Archiwum wyników III ligi 1993-94

Grupa małopolska

Tabela ogólna

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 34 57 73 15 24 9 1
2 Wawel Kraków 34 47 72 24 18 11 5
3 Kamax Kańczuga 34 47 45 17 19 9 6
4 Browar-Pogoń Leżajsk 34 47 57 31 19 9 6
5 Cracovia 34 46 59 28 20 6 8
6 Tarnovia Tarnów 34 41 43 30 16 9 9
7 Sandecja Nowy Sącz 34 39 43 33 13 13 8
8 Polonia Przemyśl 34 36 45 39 13 10 11
9 Garbarnia Kraków 34 34 38 36 14 6 14
10 Dalin Myślenice 34 34 47 48 14 6 14
11 Igloopol Dębica 34 33 41 48 12 9 13
12 Kabel Kraków 34 29 35 44 12 5 17
13 Czuwaj Przemyśl 34 26 35 45 7 12 15
14 Stal Łańcut 34 23 26 58 7 9 18
15 Wisła II Kraków 34 23 37 73 8 7 19
16 Czarni Jasło 34 19 29 72 5 9 20
17 JKS Jarosław 34 18 30 60 5 8 21
18 Zelmer Rzeszów 34 13 22 76 5 3 26

Tabela domowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 17 30 44 8 14 2 1
2 Wawel Kraków 17 31 46 10 14 3 0
3 Kamax Kańczuga 17 29 42 10 12 5 0
4 Browar-Pogoń Leżajsk 17 23 26 16 9 5 3
5 Cracovia 17 23 33 17 10 3 4
6 Tarnovia Tarnów 17 24 36 18 10 4 3
7 Sandecja Nowy Sącz 17 26 35 16 11 4 2
8 Polonia Przemyśl 17 22 42 24 10 2 5
9 Garbarnia Kraków 17 25 28 13 9 7 1
10 Dalin Myślenice 17 23 38 14 10 3 4
11 Igloopol Dębica 17 21 31 11 7 7 3
12 Kabel Kraków 17 21 25 17 8 5 4
13 Czuwaj Przemyśl 17 23 26 8 10 3 4
14 Stal Łańcut 17 20 23 21 9 2 6
15 Wisła II Kraków 17 15 24 24 5 5 7
16 Czarni Jasło 17 13 17 25 5 3 9
17 JKS Jarosław 17 13 25 35 5 3 9
18 Zelmer Rzeszów 17 11 17 36 3 5 9

Tabela wyjazdowa

LP KLUB MECZE PUNKTY BR+ BR- ZW. REM. POR.
1 Unia Tarnów 17 27 29 7 10 7 0
2 Wawel Kraków 17 18 23 17 5 8 4
3 Kamax Kańczuga 17 22 20 11 8 6 3
4 Browar-Pogoń Leżajsk 17 25 22 14 9 7 1
5 Cracovia 17 21 27 13 9 3 5
6 Tarnovia Tarnów 17 18 21 20 6 6 5
7 Sandecja Nowy Sącz 17 18 23 22 7 4 6
8 Polonia Przemyśl 17 13 15 27 4 5 8
9 Garbarnia Kraków 17 14 16 21 6 2 9
10 Dalin Myślenice 17 14 23 28 5 4 8
11 Igloopol Dębica 17 13 12 26 5 3 9
12 Kabel Kraków 17 5 14 33 1 3 13
13 Czuwaj Przemyśl 17 8 8 25 1 6 10
14 Stal Łańcut 17 5 6 41 2 1 14
15 Wisła II Kraków 17 11 20 46 5 1 11
16 Czarni Jasło 17 8 14 39 2 4 11
17 JKS Jarosław 17 2 8 35 0 2 15
18 Zelmer Rzeszów 17 5 9 42 1 3 13

Tabela krzyżowa

KLUBY Lublinianka Górnik AZS AWF Tłoki/Stal Granat Pogoń Korona Broń Orlęta Granica Spółdzielca KSZO Bucovia Proch Tomasovia Łysica
Lublinianka Lublin XXX 1:0 2:2 2:0 0:0 5:1 3:1 1:0 4:2 1:0 2:0 3:0 2:0 7:0 1:1 5:0
Górnik Łęczna 2:2 XXX 0:0 0:0 2:0 3:0 2:1 2:2 1:0 3:0 2:0 5:1 7:0 4:0 2:0 2:0
AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska 1:1 1:3 XXX 1:0 1:1 1:1 1:1 2:1 2:0 4:0 0:0 4:1 3:1 5:0 3:0 4:0
Tłoki/Stal Gorzyce 1:1 2:1 4:0 XXX 0:0 1:1 0:0 3:2 1:1 0:0 2:0 2:2 3:1 1:0 2:0 3:0
Granat Skarżysko-Kamienna 3:2 0:0 4:1 0:1 XXX 4:2 2:0 1:0 0:1 0:3 4:0 3:1 3:0 7:2 3:1 7:0
Pogoń Siedlce 0:1 1:3 0:2 1:1 0:0 XXX 2:0 1:0 2:1 2:0 1:2 2:2 2:1 2:1 0:3 4:0
Korona Kielce 1:1 1:2 2:2 2:1 1:0 2:2 XXX 0:1 1:0 1:1 0:1 1:1 1:0 3:1 1:0 2:2
Broń Radom 0:0 1:1 1:1 0:3 0:0 1:1 0:0 XXX 4:1 0:0 2:0 3:1 0:0 3:1 0:0 0:0
Orlęta Łuków 0:1 0:1 2:0 0:2 1:0 0:0 0:0 2:2 XXX 1:0 1:5 5:1 2:0 1:1 2:0 6:0
Granica Chełm 0:0 0:0 1:2 1:4 0:0 0:1 2:0 0:0 1:2 XXX 1:0 1:1 0:0 0:0 2:1 1:0
Spółdzielca Morszków 1:3 1:3 0:0 1:3 1:3 0:3 1:1 0:2 1:1 2:0 XXX 0:0 3:0 3:0 3:0 1:0
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 2:2 2:2 2:1 1:0 0:2 0:1 3:1 1:1 0:0 1:1 XXX 1:2 1:0 2:2 3:1
Bucovia Bukowa 0:0 1:1 0:0 2:1 1:2 0:3 0:1 0:3 1:1 0:3 wo 1:0 2:0 XXX 4:1 2:1 1:0
Proch Pionki 0:2 1:4 0:2 1:1 4:1 0:0 0:0 1:1 1:0 1:0 0:2 3:0 2:0 XXX 3:1 1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1 0:0 2:4 1:0 1:1 1:2 0:0 2:0 1:1 1:2 4:0 0:3 1:3 3:1 XXX 1:0
Łysica Bodzentyn 0:1 1:3 1:1 0:2 0:5 0:6 0:3 0:0 1:1 0:0 1:1 0:2 0:0 1:1 3:1 XXX

Mecze

KOL.  DATA GODZ GOSPODARZ GOŚCIE WYNIK 45' UWAGI
1 07-08.08.93 Igloopol Dębica Wawel Kraków 2:1 2:0
1 07-08.08.93 Unia Tarnów Czuwaj Przemyśl 2:0 0:0
1 07-08.08.93 Czarni Jasło Cracovia 0:3 0:2
1 07-08.08.93 Garbarnia Kraków Tarnovia Tarnów 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Wisła II Kraków Kabel Kraków 1:1 0:1
1 07-08.08.93 Polonia Przemyśl Sandecja Nowy Sącz 0:0 0:0
1 07-08.08.93 Dalin Myślenice Browar-Pogoń Leżajsk 1:1 0:1
1 07-08.08.93 Stal Łańcut Kamax Kańczuga 0:0 0:0
1 07-08.08.93 JKS Jarosław Zelmer Rzeszów 4:0 1:0
2 14-15.08.93 Wawel Kraków Sandecja Nowy Sącz 0:1 0:1
2 14-15.08.93 Kabel Kraków Polonia Przemyśl 2:1 0:1
2 14-15.08.93 Tarnovia Tarnów Wisła II Kraków 4:1 1:0
2 14-15.08.93 Zelmer Rzeszów Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:0
2 14-15.08.93 Cracovia JKS Jarosław 3:0 2:0
2 14-15.08.93 Dalin Myślenice Garbarnia Kraków 2:1 1:1
2 14-15.08.93 Kamax Kańczuga Czarni Jasło 2:0 0:0
2 14-15.08.93 Czuwaj Przemyśl Stal Łańcut 5:0 2:0
2 14-15.08.93 Igloopol Dębica Unia Tarnów 0:2 0:0
3 18.08.93 Unia Tarnów Wawel Kraków 0:1 0:0
3 18.08.93 Stal Łańcut Igloopol Dębica 0:0 0:0
3 18.08.93 Czarni Jasło Czuwaj Przemyśl 1:1 0:0
3 18.08.93 JKS Jarosław Kamax Kańczuga 0:3 0:2
3 18.08.93 Browar-Pogoń Leżajsk Cracovia 2:2 0:1
3 18.08.93 Polonia Przemyśl Tarnovia Tarnów 1:2 0:1
3 18.08.93 Sandecja Nowy Sącz Kabel Kraków 0:0 0:0
3 18.08.93 Garbarnia Kraków Zelmer Rzeszów 2:1 1:1
3 18.08.93 Wisła II Kraków Dalin Myślenice 2:0 1:0
4 21-22.08.93 Wawel Kraków Kabel Kraków 3:1 0:0
4 21-22.08.93 Tarnovia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 2:0 2:0
4 21-22.08.93 Dalin Myślenice Polonia Przemyśl 3:1 1:0
4 21-22.08.93 Zelmer Rzeszów Wisła II Kraków 2:0 1:0
4 21-22.08.93 Cracovia Garbarnia Kraków 1:0 0:0
4 21-22.08.93 Kamax Kańczuga Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:1
4 21-22.08.93 Czuwaj Przemyśl JKS Jarosław 4:1 2:1
4 21-22.08.93 Igloopol Dębica Czarni Jasło 2:2 1:1
4 21-22.08.93 Unia Tarnów Stal Łańcut 5:0 2:0
5 28-29.08.93 Czarni Jasło Unia Tarnów 0:6 0:2
5 28-29.08.93 Garbarnia Kraków Kamax Kańczuga 0:0 0:0
5 28-29.08.93 Polonia Przemyśl Zelmer Rzeszów 1:0 1:0
5 28-29.08.93 Kabel Kraków Tarnovia Tarnów 0:1 0:0
5 28-29.08.93 Stal Łańcut Wawel Kraków 2:0 1:0
5 28-29.08.93 JKS Jarosław Igloopol Dębica 1:2 0:1
5 28-29.08.93 Browar-Pogoń Leżajsk Czuwaj Przemyśl 2:0 1:0
5 28-29.08.93 Wisła II Kraków Cracovia 2:3 1:1
5 28-29.08.93 Sandecja Nowy Sącz Dalin Myślenice 0:1 0:0
6 01.09.93 Wawel Kraków Tarnovia Tarnów 3:1 1:1
6 01.09.93 Dalin Myślenice Kabel Kraków 3:0 1:0
6 01.09.93 Zelmer Rzeszów Sandecja Nowy Sącz 0:2 0:1
6 01.09.93 Cracovia Polonia Przemyśl 4:1 3:1
6 01.09.93 Kamax Kańczuga Wisła II Kraków 0:1 0:0
6 01.09.93 Czuwaj Przemyśl Garbarnia Kraków 1:1 0:1
6 01.09.93 Igloopol Dębica Browar-Pogoń Leżajsk 1:1 0:1
6 01.09.93 Unia Tarnów JKS Jarosław 2:0 2:0
6 01.09.93 Stal Łańcut Czarni Jasło 3:1 0:1
7 04-05.09.93 Czarni Jasło Wawel Kraków 2:1 0:0
7 04-05.09.93 Garbarnia Kraków Igloopol Dębica 0:1 0:0
7 04-05.09.93 Kabel Kraków Zelmer Rzeszów 2:1 0:0
7 04-05.09.93 Tarnovia Tarnów Dalin Myślenice 2:0 2:0
7 04-05.09.93 Browar-Pogoń Leżajsk Unia Tarnów 1:2 1:1
7 04-05.09.93 Wisła II Kraków Czuwaj Przemyśl 1:1 1:1
7 04-05.09.93 Polonia Przemyśl Kamax Kańczuga 2:1 1:0
7 04-05.09.93 Sandecja Nowy Sącz Cracovia 0:0 0:0
7 04-05.09.93 JKS Jarosław Stal Łańcut 3:0 2:0
8 11-12.09.93 Wawel Kraków Dalin Myślenice 3:0 2:0
8 11-12.09.93 Zelmer Rzeszów Tarnovia Tarnów 1:2 0:0
8 11-12.09.93 Cracovia Kabel Kraków 2:1 0:1
8 11-12.09.93 Unia Tarnów Garbarnia Kraków 2:1 1:1
8 11-12.09.93 Kamax Kańczuga Sandecja Nowy Sącz 4:1 3:0
8 11-12.09.93 Czuwaj Przemyśl Polonia Przemyśl 1:1 1:0
8 11-12.09.93 Igloopol Dębica Wisła II Kraków 2:5 0:5
8 11-12.09.93 Stal Łańcut Browar-Pogoń Leżajsk 1:2 0:0
8 11-12.09.93 Czarni Jasło JKS Jarosław 1:1 1:0
9 18-19.09.93 Garbarnia Kraków Stal Łańcut 2:0 1:0
9 18-19.09.93 Polonia Przemyśl Igloopol Dębica 1:0 0:0
9 18-19.09.93 Sandecja Nowy Sącz Czuwaj Przemyśl 1:1 1:0
9 18-19.09.93 Kabel Kraków Kamax Kańczuga 2:1 1:0
9 18-19.09.93 Tarnovia Tarnów Cracovia 0:2 0:1
9 18-19.09.93 JKS Jarosław Wawel Kraków 1:1 0:0
9 18-19.09.93 Browar-Pogoń Leżajsk Czarni Jasło 1:0 1:0
9 18-19.09.93 Wisła II Kraków Unia Tarnów 1:1 0:1
9 18-19.09.93 Dalin Myślenice Zelmer Rzeszów 2:0 0:0
10 25-26.09.93 Wawel Kraków Zelmer Rzeszów 1:0 0:0
10 25-26.09.93 Unia Tarnów Polonia Przemyśl 5:0 0:0
10 25-26.09.93 Czarni Jasło Garbarnia Kraków 2:0 0:0
10 25-26.09.93 Cracovia Dalin Myślenice 1:3 1:2
10 25-26.09.93 Kamax Kańczuga Tarnovia Tarnów 1:1 1:0
10 25-26.09.93 Czuwaj Przemyśl Kabel Kraków 1:0 0:0
10 25-26.09.93 Igloopol Dębica Sandecja Nowy Sącz 4:0 2:0
10 25-26.09.93 Stal Łańcut Wisła II Kraków 0:0 0:0
10 25-26.09.93 JKS Jarosław Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:0
11 02-03.10.93 Garbarnia Kraków JKS Jarosław 1:0 1:0
11 02-03.10.93 Polonia Przemyśl Stal Łańcut 1:0 1:0
11 02-03.10.93 Kabel Kraków Igloopol Dębica 2:1 1:0
11 02-03.10.93 Zelmer Rzeszów Cracovia 0:4 0:3
11 02-03.10.93 Browar-Pogoń Leżajsk Wawel Kraków 1:1 1:0
11 02-03.10.93 Wisła II Kraków Czarni Jasło 2:0 2:0
11 02-03.10.93 Sandecja Nowy Sącz Unia Tarnów 0:0 0:0
11 02-03.10.93 Tarnovia Tarnów Czuwaj Przemyśl 2:1 2:0
11 02-03.10.93 Dalin Myślenice Kamax Kańczuga 0:1 0:1
12 09-10.10.93 Wawel Kraków Cracovia 1:0 1:0
12 09-10.10.93 Unia Tarnów Kabel Kraków 1:0 0:0
12 09-10.10.93 Czarni Jasło Polonia Przemyśl 1:2 1:1
12 09-10.10.93 JKS Jarosław Wisła II Kraków 0:2 0:0
12 09-10.10.93 Kamax Kańczuga Zelmer Rzeszów 2:0 0:0
12 09-10.10.93 Czuwaj Przemyśl Dalin Myślenice 1:2 1:2
12 09-10.10.93 Stal Łańcut Sandecja Nowy Sącz 1:1 1:0
12 09-10.10.93 Browar-Pogoń Leżajsk Garbarnia Kraków 0:1 0:0
12 09-10.10.93 Igloopol Dębica Tarnovia Tarnów 0:0 0:0
13 16-17.10.93 Cracovia Kamax Kańczuga 2:1 0:1
13 16-17.10.93 Garbarnia Kraków Wawel Kraków 0:0 0:0
13 16-17.10.93 Polonia Przemyśl JKS Jarosław 1:0 1:0
13 16-17.10.93 Kabel Kraków Stal Łańcut 2:0 1:0
13 16-17.10.93 Sandecja Nowy Sącz Czarni Jasło 3:0 2:0
13 16-17.10.93 Zelmer Rzeszów Czuwaj Przemyśl 0:2 0:1
13 16-17.10.93 Tarnovia Tarnów Unia Tarnów 0:0 0:0
13 16-17.10.93 Dalin Myślenice Igloopol Dębica 3:0 2:0
13 16-17.10.93 Wisła II Kraków Browar-Pogoń Leżajsk 2:2 1:1
14 23-24.10.93 Garbarnia Kraków Wisła II Kraków 2:0 1:0
14 23-24.10.93 Wawel Kraków Kamax Kańczuga 1:1 1:1
14 23-24.10.93 Czarni Jasło Kabel Kraków 1:0 1:0
14 23-24.10.93 Stal Łańcut Tarnovia Tarnów 2:0 1:0
14 23-24.10.93 Browar-Pogoń Leżajsk Polonia Przemyśl 3:1 1:1
14 23-24.10.93 Unia Tarnów Dalin Myślenice 1:1 1:0
14 23-24.10.93 Igloopol Dębica Zelmer Rzeszów 6:0 1:0
14 23-24.10.93 JKS Jarosław Sandecja Nowy Sącz 1:1 1:0
14 23-24.10.93 Czuwaj Przemyśl Cracovia 1:2 1:1
15 30-31.10.93 Polonia Przemyśl Garbarnia Kraków 1:3 0:1
15 30-31.10.93 Sandecja Nowy Sącz Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:1
15 30-31.10.93 Wisła II Kraków Wawel Kraków 0:2 0:1
15 30-31.10.93 Tarnovia Tarnów Czarni Jasło 0:0 0:0
15 30-31.10.93 Kabel Kraków JKS Jarosław 2:1 0:0
15 30-31.10.93 Dalin Myślenice Stal Łańcut 1:0 0:0
15 30-31.10.93 Zelmer Rzeszów Unia Tarnów 1:3 0:2
15 30-31.10.93 Cracovia Igloopol Dębica 0:0 0:0
15 30-31.10.93 Kamax Kańczuga Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
16 06-07.11.93 Wawel Kraków Czuwaj Przemyśl 3:1 1:1
16 06-07.11.93 Garbarnia Kraków Sandecja Nowy Sącz 2:0 0:0
16 06-07.11.93 Igloopol Dębica Kamax Kańczuga 2:2 1:1
16 06-07.11.93 Wisła II Kraków Polonia Przemyśl 2:0 0:0
16 06-07.11.93 Browar-Pogoń Leżajsk Kabel Kraków 2:1 2:1
16 06-07.11.93 Unia Tarnów Cracovia 1:0 1:0
16 06-07.11.93 Czarni Jasło Dalin Myślenice 0:0 0:0
16 06-07.11.93 JKS Jarosław Tarnovia Tarnów 1:1 0:1
16 06-07.11.93 Stal Łańcut Zelmer Rzeszów 1:1 0:0
17 13-14.11.93 Cracovia Stal Łańcut 2:0 1:0
17 13-14.11.93 Kamax Kańczuga Unia Tarnów 0:1 0:0
17 13-14.11.93 Kabel Kraków Garbarnia Kraków 0:1 0:1
17 13-14.11.93 Czuwaj Przemyśl Igloopol Dębica 3:1 0:0
17 13-14.11.93 Dalin Myślenice JKS Jarosław 1:0 1:0
17 13-14.11.93 Zelmer Rzeszów Czarni Jasło 0:1 0:1
17 13-14.11.93 Sandecja Nowy Sącz Wisła II Kraków 3:2 3:1
17 13-14.11.93 Tarnovia Tarnów Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:0
17 13-14.11.93 Polonia Przemyśl Wawel Kraków 0:0 0:0
18 19-20.03.94 Wawel Kraków Igloopol Dębica 4:0 2:0
18 19-20.03.94 Czuwaj Przemyśl Unia Tarnów 0:0 0:0
18 19-20.03.94 Cracovia Czarni Jasło 2:1 1:0
18 19-20.03.94 Tarnovia Tarnów Garbarnia Kraków 2:0 0:0
18 19-20.03.94 Kabel Kraków Wisła II Kraków 1:0 0:0
18 19-20.03.94 Sandecja Nowy Sącz Polonia Przemyśl 1:1 0:1
18 19-20.03.94 Browar-Pogoń Leżajsk Dalin Myślenice 3:2 3:2
18 19-20.03.94 Kamax Kańczuga Stal Łańcut 3:0 1:0
18 19-20.03.94 Zelmer Rzeszów JKS Jarosław 1:0 1:0
19 26-27.03.94 Sandecja Nowy Sącz Wawel Kraków 1:1 1:1
19 26-27.03.94 Polonia Przemyśl Kabel Kraków 2:0 0:0
19 26-27.03.94 Wisła II Kraków Tarnovia Tarnów 2:5 0:2
19 26-27.03.94 Browar-Pogoń Leżajsk Zelmer Rzeszów 3:0 1:0
19 26-27.03.94 JKS Jarosław Cracovia 3:2 2:1
19 26-27.03.94 Garbarnia Kraków Dalin Myślenice 1:0 1:0
19 26-27.03.94 Czarni Jasło Kamax Kańczuga 0:2 0:1
19 26-27.03.94 Stal Łańcut Czuwaj Przemyśl 2:1 2:0
19 26-27.03.94 Unia Tarnów Igloopol Dębica 4:1 1:0
20 02-03.04.94 Wawel Kraków Unia Tarnów 0:0 0:0
20 02-03.04.94 Igloopol Dębica Stal Łańcut 1:0 1:0
20 02-03.04.94 Czuwaj Przemyśl Czarni Jasło 2:1 0:1
20 02-03.04.94 Kamax Kańczuga JKS Jarosław 1:0 0:0
20 02-03.04.94 Cracovia Browar-Pogoń Leżajsk 1:1 0:1
20 02-03.04.94 Tarnovia Tarnów Polonia Przemyśl 0:0 0:0
20 02-03.04.94 Kabel Kraków Sandecja Nowy Sącz 1:0 0:0
20 02-03.04.94 Zelmer Rzeszów Garbarnia Kraków 2:1 2:1
20 02-03.04.94 Dalin Myślenice Wisła II Kraków 2:0 2:0
21 09-10.04.94 Kabel Kraków Wawel Kraków 0:3 0:2
21 09-10.04.94 Sandecja Nowy Sącz Tarnovia Tarnów 1:0 1:0
21 09-10.04.94 Polonia Przemyśl Dalin Myślenice 3:1 1:1
21 09-10.04.94 Wisła II Kraków Zelmer Rzeszów 1:1 0:0
21 09-10.04.94 Garbarnia Kraków Cracovia 0:2 0:1
21 09-10.04.94 Browar-Pogoń Leżajsk Kamax Kańczuga 1:2 0:1
21 09-10.04.94 JKS Jarosław Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
21 09-10.04.94 Stal Łańcut Unia Tarnów 0:0 0:0
21 27.04.94 Czarni Jasło Igloopol Dębica 0:2 0:2 w pierwotnym terminie przełożony
22 16-17.04.94 Unia Tarnów Czarni Jasło 2:1 2:0
22 16-17.04.94 Kamax Kańczuga Garbarnia Kraków 1:0 0:0
22 16-17.04.94 Zelmer Rzeszów Polonia Przemyśl 0:3 walkower mecz zweryfikowany jako walkower, na boisku 0:0
22 16-17.04.94 Tarnovia Tarnów Kabel Kraków 2:0 2:0
22 16-17.04.94 Wawel Kraków Stal Łańcut 5:0 3:0
22 16-17.04.94 Igloopol Dębica JKS Jarosław 1:0 0:0
22 16-17.04.94 Czuwaj Przemyśl Browar-Pogoń Leżajsk 1:4 0:2
22 16-17.04.94 Cracovia Wisła II Kraków 3:0 1:0
22 16-17.04.94 Dalin Myślenice Sandecja Nowy Sącz 0:4 0:2
23 20.04.94 Tarnovia Tarnów Wawel Kraków 0:1 0:1
23 20.04.94 Kabel Kraków Dalin Myślenice 3:0 0:0
23 20.04.94 Sandecja Nowy Sącz Zelmer Rzeszów 3:0 walkower mecz zweryfikowany jako walkower, na boisku 1:0 (0:0)
23 20.04.94 Polonia Przemyśl Cracovia 0:0 0:0
23 20.04.94 Wisła II Kraków Kamax Kańczuga 0:2 0:1
23 20.04.94 Garbarnia Kraków Czuwaj Przemyśl 2:0 1:0
23 20.04.94 Browar-Pogoń Leżajsk Igloopol Dębica 2:0 1:0
23 20.04.94 JKS Jarosław Unia Tarnów 1:1 0:0
23 20.04.94 Czarni Jasło Stal Łańcut 0:0 0:0
24 23-24.04.94 Wawel Kraków Czarni Jasło 5:0 3:0
24 23-24.04.94 Igloopol Dębica Garbarnia Kraków 0:1 0:1
24 23-24.04.94 Zelmer Rzeszów Kabel Kraków 2:1 2:0
24 23-24.04.94 Dalin Myślenice Tarnovia Tarnów 0:2 0:1
24 23-24.04.94 Unia Tarnów Browar-Pogoń Leżajsk 4:1 0:0
24 23-24.04.94 Czuwaj Przemyśl Wisła II Kraków 2:0 0:0
24 23-24.04.94 Kamax Kańczuga Polonia Przemyśl 1:0 1:0
24 23-24.04.94 Cracovia Sandecja Nowy Sącz 1:2 1:2
24 23-24.04.94 Stal Łańcut JKS Jarosław 3:1 1:1
25 30.04-01.05.94 Dalin Myślenice Wawel Kraków 1:1 0:1
25 30.04-01.05.94 Tarnovia Tarnów Zelmer Rzeszów 2:1 0:1
25 30.04-01.05.94 Kabel Kraków Cracovia 1:0 1:0
25 30.04-01.05.94 Garbarnia Kraków Unia Tarnów 0:3 0:1
25 30.04-01.05.94 Sandecja Nowy Sącz Kamax Kańczuga 1:1 0:1
25 30.04-01.05.94 Polonia Przemyśl Czuwaj Przemyśl 0:0 0:0
25 30.04-01.05.94 Wisła II Kraków Igloopol Dębica 0:2 0:0
25 30.04-01.05.94 Browar-Pogoń Leżajsk Stal Łańcut 5:0 3:0
25 30.04-01.05.94 JKS Jarosław Czarni Jasło 2:2 1:0
26 07-08.05.94 Stal Łańcut Garbarnia Kraków 0:2 0:2
26 07-08.05.94 Igloopol Dębica Polonia Przemyśl 0:0 0:0
26 07-08.05.94 Czuwaj Przemyśl Sandecja Nowy Sącz 1:1 0:0
26 07-08.05.94 Kamax Kańczuga Kabel Kraków 2:0 1:0
26 07-08.05.94 Cracovia Tarnovia Tarnów 2:2 1:2
26 07-08.05.94 Wawel Kraków JKS Jarosław 4:1 1:0
26 07-08.05.94 Czarni Jasło Browar-Pogoń Leżajsk 2:3 1:3
26 07-08.05.94 Unia Tarnów Wisła II Kraków 5:0 3:0
26 07-08.05.94 Zelmer Rzeszów Dalin Myślenice 0:2 0:2
27 14-15.05.94 Zelmer Rzeszów Wawel Kraków 1:5 1:4
27 14-15.05.94 Polonia Przemyśl Unia Tarnów 1:2 1:0
27 14-15.05.94 Garbarnia Kraków Czarni Jasło 6:2 4:1
27 14-15.05.94 Dalin Myślenice Cracovia 0:1 0:1
27 14-15.05.94 Tarnovia Tarnów Kamax Kańczuga 0:1 0:1
27 14-15.05.94 Kabel Kraków Czuwaj Przemyśl 3:0 1:0
27 14-15.05.94 Sandecja Nowy Sącz Igloopol Dębica 0:0 0:0
27 14-15.05.94 Wisła II Kraków Stal Łańcut 0:1 0:1
27 14-15.05.94 Browar-Pogoń Leżajsk JKS Jarosław 5:1 2:0
28 18.05.94 JKS Jarosław Garbarnia Kraków 1:0 1:0
28 18.05.94 Stal Łańcut Polonia Przemyśl 1:1 0:0
28 18.05.94 Igloopol Dębica Kabel Kraków 3:1 2:1
28 18.05.94 Cracovia Zelmer Rzeszów 5:0 5:0
28 18.05.94 Wawel Kraków Browar-Pogoń Leżajsk 1:1 0:0
28 18.05.94 Czarni Jasło Wisła II Kraków 2:4 1:2
28 18.05.94 Unia Tarnów Sandecja Nowy Sącz 3:1 2:0
28 18.05.94 Czuwaj Przemyśl Tarnovia Tarnów 1:1 0:0
28 18.05.94 Kamax Kańczuga Dalin Myślenice 2:0 1:0
29 21-22.05.94 Cracovia Wawel Kraków 2:1 0:0
29 21-22.05.94 Kabel Kraków Unia Tarnów 0:1 0:1
29 21-22.05.94 Polonia Przemyśl Czarni Jasło 7:0 3:0
29 21-22.05.94 Wisła II Kraków JKS Jarosław 0:0 0:0
29 21-22.05.94 Zelmer Rzeszów Kamax Kańczuga 0:1 0:1
29 01.06.94 Dalin Myślenice Czuwaj Przemyśl 3:0 1:0 w pierwotnym terminie nie odbył się, drużyna gości nie przyjechała na mecz
29 21-22.05.94 Sandecja Nowy Sącz Stal Łańcut 3:1 1:0
29 21-22.05.94 Garbarnia Kraków Browar-Pogoń Leżajsk 0:1 0:0
29 21-22.05.94 Tarnovia Tarnów Igloopol Dębica 1:0 0:0
30 28-29.05.94 Kamax Kańczuga Cracovia 1:0 1:0
30 28-29.05.94 Wawel Kraków Garbarnia Kraków 4:0 1:0
30 28-29.05.94 JKS Jarosław Polonia Przemyśl 0:2 0:1
30 28-29.05.94 Stal Łańcut Kabel Kraków 1:3 0:1
30 Czarni Jasło Sandecja Nowy Sącz 0:3 walkower w pierwotnym terminie nie odbył się
30 28-29.05.94 Czuwaj Przemyśl Zelmer Rzeszów 0:1 0:0
30 28-29.05.94 Unia Tarnów Tarnovia Tarnów 2:0 2:0
30 28-29.05.94 Igloopol Dębica Dalin Myślenice 3:3 2:0
30 28-29.05.94 Browar-Pogoń Leżajsk Wisła II Kraków 1:2 1:0
31 04-05.06.94 Wisła II Kraków Garbarnia Kraków 0:2 0:1
31 04-05.06.94 Kamax Kańczuga Wawel Kraków 1:1 0:1
31 04-05.06.94 Kabel Kraków Czarni Jasło 0:0 0:0
31 04-05.06.94 Tarnovia Tarnów Stal Łańcut 1:0 0:0
31 04-05.06.94 Polonia Przemyśl Browar-Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
31 04-05.06.94 Dalin Myślenice Unia Tarnów 2:5 2:3
31 04-05.06.94 Zelmer Rzeszów Igloopol Dębica 1:2 0:0
31 04-05.06.94 Sandecja Nowy Sącz JKS Jarosław 1:0 0:0
31 04-05.06.94 Cracovia Czuwaj Przemyśl 1:0 1:0
32 08.06.94 Garbarnia Kraków Polonia Przemyśl 0:1 0:0
32 08.06.94 Browar-Pogoń Leżajsk Sandecja Nowy Sącz 1:2 1:0
32 08.06.94 Wawel Kraków Wisła II Kraków 8:0 1:0
32 08.06.94 Czarni Jasło Tarnovia Tarnów 1:3 1:2
32 08.06.94 JKS Jarosław Kabel Kraków 3:1 2:0
32 08.06.94 Stal Łańcut Dalin Myślenice 2:2 1:1
32 08.06.94 Unia Tarnów Zelmer Rzeszów 5:1 3:1
32 08.06.94 Igloopol Dębica Cracovia 0:4 0:1
32 08.06.94 Czuwaj Przemyśl Kamax Kańczuga 0:1 0:1
33 11-12.06.94 Czuwaj Przemyśl Wawel Kraków 3:3 1:2
33 11-12.06.94 Sandecja Nowy Sącz Garbarnia Kraków 2:2 0:1
33 11-12.06.94 Kamax Kańczuga Igloopol Dębica 4:0 3:0
33 11-12.06.94 Polonia Przemyśl Wisła II Kraków 9:3 1:2
33 11-12.06.94 Kabel Kraków Browar-Pogoń Leżajsk 0:0 0:0
33 11-12.06.94 Cracovia Unia Tarnów 0:2 0:2
33 11-12.06.94 Dalin Myślenice Czarni Jasło 0:3 walkower walkower, na boisku 3:0 (1:0)
33 11-12.06.94 Tarnovia Tarnów JKS Jarosław 4:2 3:1
33 11-12.06.94 Zelmer Rzeszów Stal Łańcut 2:4 1:3
34 18-19.06.94 Stal Łańcut Cracovia 1:2 0:1
34 18-19.06.94 Unia Tarnów Kamax Kańczuga 0:0 0:0
34 18-19.06.94 Garbarnia Kraków Kabel Kraków 4:4 2:1
34 18-19.06.94 Igloopol Dębica Czuwaj Przemyśl 2:0 1:0
34 18-19.06.94 JKS Jarosław Dalin Myślenice 1:6 1:2
34 18-19.06.94 Czarni Jasło Zelmer Rzeszów 2:2 2:1
34 18-19.06.94 Wisła II Kraków Sandecja Nowy Sącz 1:4 1:1
34 18-19.06.94 Browar-Pogoń Leżajsk Tarnovia Tarnów 2:0 1:0
34 18-19.06.94 Wawel Kraków Polonia Przemyśl 3:0 2:0

KLIKNIJ I DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU

To nie koniec tekstu! Przejdź na następną stronę i czytaj dalej…