
25 14-15.05.94 Wda Świecie Lechia II Gdańsk 4:0 1:0
25 14-15.05.94 Polonia Gdańsk Pogoń Lębork 3:0 2:0
25 14-15.05.94 Wierzyca Starogard Gd. Polonia Elbląg 0:0 0:0
26 21-22.05.94 Lechia II Gdańsk Rodło Kwidzyn 2:1 1:0
26 21-22.05.94 Stomil Grudziądz Chemik Bydgoszcz 1:0 0:0
26 21-22.05.94 Legia Chełmża Polonia Gdańsk 1:0 0:0
26 21-22.05.94 Gryf Słupsk Gryf Wejherowo 0:0 0:0
26 21-22.05.94 Pogoń Lębork Pomezania Malbork 1:0 0:0
26 21-22.05.94 Powiśle Dzierzgoń Goplania Inowrocław 0:0 0:0
26 21-22.05.94 Polonia Elbląg Wda Świecie 3:0 1:0
26 21-22.05.94 Wisła Tczew Wierzyca Starogard Gd. 2:1 0:0
27 28-29.05.94 Rodło Kwidzyn Wda Świecie 4:1 2:0
27 28-29.05.94 Chemik Bydgoszcz Gryf Słupsk 2:2 1:1
27 28-29.05.94 Goplania Inowrocław Stomil Grudziądz 1:0 0:0
27 28-29.05.94 Pomezania Malbork Legia Chełmża 4:1 3:0
27 28-29.05.94 Polonia Gdańsk Powiśle Dierzgoń 2:0 0:0
27 28-29.05.94 Gryf Wejherowo Lechia II Gdańsk 0:0 0:0
27 28-29.05.94 Wierzyca Starogard Gd. Pogoń Lębork 2:1 1:0
27 28-29.05.94 Wisła Tczew Polonia Elbląg 2:1 1:0
28 04-05.06.94 Lechia II Gdańsk Chemik Bydgoszcz 0:3 0:1
28 04-05.06.94 Wda Świecie Gryf Wejherowo 4:0 3:0
28 04-05.06.94 Polonia Elbląg Rodło Kwidzyn 0:2 0:1
28 04-05.06.94 Stomil Grudziądz Polonia Gdańsk 0:2 0:0
28 04-05.06.94 Powiśle Dzierzgoń Pomezania Malbork 0:3 0:1
28 04-05.06.94 Legia Chełmża Wierzyca Starogard Gd. 0:2 0:0
28 04-05.06.94 Pogoń Lębork Wisła Tczew 3:2 1:1
28 04-05.06.94 Gryf Słupsk Goplania Inowrocław 6:1 1:0
29 11-12.06.94 Pogoń Lębork Polonia Elbląg 1:1 0:1
29 01.06.94 Wisła Tczew Legia Chełmża 1:2 0:0 mecz rozegrano awansem
29 11-12.06.94 Wierzyca Starogard Gd. Powiśle Dierzgoń 5:0 3:0
29 11-12.06.94 Pomezania Malbork Stomil Grudziądz 9:1 3:0
29 11-12.06.94 Polonia Gdańsk Gryf Słupsk 7:1 2:0
29 11-12.06.94 Goplania Inowrocław Lechia II Gdańsk 3:0 walkower
29 11-12.06.94 Chemik Bydgoszcz Wda Świecie 1:1 0:0
29 11-12.06.94 Gryf Wejherowo Rodło Kwidzyn 3:0 1:0
30 18-19.06.94 Rodło Kwidzyn Chemik Bydgoszcz 0:0 0:0
30 18-19.06.94 Lechia II Gdańsk Polonia Gdańsk 1:2 0:1
30 18-19.06.94 Powiśle Dzierzgoń Wisła Tczew 1:0 0:0
30 18-19.06.94 Gryf Słupsk Pomezania Malbork 3:1 1:0
30 18-19.06.94 Wda Świecie Goplania Inowrocław 1:2 0:1
30 18-19.06.94 Polonia Elbląg Gryf Wejherowo 3:0 1:0
30 18-19.06.94 Stomil Grudziądz Wierzyca Starogard Gd. 0:2 0:0
30 18-19.06.94 Legia Chełmża Pogoń Lębork 3:0 walkower walkower, na boisku 2:1 (1:1)

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…

Jak bardzo podobał Ci się ten artykuł?

Średnia ocena 3.7 / 5. Licznik głosów 3

Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Bądź pierwszy!

Cieszymy się, że tekst Ci się spodobał

Sprawdź nasze social media - znajdziesz tam codzienną dawkę ciekawostek.

Przykro nam, że ten tekst Ci się nie spodobał

Chcemy, aby nasze teksty były możliwie najlepsze.

Napisz, co moglibyśmy poprawić.

spot_img
Mariusz Chodała
Mariusz Chodała
miłośnik angielskiego futbolu,statystyk oraz europejskich pucharów,kibic ŁKS-u Łódź i Liverpool FC,w wolnych chwilach słuchacz różnej muzyki

Więcej tego autora

Najnowsze

Japońscy sportowcy w Białogardzie – historia olimpijskiego zgrupowania

Mało kto wie, że w mieście Białogard w województwie zachodniopomorskim, znanym do tej pory przede wszystkim jako miejsce urodzenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, przebywała ekipa...

„Ja, kibic” – recenzja

Pozycja „Ja, Kibic”, która pojawia się w Polsce ponownie nakładem SQN Polska to powrót do przeszłości – do lat 80, kiedy w Anglii kultura...

26.05.1989 – najważniejsza chwila w historii 🔴⚪ 🏆

Nick Hornby, zagorzały kibic Kanonierów, czekał aż 18 lat na zdobycie przez Arsenal mistrzostwa Anglii. Stało się to w sezonie 1988-89, w którym ekipa...